Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 23.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: tartarianeyes]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано29.03.16 17:44



Що ме нападаш беееее....



Аз се опитвам да те подкрепям , а ти ми забиваш нож в гърба!!!

Щом ще има правила , нека и аз дам своя принос , ко сяя.

а иначе - всеки да плюска мИсце и да секси
важното е да не се пише за това в клуба


Важно е ТОЧНО какво се пише , дам!
В клуба предимно СЕ ПИШЕ. Никой не яде месо и не се секси в клуба , нали?

Знам ли аз , дали някой изрод , заклал майка си или изнасилил баща си (или обратното беше?) , не пише ангелски постинги тука?

Благоприличие и морал си требе. Поне в писането....




Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: crystalkyle]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.03.16 17:48



ма ти представяш ли си условие:
клубар, членуващ в клуба не по-малко от десет години, няма право да мобва клубар, чието участие е по-малко от година

или - клубар, непосетил нито един кк, няма право да се обижда, когато го наричат "анонимен" и на тая основа бива мобван

защото това се случва на практика



Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: kiko64]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.03.16 17:49





ох.... какво попче са загубили в твое лице - чудо, чудо



Тема Re: ми успокой се амлко, бе! :)нови [re: whatever48O59]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано29.03.16 17:51



"...да не ти подкопава авторитета при никакви обстоятелства, като ти изземва някои от тях изневиделица, щото повече му харесва да се намеси и да раздаде правосъдие вместо теб. "

Пропуснала си, това беше едно от условията, които самият Киро си наложи, когато даде права на врабеца. Няколко пъти дебело го подчерта.

Предлагам да не се ровим повече.

единак, в синьо.


Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: crystalkyle]  
Автор Nerv (словопохотлив)
Публикувано29.03.16 17:52



2008-ма, съм казал примерно, защото аз съм от 2011-та.

По принцип всеки нов тук, всеки пришълец го подлагаме на тамплиерско кръщене. (Да се изплюе на кръста и да посвири на по-старшия. Няма как затворена каста сме, трябва да се спазва. По този начин се засвидетелства дали кандидат клубаря е здрав нерв)

Това бе шега, но в нея би могло да се види истина. Сега сериозно:

Деленето на нови и стари не е обективно. Не е правилно. Даже си е гадко. Факт.

Но самото понятие мобинг е страшно обтекаемо. Има клубари обидчиви като мен, дето като ми кажат че съм ... (избери си каквото искаш) и се затварям в себе си. Избягвам споровете и диспутите, като използвам видимия само от мен или в най-добрия случай недоказания мобинг/ тормоз/ обидата си като оправдание за това, че не мога да намеря разумни доводи срещу разгромните контра аргументи на моя виртуален враг.

Сиреч много е трудно да обективизираме критерия за мобване без да претоварим мода с отсъждането му. А че мобинг има, има. IMHO. За това нека има някаква граница. Нека ветераните да имат повече права.

Разбира се аз не съм такъв. Просто се саможертвах за да ти обяня нагледно. Абе те клубарите дето са били моб-вани предполагам ме разбраха. А и другите, които пописват по-отдавна.

прав или изправян


Тема Re: ми успокой се амлко, бе! :)нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор whatever48O59 (Б.К.)
Публикувано29.03.16 17:56



тук условия се заобикалят непрекъснато.

както и правила се променят в движение според това на кого изнасят.

бих пожелала успех на всяко добро намерение за някакво ново начало,
но аз не вярвам в "и плеснат с ръце и се прегърнат и литнат към небесата".
никак.



Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: Nerv]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано29.03.16 17:56



Като те мобват, или дори само заяждат, има един единствен начин - игнорираш ги. Иначе се плъзгате дружно надолу като по водна пързалка и заедно цопвате в тинята, но ако за тях това е привична среда, ти се чувстваш дискомфортно.
Какъв е смисълът да спориш с някой, който единствено иска да се заяжда, а ти му даваш тая възможност, влизайки му в тона?



Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: tartarianeyes]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано29.03.16 17:57



Няма се бъзикаш!
Приемам го за обида и щи искам бан!!!



Ко , ве...аз месо през пости не ям!
Секс правя само през лятото - Шефката само тогава дава. А тогава пости няма.





Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: tartarianeyes]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано29.03.16 17:57



ами откакто 40-50 е вип клуб - тролове няма...и никакъв спам!
това че веднъж на 5г се появи ник споделяш в повече от една тема емоционално терзание - не го намирам за проблем!
колко пъти самата аз съм ви надувала главата - с мои лични проблемации!!!
ТА
от мен - никакви заковани превила!!!
освен - пускане на лично инфо...като име дом професия семейно положение и от сорта!:(



Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: tartarianeyes]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано29.03.16 18:00



Имах предвид, мобването и обидите по принцип са си нарушение; какво значение има кой кого...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.