Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:13 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: на втора страница е "изчезнала".нови [re: 2biri]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано07.04.16 00:30



А Возачът е смъртно обиден как може да споменават жена му, а на Нут мъжа - може, кво пък...

возачът нямаше и идея, че е спрягам мъжа на Нут

ако почетеш по-горе, засягам въпроса да самото правораздаване

от кого, по какви правила/неуточнени още/, кога/ не влезли в сила правила/ и непоискани

разбираш ли?



Тема Re: Какво станало?нови [re: whatever48O59]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано07.04.16 00:31



Боза , за пореден път се опитваш да манипулираш.
нали сте си свои тук, старите.
Ти ли го твърдиш или цитираш някого?
Дали сме си по-свои старите от новите?

Никой никого не притиска и няма шантаж.
Всеки си има принципи. Ти си си ти и когато не ти харесва местното положение си отиваш , нали? Що ли те питам , като знам.

Аз и помагам да си вземе лесно и безболезнено решенията. Аз съм си аз и когато местния феодал не ме харесва - тръгвам си. Никаква драма.
стига сте притискали вр.
един я подиграва, друг я обижда, трети я шантажира, четвърти й разиграва сцени "ай въх, махам се, край"

Това означава , че хората не искат правила.



Тема Re: Какво станало?нови [re: kiko64]  
Автор 2biri ()
Публикувано07.04.16 00:33



Кой си ти бе човек? Потребител, спазващ правилата. А правилата са за доброто на всички (голяма работа, че в една тема ще те изтрият).

Или ти поредният богопомазан с "Аз съм дошъл да ви разкрасявам, ако не щете - ще си ходя"

Като деца сте. Деца, на които са взели играчките. Вълнувате се свръх, пускате теми, скачате, откачате... Няма проблем в шегата, има проблем в претенциите за нейната обоснованост.

(Можеш да качиш 18 снимки с хумористичен или сериозен текст, да познаваш 17/18-ти от клубарите, няма оправдание на някой жена му/мъжа му да е курва/р и това да е смешно)



Тема Re: Какво станало?нови [re: kiko64]  
Автор whatever48O59 (Б.К.)
Публикувано07.04.16 00:35



отивам си, да, но без да шантажирам когото и да било, като му обяснявам, че ако не направи задно салто, за да ми уйдисва за нещо си, ще си тръгна.

ей в това е шантажът, в това или или.

или ще скачаш по мойта свирка, или съм аут.

или няма да ме триеш, дори когато пиша някакви пълни простотии, или ще ти напусна, да видиш ти гот ли ще ти е така.

това правиш в момента. може би несъзнателно. но ако на нея й пука дали ще стоиш тук или не, в момента й извиваш ръцете да прави компромиси, конкретно към теб.

а не бива така.

ако всички постъпят по този начин и почнат да й извиват ръцете, какво. тя да се гръмне ли?

бъдете добронамерени малко.
дайте й шанс.

Редактирано от whatever48O59 на 07.04.16 00:37.



Тема Re: на втора страница е "изчезнала".нови [re: 2biri]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано07.04.16 00:38



Да не се, но тя е чувствителен човек...ако въобще му е нужен М на клубЪ, баш вр е!! Казвам,щот съм доайенка все пак))) иначе съм за умерения анархизъм))))



Тема Re: на втора страница е "изчезнала".нови [re: vozac]  
Автор 2biri ()
Публикувано07.04.16 00:39



Не разбирам. На нут мъжа бил курвар и Вр. изтрила това.
Неееееее, не може тя да трие неизтриваемите - били уникални. Ти си ок с тях, не бива да се трият неизтриваемите.
Тя ти дава пример - ако за твоята жена бяха написали същото? Ти си обиден.

И защо? И ти не знаеш.

Сега разбра ли разликата?



Тема Re: Какво станало?нови [re: kiko64]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано07.04.16 00:45



В КлубЪ има двама особено самовлюбени и това сте ти и розамиризливата)) непрекъснато забавлявате масата със себе си от някаква камбанария дето сами сте се изкатерили - големи сладурковци сте)))



Тема Re: на втора страница е "изчезнала".нови [re: 2biri]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано07.04.16 00:49



още веднъж
не видях какво е изтрила, беше изтрито

тя няма право да трие, преди да са оповестени правилата, по които тя има репресивни функции
това е в основата на правораздаването

изтритото е и в нейна вреда, защото не може да покаже, какво точно е нарушението
просто не й харесва и трие
беше й написано и от поне още един

иначе, възседни вълната на манипулаторката и си пиши
както виждаш не й отговярям



Тема Re: Какво станало?нови [re: 2biri]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано07.04.16 00:53



Пишеш мааалко наизуст.
Иди в темата и ми цитирай къде и кой е нарекъл директно някому мъжа курвар .
(Прочее , според Бг традициите , гордост за един мъж е да е курвар )
Това е един тънък базик (приятелско подкачане ако искаш) , на което Нут отговори:
за разлика от теб - Нутчо ако иска да ебе чуждо...

има бая бизнес дами - които му се предлагат!:)

не е клош като теб - който освен путката на жена си...друга не е виждал!!!

нито помирисвал И подобна - не те е търсила сексуално!


което Вр. изтри.
Не мога да възпроизведа точно моя изтрит пост , но по памет е нещо такова:

Даааа , чак тук се чува за подвизите на Нутчо! Тук му викаме Нутчо Стоте Бизнесменки.

Кой знае какво станало!

Изпраскал си си мъжа на общоклубно обсъждане - обсъден е !

И новоизпечения модератор - бръс!
Можеше Нут да се оплаче , че е обидена , аз да възразя , а мода да отсъди.

Или ти поредният богопомазан с "Аз съм дошъл да ви разкрасявам, ако не щете - ще си ходя"
Нищо подобно. Коректно си тръгвам при второ триене , без сцени , без игри , без курвенски номера,



Тема Re: Какво станало?нови [re: whatever48O59]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано07.04.16 01:06



бъдете добронамерени малко.
дайте й шанс.


Именно! Давам шанс. Давам и право да се лиши от мен.
Поставям се на нейно място и си давам сметка , че не бих налагал никакви правила.

Какво му е на клуба бе??? По-жив е от всякога.
Били си тръгнали някой?
Ми , тръгнаха си!!! Аз познавам поне трима , които спряха да пишат заради анонимниците , заради това , че престанахме да се събираме ( напоследък се опитваме да го правим пак) .
Но не само за това . заминаха си , защото има много по - интересни виртуални места. Има и оооооще по-интересен жив живот.
Не са си заминали заради липса на правила.
Че аз не успявам даже половината неща в клуба да изчета???
Загивал бил.... Темите на първа оцеляват само броени часове.

Правила били нужни! Кому? На кротичките , възпитанички и културнички плювачи ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.