Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 24.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: мой познат актьор....:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.03.16 13:47





а де



Тема Re: хех,нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор whatever48O59 (Б.К.)
Публикувано30.03.16 13:50



само ако от предложените правила се разкарат тези, които са явно реваншистки, обаче.

но едва ли ще се случи така.

щото иначе е къде-къде по-лесно да се изготви списък на симпатичните и несимпатичните и да се действа с банове направо. по списък, по реда на номерата.

ми да, кво ся да ги дебне някой от модовете кога ще сгазят лука и да им търси поводи между редовете, дето дори не са там, само щото четящият, въоржен със секира, се чуди за коя дума да се хване и да си легитимира действията с правилата. че и без право на коментар - нали действията нямало да се коментирали, не може вече.

с което в клуба ще настъпи раят на земята, участниците ще плеснат с ръце и ще се прегърнат и пак там както е казал поетът.

докато тук останат двама души на кръст, да се чешкат един друг по крилцата.

само на добрата воля не може да се разчита, никога.
особено като се има предвид, че такава всъщност няма.

Редактирано от whatever48O59 на 30.03.16 14:03.



Тема Re: Е зат'ва любов и ...нови [re: tartarianeyes]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.03.16 14:02



..секс трябва да има, и на това да се наблегне, щото иначе...лошоооооооо...започваш да се занимаваш с политика и разни други странни неща.............





Тема Re: Е зат'ва любов и ...нови [re: Lira Emerald]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано30.03.16 14:59



Ти с тоа секс ша влезеш в групата на 50-годишните, заедно с червеното секс-куку, червената ружка-дружка, жълтото гръцко и прочее, дето са луднали и само секс им е в главата и сте смешни, според новата тревистозелена не знам колко си годишна модераторка, дето няма ваш'те секс проблеми





Тема Еех,нови [re: tartarianeyes]  
Автор Nerv (словопохотлив)
Публикувано30.03.16 15:06



когато нервът се изразява на ...,

Изключително ми бе приятно да прочета какво си написала за мен. Разбира се, напълно наясно съм, че си имам кривици - причина да не бъда особено четен/ да не бъда дочитан.

Ще те почерпя виртуално за хубавите думи, ако не възразяваш и ако не се окаже, че по този начин преча някому.:)

прав или изправян


Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано30.03.16 15:07





ей, още подскачаш, а, когато някой те подкачи

дет викаш, кой ли ни пита и на кого ли му пука, че ше врякаме срещу двойните стандарти, както и срещу реваншизма на новосамонасадилите се на модераторския трон, ма ний да си изврякаме ей тъй на, заради принципа, дет са вика...

простотиите в този клуб отдавна са престанали да ме изненадват, даже напротив... изненадват ме повече изключенията от тях...

и да се затрие клубът, няма да е голяма загуба... пред това, в което се превръща ден след ден, особено след като мъродераторите се запретват да сторят, да го няма съвсем, ми се струва по-добра перспектива.



Тема Re: Е зат'ва любов и ... [re: MilaO6]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.03.16 15:08



Ай ся любовта и секса ще изкарате проблем



Аз па мислех, че обратното е по-голям проблем...ма всеки с проблемите си дет' сЪ вика

Абе не ми обръщай Фнимание, нали знаеш, че съм влюбена



Тема Re: хех, [re: Taigun]  
Автор Nerv (словопохотлив)
Публикувано30.03.16 15:17



да не се спамОсва

Интересно правило. Мисля, че няма да се спазва. Щото е разтегливо понятие. И кой според теб заслужава наградата "Златна с-палма" на 40/50? Кажи, кажи. Не се стеснявай!



прав или изправян

Тема Re: Е зат'ва любов и ... [re: Lira Emerald]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано30.03.16 15:20



аз внимание ти обръщам само толкоз, колкот трябва и даже деликатно си замълчавам, като ви прасне хормона и почнете да бълнувате за секс в клуба



те и другите на момента си мълчат и в един момент - прас, като грабнат мардодераторския жезъл и почват да коват и чукат с напръстника по главите на 50-годишните сексдиви на клуба



Тема Re: Еех, [re: Nerv]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.03.16 15:21



приемам с най-голямо удоволствие






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.