Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:00 22.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: други изтрити от темата за правилата:нови [re: vr.]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано29.03.16 19:26



A, няма проблем.

Ама после ще трябва да пуснеш и тема за обсъждане на правилата.



Щото ти наистина представяш ли си, ако всеки, който се почувства обиден почне да ти драска бележки?
А на бас, че на ден ще са барем по 10.
Па като гледам кировата извадка от неговата поща - може и да са по 100, че и по 1000.



Тема Re: други изтрити от темата за правилата:нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 19:34



не, няма да пускам тема за обсъждане на правилата.
щом веднъж се справим с филип с написването и поставянето на правилата, съобразно с предложенията и идеите дадени от клубарите - някои ще бъдат приети, други - не - то е ясно - това ще бъдат правилата и толкоз.
но ти ме подсети сега, че едно от правилата може да е свързано с досаждането на модераторите с лични съобщения и съответните санкции за това.
като разбира се - "досаждане" - по усмотрение на модератора.
детската градина е на път да се премести.
тук остава клубът.
това е едно от "дребните", но важни за осъзнаване неща от момента, в който бъдат оповестени правилата, нататък.



Тема Re: други изтрити от темата за правилата:нови [re: vr.]  
Автор esti ()
Публикувано29.03.16 19:41



Тук мога да отговоря на поручика, нали?

Значи, кога ще спи модераторът - не мога да го мисля.


А и сега нали вече са трима, ако не се лъжа.
Що се отнася до другото, предлагам ищецът да не влиза в обяснителен режим с подсъдимия освен, ако реши с една реплика да го помоли сам да се изтрие и ако той не пожелае, тогава да се намесва мод.
Ако последва "нишка" която обсъжда личността на обидения ник, споменава го, спряга го и т.н. следователно и нишката ще си замине, ако това отново наранява чувствата на вече засегнатия.
Но аз съм почти сигурна, че това правило няма да се прилага често, защото много малко са хората, които биха могли да се покажат открито, като обидени.
Плюсът на цялата система е, че така системно обиждащите и досаждащите ще се затруднят максимално в практикуването на хобито си, дори е възможно и да редуцират напъните си.
Друг плюс е, че клубарите ще започнат да избягват контакт със системно мрънкащите и обиждащите се от страх, че ще бъдат набедени за тормозатори, а това ще доведе до един вид естествен (но наложен със сила) подбор.



Тема Re: други изтрити от темата за правилата:нови [re: vr.]  
Автор esti ()
Публикувано29.03.16 19:45



С моето предложение точно това "досаждане" ще отпадне, защото модовете няма да имат вина за изтритите постове и съответно няма да има, какво да се обясняват.
Който иска нека се сърди и да досажда на бележки на този, който го е "поръчал"


А и така автоматично на вас ви се резва изкушението на двойните стандарти, които всъщност са причината за "вечните теми".



Тема Re: ето цялото ти изтрито мнениенови [re: vr.]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано29.03.16 19:49



Не бива така...триеш мнение и после го показваш...на какво прилича това...
Ади сега ти ще ни нареждаш кое мнение в коя тема да поставяме...
Неправомерно изтри мнението на тарти, а аз искам да я чета редовно...няма какво да ни обясняваш, като не му е там мястото можеше да го заключиш, а не трък и ни лук яла ни мирисала...

Пък и не си избрана от клубарите...не прочетох и да си назначена от Киро...та въпросът ми е, каква си ти да определяш кое мнение къде да пишем?

Не ли е редно първо да ни се представиш в новите си функции и чак тогава да триеш, мажеш и правиш каквото си щеш?

ПИТАМ ТЕ РЕДНО ЛИ Е ТАКА?
И така ли ще работиш занапред, ако Киро те назначи за модератор?


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: kiko64]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.03.16 19:50



аааа, не не
аз съм така...леко недосетлива
ще вземя да забравя кое тук, кое - навън

и що ще се получи - тук ще поствам свински манджици, а навън ще посталея на ...на какво, на броколи и брюкселско зеле(щот не ги обичам)

ще си карам по старому, по трисмегистки - каквото навън, това и вътре





Тема Re: ето цялото ти изтрито мнениенови [re: PYTnik]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 19:50



да, схванал си.



Тема Re: ето цялото ти изтрито мнениенови [re: vr.]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано29.03.16 20:09



Не те разбрах, моля изрази се по ясно.
Попитах те: Ти сама ли се провъзгласи за модератор или Киро те назначи?

В правото си на каква ти триеш мнения.
Питам и Филип и фиш, редно е да ни дадете тази информация.
Киро не мога да го питам щото той предварително каза вече я чете я не чете в клуба и че бележки не желае да получава.

Абсолютно съм коректен с теб в случая и те питам директно...и не ползвах правото си да задам този въпрос на админстрацията на дир.бг по надлежният писмен ред.

"Да, схванал си", не е коректен отговор и е недостоен за модератор на авторитетен клуб като този.

Ето пак ще те попитам: " Ти сама ли се провъзгласи за модератор или Киро те назначи?"


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема отговарям на лъки тукнови [re: tartarianeyes]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.03.16 20:09



иначе тя е писала за това там:

За мен обидата е лична, когато съдържа нецензурна квалификация.

"проста гнусна смотла" нецензурна квалификация ли е?

а "миризлива неграмотница"?

защото за пишещия неграмотността може да се свързва с определен аромат



няма как да се дефинира обидата така, че всеки да е доволен, лъки



Тема Re: ето цялото ти изтрито мнениенови [re: PYTnik]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.03.16 20:11



стига де
киро й предложи официално в клуба, тя прие

тва е






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.