Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 22.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Какво станало?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано06.04.16 23:28



да, точно така.
всичко е субективно.
и това е естествено.
именно и затова това е последната тема в която се обяснявам "като ученичка" :)
точно така си е, де - така се обяснявам.
тази работа с обясняването никога не е вършила работа.
никога не угаждаш на всички, винаги всеки има особено мнение и "виждания".
понякога те са по-правилните, понякога не са. понякога може и двете, или дори повече решения да свършат работа, но се взема едното от тях.
и така нататък.
но прецених, че не може пък изведнъж и веднага да се направи и хъц-мъц - край на обясненията!
нещо като постепенно-отказвателна-от-идеята-за-дискутиране-на-лични-"виждания" върху административните решения е тази тема.
клубът ще е като в другите форуми: решенията на модераторите и администратора не се обсъждат публично, такива теми не съществуват в топика на клуба. ще има други начини за тези неща, за да не се нарушава спокойствието на клуба и на потребителите, които искат да си говорят за друго.
а не - трима плюят модератора, четирима мърморят срещу решенията на администратора, десет люпят семки и очакват сеир, както и го подклаждат, трима са обидени принципно и са навирили нос... и клубът ври и кипи. идеята на клуба не е - клуб за обсъждане на модераторите и администратора.
и не е улеснение това с отказването от подобни шоу-коментарии публично, нито привилегия. още по-голяма отговорност е.

а ламби и да си е алчен банкер, си е негова работа, кво сега





Тема Re: Какво станало? [re: vr.]  
Автор whatever48O59 (Б.К.)
Публикувано06.04.16 23:29



горе главата.



Тема Re: До Вр.нови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано06.04.16 23:33



Нема начин!
Един Путин не може да е един обикновен Киро.





Тема Re: Какво станало?нови [re: Munyta]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано06.04.16 23:35



Ами аз моите правила, тоест - как ги виждам правилата - ги писах в оная тема.
Моите - не в смисъл какви трябва да са, а какви са тези, които аз, по вътрешно убеждение спазвам.



Тема Re: изобщо не съм сбъркала.нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано06.04.16 23:35



направих правилното нещо.
и така и ще правя.



Тема Re: Какво станало?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор 2biri ()
Публикувано06.04.16 23:35



Първо, Вр, дръж се. Знаеш ли колко са симпатични някои? Много. Което не е повод да стигаме до "На оная овца мъжа й ми е през к.ра. Важно е аз да съм в джаза в момента и да съм куууул"

Някак всичко в един момент стига до "Къв съм як и мога да си пиша както искам". А не бива така. Щото откъде накъде някой ще ми анализира на мен детето, мъжа, майка ми и който и да е. Пускайки тема, човек иска мнение по казус, по конкретна теза, а не иска "мъжът ти е курвар, детето ти е идиот, а ти си овца"

Ще свикнат всички. И за мен също важи. Излишно е да влизаш в обяснителен режим.

Сега до теб, Ржевски, щото така стана че на теб тръгнах да отговарям. Няма как да си все благ и мил - невъзможно е. Най-симпатичните хора се дънят и те дразнят, най-нелепите образи понякога успяват да спазят правилата и да си останат участници в добрия тон. Това не е нито лично, нито субективно, нито изобщо подлежи на обсъждане. "Мъжът ти е курвар, ти си курва, дъщеря ти е курва" не е майтап. Може да бъде на 2 ракии. Писмено тук не бива.

Няма нови правила за "курварството" - ти кога бъзикна някой "ооо как я караш с тая жена курва, а, пич?" Нивгаш.



Тема Re: Какво станало?нови [re: whatever48O59]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано06.04.16 23:38



и вр. да бъде засипана с хиляда мрънкащи бележки, моля другарко?

Ми ще бъде. То не е леко и никой не е обещавал да е, и тя се е наела доброволно, и знае какво ще е.

абсолютно всички, ако искат клубът да стане по-приятно място, трябва да дадат малко на заден ход.

да оставят вр. на мира, най-малкото. заради доброто й намерение да се нагърби с нелека задача. и за да може тя да ги премисли и напише, заедно с филип, тези правила разумно и добре.

освен това е нужно и да й дадат шанс. месец, два, три. нищо няма да им стане, ако не използват всеки повод да покажат най-лошото от себе си от единия инат.

иначе вр. просто ще прегори.


Това обяснявам и аз.
Без значение от лични симпатии.



Тема Re: Off: Ламби не е алчен банкер!нови [re: Phillip]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано06.04.16 23:40



но ще се кефят как хорицата се гърчат неприятно изненадани.

Естествено ебаси!

Основната цел на банкерите не е да са богати, а да се ебават с народонаселението.





Тема Re: Какво станало?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано06.04.16 23:42



не, няма да бъда засипвана с такива бележки.
не съм обещавала и аз - да бъда засипвана, а камо ли пък доброволно.
и това ще бъде регулирано.



Тема Re: Какво станало?нови [re: vr.]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано06.04.16 23:44



тази работа с обясняването никога не е вършила работа.

Знам.


Обясняваш ли се - значи си виновен.

а ламби и да си е алчен банкер, си е негова работа, кво сега

Как ще е негова!
Наша работа, на пострадавщите е!
На краааак, о парии презреееени.....!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.