Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:04 22.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: tartarianeyes]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано30.03.16 09:10



Май ще стане като в казармата, където старшината забранил белота, и препоръчал шаха. Вечер в стаята се чувало : Шах, шах и две пешки метър.
Или вместо псувня – не си прав, и майка ти не е права и роднините й





Тема Re: няма да пиша на бележкинови [re: mg42]  
Автор whatever48O59 (Б.К.)
Публикувано30.03.16 11:02



ъ. за мен ли намина специално? :)
здрасти, озадачи ме ти :)

ха постой, де!



Тема Re:нови [re: vr.]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано30.03.16 11:16



Понеже темата е за коментари искам и аз да си напиша мнението за ставащото в клуба и дали ще тръгне в положителна посока.
Мисля, че това което става е за доброто на клуба.


Напълно подкрепям ти и филип да сте модератори, а не чистачи, тъй като модераторите имат по големи права и могат да се справят сами, без админа да се налага да дебне в клуба.
Убедена съм, че на теб ти пука за клуба повече от администрацията и за това се съгласи с тази нелека задача.
По повод предложенията които е дала 2бири, по т.2, ако клубар има бан, да се разясни защо му е наложен (примерно: обиждал, изнасял лично инфо за друг клубар.....) Защото трябва да има причина за бан, нали така ??? А не някой с бан защото не е симпатичен на модератора/админа.
Защото ако се слагат банова главно по антипатии............то е гати комплексарската история.



Тема Re: хех,нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.03.16 12:00



И вероятността да се порежете е много голяма.

именно. и най-вече за врабеца е тази опасност

и така, вместо да чета уникалните разказчета за лелите, за котките, или пък да обяснява на някого как се прави това или онова, с чертежи, ще зяпам как тоя с оня се сдърпал, тя ще дърпа уши, и пак ревове и писъци до бога (киро)

тоя обидил оня, ама що е това обида,анонимни, неанонимни, пудели, ала-бала
ниищо ново няма да се случи

и за кво? като си помислиш, хората няма да се променим

е, аз например - съвсем егоистично искам да се забавлявам тук, а тази вероятност става все по-нищожна

ае карай



Тема Re: хех,нови [re: tartarianeyes]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.03.16 12:09



Така е, за съжаление този филм е гледан в други клубове...КНР визирам, история с предизвестен край за съжаление.

Но животът ни е научил и на това, че там дето боговете си мерят разните му работи, не си пъхай малкото розово мхмхмхмх....та такивамитиработи





Тема Re: хех,нови [re: Lira Emerald]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.03.16 12:17





и други поговорки има

кат гледам, няма да се появи скоро артур, да дръпне меча (това под впечатление от вчерашните ти клипове)

а сега да си надигна ....коя е позволената дума за гъз?

да се опитам да се раздвижа, че преди две седмици направих неразумно и непремерено движение и се влачех сгъната под прав ъгъл, мани

как е маман?



Тема Re: хех, [re: tartarianeyes]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.03.16 12:29



екстра е, нея не я мислим в момента:))



Тема политика на регламентиране [re: thehuntermuster-5760]  
Автор whatever48O59 (Б.К.)
Публикувано30.03.16 12:51



надявам се, но не мисля.

вкл. дори със самото изработване на правилата се почва едно "политическо" надцакване и потребителите се възползват реваншистки да лансират собствените си интереси, като заложат такива правила, които рано или късно биха довели до отстраняване на опонентите им.

поне няколко от предложените до момента точки са точно такива: да се приеме формално правило, което да позвоява да бъдат санкционирани точно определени хора, за сметка на други.

затова и никакви правила не ми се предлагат. не ми се участва изобщо в подобен реваншизъм, вкл. защото просто е изключително подло да се прави така.

да, може пък и идеята да не се опошли, но не вярвам.

защото правилата пак ще бъдат изработени така, че да се угоди на тези, които са по-симпатични и да се попречи на тези, които не са толкова симпатични, да имат думата изобщо.

както и всъщност предполагам, че ще се случи в крайна сметка,

ако правилата изобщо започнат да се прилагат.

дори повече, смея да предвидя, че особено активно ще запоюнат да се прилагат точно правилата, които са написани, за да се отстрани ник А, Б, или В,

но когато трябва да се приложи правило, което би санкционирало ник Г, то ще бъде забравено на мига.

ще речете, че съм черногледа. обаче аз лично си знам колко не съм.

москва не верва на сълзи. изобщо.

Редактирано от whatever48O59 на 30.03.16 13:21.



Тема Re: хех, [re: tartarianeyes]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано30.03.16 12:54



гъз - задни части
секс - кекс
тъп - по-голям си от 90
кокошка - пернато
идиот - алтернативен ала Достоевски
кучка - добра приятелка на човека
дърта - добре съхранена
......
допълвайте



това е театър с предизвестен край



Тема Re: хех, [re: Munyta]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.03.16 13:12



щекотлива работа
като в народното събрание

разменят се драскащи коментари, после някой бива изгонен за 2 или 3 заседания
изгонените обикновено са от опозиционните на управляващата партия



аз нямам нищо против да не се използват нецензурни и обидни реплики

ама не съм забелязала в клуба английски възпитаници, които си говорят за времето с учтив тон

когато нервът се изразява на великолепен висок език, той бива наричан нечитаем
когато пък някой се изразява читаемо, отива в забвение за известно време, в зависимост от това, накъде са били насочени читаемите му изразни средства


всъщност със сигурност тук няма потребител, който да е против правила изобщо

само че има проблем, бозата много добре го е описала в един постинг тук.

и затова са пуническите войни




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.