Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 22.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: изобщо не съм сбъркала.нови [re: vr.]  
Автор esti ()
Публикувано06.04.16 23:46



Включвам се набързо само, за да ти ударя едно...............рамо

не кроше, както може би очакваш.
Каквито и правила да измъдрите ще бъдат ок само, ако се прилагат към всички без изллючения разни.
Това е от мен.
Дръж се.



Тема Re: Какво станало?нови [re: 2biri]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано06.04.16 23:46



Няма как да си все благ и мил - невъзможно е.

Аха.
Затуй не искам да съм модератор.

ти кога бъзикна някой "ооо как я караш с тая жена курва, а, пич?"

Ми - влиза в разрез с личните ми правила, както писах по-горе.



Тема Re: изобщо не съм сбъркала.нови [re: esti]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано06.04.16 23:52



ами и аз вероятно може би ще те изненадам, но точно такава реакция каквато имаш бих и очаквала от теб, доколкото те познавам.

правилата ще са малко. и колкото може по-просто и разбираемо формулирани.
и колкото може по-важащи за всеки.
в края на краищата идеята е - те принципно да бъдат в подкрепа и в услуга на хората, които пишат в клуба.
а какво ще стане по-нататък - ще видим когато стане по-нататък.



Тема Re: До Вр.нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано06.04.16 23:56



А ти си адски гадна кучка, да знаеш!!



Тема Re: Какво станало?нови [re: vr.]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано06.04.16 23:57



предполагам, че всички сме възрастни хора и можем да се държим в рамките та нормалното едни с други. поне в широките такива рамки.
поне можем да опитаме.


Чеки , че до сега Кмета ни беше на гости да ядем калцончета...

Такааа..... Врабец....
Не знам какво смяташ да правиш , но от уважение към теб , при още едно изтриване на мой постинг си отивам от клуба.
Както искаш го разбирай и както искаш постъпвай.
Аз съм си аз и нищо няма да ме промени.
Не ми пука за никакви нови твои правила и не ги признавам. Не помня през 2000-та година имаше ли правила?
Ако бях курва , можех да стоя в клуба , да ти правя на пук , да съм опозиция , да те плюя докато ме баннеш.
Не съм курва - давам ти мощен инструмент за контрол над мен. Триеш ме - тръгвам си.
До месец ще съм забравил за клуба , а вие за мен.

Редактирано от kiko64 на 07.04.16 00:09.



Тема Re: на втора страница е "изчезнала".нови [re: pishmangreek]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано07.04.16 00:02



Гърки спри се ,закачих се за теб,ама е за всички, като ви чета имам чувство,че някаква ревност има за тази м- позиция,че изведнъж толкова вой, наместо да си говорите човешки, не ви разбирам...



Тема Re: До Вр.нови [re: Silverado]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано07.04.16 00:03



Силверадо, ти правиш ли пътни нарушения?



Тема Re: Какво станало?нови [re: kiko64]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано07.04.16 00:07



Имам една голяма градинска ножица и смятам да ти срежа въжето)))))



Тема Re: Какво станало?нови [re: kiko64]  
Автор whatever48O59 (Б.К.)
Публикувано07.04.16 00:21



това, което правиш, е доста по-мощен инструмент: шантажираш я.
това не е от уважение,
а от нежелание да си дадеш ината :)

стига сте притискали вр.
един я подиграва, друг я обижда, трети я шантажира, четвърти й разиграва сцени "ай въх, махам се, край".

нали сте си свои тук, старите.

вместо да дадете едно рамо, се чудите как да й направите задачата колкото се може по-невъзможна.

не мога да ви се начудя. дърти хора, а се държите като деца.



Тема Re: на втора страница е "изчезнала".нови [re: spunk]  
Автор 2biri ()
Публикувано07.04.16 00:25



Има ревност, да. Много си личи. Неоценени клубно личности, които пускат теми и мнения "А що така тук и тук и тук, а,а? Врабчо, внимавай!"

Малко е смешно чак.

Тя има времето, нервите и хъса. Има и уменията. Администраторът я подкрепя. Но не, имало видиш ли 10-15 други дето не искали, не можели, не приемали, но се чувстват онеправдани. Чудно...

Било нормално на Нут мъжа й да е курвар - почти е задължително дори, щом 2-ма юнаци са казали. И ги изтрили, баси драмата - такива поети. Но техните жени са светици. Нека е курвари и курви и да е честно? Не може също, ще опищят света.

Идея по-сериозно отношение ще е от полза. Кико мразел всички анонимни? И? Да си ги мрази, няма причина хората да си слагат снимките и биографиите. Пътникът мразел всички женски, но искал да се чифтосат с него (ама не искал, щото не прави секс, но се шегувал и абрака-дабра - той все е прав). А Возачът е смъртно обиден как може да споменават жена му, а на Нут мъжа - може, кво пък...

Горното нещо освен всичко друго става повод за реална дискусия със защита на определящите "курва/р", щото са симпатяги момчетата и се шегуват. Ааааааааа кой си да ми казваш на кой да викам курва/курвар? Тук модераторът си пуши цигарата, пие си кафето и изтрива. И няма защо да се оправдава изобщо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.