Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 24.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Е зат'ва любов и ...нови [re: MilaO6]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.03.16 15:31



Тц, бъркаш за мен, от време на време се шегувам само :)
Особено, когато положението е напечено и тегаво:)

Апропо направо се обърквам, що па да се говори за тия неща е неприемливо наоколо?...странно...а и както виждаш първо съм споменала думата любов! Която е основополагащата! Ти се фиксира на последващата дума...карай, шоу да става





Тема Re: Еех,нови [re: Nerv]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано30.03.16 15:35



а и на мене ми харесва
как обясняваш дълго и сравнително
с препратки към нови думички ( вчера ходих да търся една какво точно значи - онази сложната за встъпване в длъжност )



но не те свалям като тарти

няма нужда да ме черпиш
аз не пия и не пуша
за останалото ще се разберем



Тема Re: хех,нови [re: Munyta]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано30.03.16 15:36



Добре де, ако някой има толкова оскъден речник, че не може да се аргументира без да прибегне до директна обида, и то на примитивно ниво - гъз, путка, импотент, пудел (не е градация, просто изброявам), има ли изобщо какво да обсъждаш с него?! Игнор, и да си говори със себеподобните.



Тема Хахаха, Мила06,нови [re: MilaO6]  
Автор the bag (торба)
Публикувано30.03.16 15:36



почват да коват и чукат с напръстника по главите на 50-годишните сексдиви на клуба











Тема Re: Чудя се...нови [re: the bag]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.03.16 15:43



...защо тази склонност да се подценяват някои като жени?

Самото пускане на подобни снимки го доказва, за съжаление, нищо лично Торба, просто си разсъждавам.
Жената от първата снимка е над 60 години първо...втората снимка няма смисъл да коментирам.
Едно обаче е истина, ако са обичани и обичащи, ако са уважавани и в споделеност, са по-щастливи от всяка по-млада тяхна посестрима с подобни липси, които дай Боже да запълни при първи удобен жест на Съдбата





Тема Re: хех,нови [re: crystalkyle]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано30.03.16 15:48



аз всякак мога
и когато реша - отвръщам
или пък пропускам



значи, аз говорейки си с някого тук - ще си мисля ясно
- "ама че смотана гъска, идиот"
а ще им пиша
" бъдете здрави и хубав ден"

Нека всеки е свободен да изрази себе си, стига да не ограничава другия да постъпи както прецени за добре



Тема Re: Еех, [re: Munyta]  
Автор Nerv (словопохотлив)
Публикувано30.03.16 15:52



Благодаря. Ще ме засрамите и после не отговарям. Като в оня виц за дядото и бабата дето одумвали целуващите се ученици.:)))

/Докато не изковем правилата няма да го припомням щото в него се казва потенциално нецензурна за клуба дума - уй/.

Гледам в правилата се предлага - да не се ползвал език, който можело да навреди на младите. Ако под вреда се има пред вид - дефлорация на девствените им мозъци тя тая работа само с език не става, мен ако питаш. Колкото дюля или киселица да съм ял, чак толко твърд не ми става езикът. Пък знае ли клубар./

За останалото (дето му викаш) и както казват в Америак "каунт ми ин!"

прав или изправян

Тема Re: хех, [re: Munyta]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано30.03.16 16:01



Точно така, въпрос на личен избор е. И като начин за изразяване, и като начин на реагиране. Писах в контекста на темата за правилата - ако на някой и досега не му е светнала сигналната лампичка, значи или не иска, или толкова си може, така че както и да разкрасяват вече съществуващите правила, ефектът едва ли ще има.



Тема Re: хех, [re: crystalkyle]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано30.03.16 16:06



ефект !?
с правила
забрави





Тема Re: няма да пиша на бележки [re: tartarianeyes]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано30.03.16 16:17



филип - > за правописните правила

Напълно ги подкрепям. Малките букви, липсата на точки и нови редове и шпации изнервя понякога

Но много силно тръскате палмата, ще изпопадат много маймуни
няма да остане кой да пише.






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.