Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 22.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: До Вр.нови [re: tartarianeyes]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано06.04.16 22:57



киро, та киро...
киро си спазва уговорките за нещата, за които сме се уговорили.
а как се изразява? не сме имали никакви уговорки по този въпрос.
нито пък се очертават такива.
"той може, а гошо не може"? ами да - той може, а гошо не може, дори така да е - така е.



Тема Re: До Вр.нови [re: kiko64]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано06.04.16 23:02



Кико, ама как хитро постъпи


Уж това, уж онова
С тая тема измести вниманието от темата на Нут
и нейната тема поевтиня и слезе надолу,
а твоята поскъпна и държи класацията.

Вместо да говорим за скъпа и евтина вечеря, ние бистрим що е то обида.
Евтина вечеря е, когато аз си я платя,
а скъпа , когато някой друг ми я плати



Тема Re: на втора страница е "изчезнала".нови [re: pishmangreek]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано06.04.16 23:05



ами напрегната съм, това е нормално.
внимавам за всички, понасям всичко, осветена съм отвсякъде, вслушвам се във всекиго, премислям, отстоявам мнението си, обяснявам го и така нататък - всичко това си е стресиращо.
дори и да беше изцяло само положително внимание - пак щеше да е стресиращо.
но това е също нормално за момента, макар че не е най-приятното преживяване, то е ясно.
нещата ще се успокоят.
и това е нормално.



Тема Re: До Вр.нови [re: Nerv]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано06.04.16 23:12



е, това е, надявам се, последната тема за оплаквания на мегдана.
отива на оттичане този маниер.
поне е последната в която участвам.
а че много народ има оплаквания, осолено с основния мотив: "коя си па ти, ма, та ти ще ми кажеш на мен?!", както и куп всякакви провокации - нарочни и неволни - от всякакъв характер - е най-нормалното и предвидимо нещо, то е ясно.



Тема Re: Какво станало?нови [re: vr.]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано06.04.16 23:12



Работата е там, че...
Всичко е субективно.

Ще се опитам да го обясня с конкретния казус.

Кико е прав, че до обнародването и официалното влизане в сила на правилата, не си права да го триеш.
Кико не е прав, да засяга мъжа на нутката дори на майтап, защото отношенията им (с нутката) не биха могли да се нарекат приятелски. Би могъл да се майтапи с мен, с пътника, с Киро.... И ще е майтап. С нут - може да е обидно за нея.

Ти си права - имайки предвид горепосочените междуличностни отношения да му търнеш поста.
Същевременно, не си права, поради горепосоченото невлизане на правилата в сила.

Пиша това горното с ясната идея, че може и ти, и Кико да се засегнете.
Искам обаче да бъда разбран правилно - всичко е субективно.
Включително написаното тук от мен.
Аз харесвам и теб, и Кико, нямам намерение да ви давам наклон на... Знаеш какво.
Ясно е, че хората в клуба се харесват или не, по всякакви причини. И при това, някой може да харесва двама, които не могат да се понасят.
Затова ми се вижда добра идеята, подобни мерки да се взимат само при поискване от обидена та страна. Приеми го като допълнение към темата за правилата. Иначе, чисто формално ако се взимат решения, няма да остане жив човек в клуба. Примерно аз мога да река на ламбя "алчен банкер", ама той много добре знае, че го бъзикам, пък и разполага с необходимото чувство за хумор в неограничени количества и въобще няма да се обиди да речем...
Демек, не може само на база формални правила, необходима е и предистория.



Тема Re: До Вр.нови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано06.04.16 23:15



Подозирам, че Киро е един хибридно замаскиран Путин....






Тема Re: До Вр.нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано06.04.16 23:18



Подозирам, че Киро е един хибридно замаскиран Путин....

не. путин е киро





Тема Re: Какво станало?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано06.04.16 23:20



С тези правила, манджите ще са безвкусни и постни


Верно, понякога се пресоляват, но пък никой не умрял от това.

Като не искат жилото на Кико и Пътника
няма да им ползват и меда.

Да влизат тези правила в сила
и да е ясно, кое какво и защо.



Тема Re: Какво станало?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор whatever48O59 (Б.К.)
Публикувано06.04.16 23:25



и вр. да бъде засипана с хиляда мрънкащи бележки, моля другарко?
та докато ги види, всеки да е наобидил всеки и темата да е станала една безкрайна вакханалия от свинщини?

струва ми се, че всички, абсолютно всички, ако искат клубът да стане по-приятно място, трябва да дадат малко на заден ход.

да оставят вр. на мира, най-малкото. заради доброто й намерение да се нагърби с нелека задача. и за да може тя да ги премисли и напише, заедно с филип, тези правила разумно и добре.

освен това е нужно и да й дадат шанс. месец, два, три. нищо няма да им стане, ако не използват всеки повод да покажат най-лошото от себе си от единия инат.

иначе вр. просто ще прегори.

ако искате да я съсипете, ми ок.
ама от какъв зор.

за начесване на едното клубно его това да навредите на някого, само защото е поел отговорност, никак не си заслужава.

това си мисля да го напиша от няколко дни, като гледам как примадончовците тук я въртят на шиш, от единия си сърбеж да не се откажат от лошитията си.

вр. не заслужава нищо от това.

и при все, че доколкото мога да преценя за всички тия години, there's no love lost between us двете, считам за абсолютно необходимо да я подкрепя, като напиша това.

Редактирано от whatever48O59 на 06.04.16 23:29.



Тема Off: Ламби не е алчен банкер!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Phillip (von Kostov)
Публикувано06.04.16 23:26



Ламби не е алчен банкер! Той е коварен банкер. Участва в подмолна организация обхващаща до най-високи нива. Ще издебнат кога обикновените хорица са се поусмихнали и организацията ще махне внезапно валутния борд. Не, че ще спечелят нещо, даже ще загубят, но ще се кефят как хорицата се гърчат неприятно изненадани.



~~~~~~~~
Му.
___древна кравешка мъдрост


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.