Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 24.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ми успокой се амлко, бе! :)нови [re: vr.]  
Автор whatever48O59 (Б.К.)
Публикувано29.03.16 16:03



може ли да те поправя?

ще измъдрим правила, ще ги напишем, ще заковем темата най-отгоре в клуба ....

и няма да ги спазваме.

ще ги използваме само, за да има на какво да се позовем, когато ни засърби да изискваме или раздаваме селективни банове на тези, които по някаква причина не са ни симпатични. или не са симпатични на пешо, гошо и анастасийката, пък те са симпатични на иван, драган и марийката.

както всъщност е било и винаги.

при това положение всякакви правила са излишни.

поправи ме, ако съм черногледа. но според мен не съм.



Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: crystalkyle]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 16:04



общите правила са за услугите на дир.бг. не са за клубовете в частност, или за 40-50 още по в частност.
но ако това ти е идеята за клубни правила за 40-50 - добре дошла си да я споделиш в темата за клубни правила.
или - добре дошъл? извини, ако сгреших рода.



Тема Re: ми успокой се амлко, бе! :)нови [re: whatever48O59]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 16:06



и аз имам подобни опасения.
но се надявам пък, че ще ги спазваме... доколкото можем.
а ако не можем пък - ще ни се помага.



Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: tartarianeyes]  
Автор Nerv (словопохотлив)
Публикувано29.03.16 16:07



другите, бели, чисти и непомирисани

Поименно колежке, поименно!

прав или изправян


Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: vr.]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано29.03.16 16:24



похвален, в смисъл оценям ентусиазма и захващането ти с тази неблагодарна задача

в момента в който се успокоя, няма да пиша вече тука
т.е няма да имам мерак, няма да съм аз
мога, но не искам да се въздържам



нека правилата си сработят и бановте тоже

сега замислям да пусна една силно еротична тема, в която да се говори за свалки и секс, и др такива неща



Тема Re: ми успокой се амлко, бе! :)нови [re: vr.]  
Автор whatever48O59 (Б.К.)
Публикувано29.03.16 16:28



oценявам доброто желание това да се случи.

но това ще изисква посвещаване на огромен времеви ресурс от този, комуто ще се налага да седи и дебне дали правилата се спазват.

ако приемеш шегата, ха модът отишъл до тоалетната, ха потребител а и б се хванали за косите и се отключила такава спирала на простотии, та само докато закопчае дюкана, да трябва да наложи банове на половината клуб.

ако правилата биха имали възпираща функция, да. но като знам каква възспираща функция има правилникът за движение по пътищата да не се отнема предимство, да не се изпреварва отдясно и да не скачат водачите да се саморазправят, ако на някой от тях му мръднала веждата, докато чакал на светофара, предвиждам, че ще имаш непосилно много работа.

ако искаш да си я вършиш според правилата.

let bygones be bygones, не съм злопаметна. затова съвсем искрено ми е и жал за теб, заради това с какво се наемаш.

ти не си полицай, не си достатъчно хладнокръвна. ядосваш се, връзваш се, повеждаш се лесно изцяло на емоционална основа. доверяваш се от някаква чистосърдечност там, където те подвеждат. в други случаи пък поради чисто емоционални причини проявяваш неприрязън или недоверие там, където от такива изобщо няма нужда.
мисля си, че ще си скъсаш нервите за тоя, дето духа.

макар искрено - отново - да се надявам да не стане така.



Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: Munyta]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 16:29



е, защо пък - да се въздържаш?
аз лично и частно досега не съм забелязала... или поне не си спомням... но щом не си спомням - това означава, че наистина не съм останала с впечатление ти да си правила някога нещо, от което да би трябвало да се въздържаш.
да е нещо дотам кофти.
правила, обаче, трябват.
тъй че - ако имаш желание - помогни с идеи и мнение. би било от помощ.
ако нямаш - е, нищо, не си го слагай на сърце :)



Тема Re: ми успокой се амлко, бе! :)нови [re: whatever48O59]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 16:31



о, аз знам много повече "нямадастане"-та от теб.
ако имаш за казване - помисли и кажи за "какдастане"-тата нещо, вършещо евентуално работа.



Тема Re: ми успокой се амлко, бе! :)нови [re: vr.]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано29.03.16 16:31



Аз също съм против правила.
Може би трябва да се внимава на кого се дава достъп. Този който дава следва на е наясно с това , какъв е получаващият и какво ще е неговото влияние върху клуба.
Бана , фактически е признание за неправилен избор при даване на достъп. Макар че , едвали има навалица от чакащи за получаване на достъп.

Какви обиди , какви пет лева?
Всеки казва , каквото мисли , а кой как ще се обижда си е негов проблем.

Ограничение в броя на темите защо? Сигурно има месеци в които не пускам теми и ако изведнъж изпитам необходимост да пусна пет ?

Върни Как Донка бе???
Тя даже си прави труда , вместо да ме нарече "плужек" , да използва необидното
"Ти пак ли изпълзя?"





Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: Munyta]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано29.03.16 16:35



в момента в който се успокоя, няма да пиша вече тука
т.е няма да имам мерак, няма да съм аз
мога, но не искам да се въздържам

Точно така!




сега замислям да пусна една силно еротична тема, в която да се говори за свалки и секс, и др такива неща


Аз пък замислям да предложа правило за спазването на елементарен християнски морал и през пости теми за секс и ядене на месо да се забранят!!!
При нарушение- бан до края на следващите пости!!!
Ха , ма ха!!!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.