Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 24.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: други изтрити от темата за правилата:нови [re: hypey]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 22:13



и аз мисля, че това е важно.
правилата да важат за всички, независимо колко нови, или стари клубни членове са.

според мен това нови-стари тръгна от нещо, което за времето си беше обективно:
когато правехме избори преди години. и нали тогава всеки можеше да си регистрира безброй профили в дир - отнемаше минута. и да започне да пише веднага в клуба. и по този начин - с гласуване от по пет-шест-десетина профила, или колкото му наглостта позволи, да изкриви резултатите от клубните избори.
или пък да повика на помощ ни чути, ни видени потребители общо на клубовете на дир, но които нямат нищо, или почти нищо общо с нашия клуб... и някакви други такива...
сега обаче клубът е т.нар. "вип" - изисква се специален достъп.
тъй че и според мен това с "нови-стари" вече е станало излишно, "изкълчено" е и е изгубило обективност.
клубен член - човек, който пише в клуба и участва в клубната дейност. еднакви права и задължения.



Тема Re: хех,нови [re: eta d]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 22:18



ама много сте наплашени, забелязвам това, да не си помислите, че остава незабелязано :)
то ирония, то сарказъм


клубът е утихнал като в окото на буря. всеки се чеше и се чуди дали го сърби, или просто така, за всеки случай..
буря няма бе хора! :)
просто - ще поставим правила.
ако имаш идеи и предложения за клубни правила - моля, заповядай в нарочната за това тема.
и дишай дълбоко независимо дали имаш, или нямаш идеи :)

п.п.
и мен ме е страх.
това си е отговорност.
разчитам на вас.
иска ми се поне.



Тема Re: хех,нови [re: eta d]  
Автор Melany99 ()
Публикувано29.03.16 22:20



Ти ако си ЕТА от ГЗС-то, те знаем!

Няма нужда от молба, автобиография и размери...



Защо ми трябваше...

Тема Re: хех,нови [re: vr.]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано29.03.16 22:21



Мен ме е страх само от едно - че като едното нищо ще ти дойде отгоре и може да се случи дори да си отидеш от клуба. Нещо, което не ми се ще да се случва.



Тема Re: други изтрити от темата за правилата:нови [re: vr.]  
Автор Melany99 ()
Публикувано29.03.16 22:21



Ама стига и ти - изкълчено било!

Новите трябва да козируват и това си е!




Защо ми трябваше...

Тема Re: хех,нови [re: Melany99]  
Автор eta d ()
Публикувано29.03.16 22:29



Стииига бе!


Сестра имам, признавам.
Не знам каква е, но чак пък толкоз. Не съм от никъде, от гзс пък най-малко.

Сега сериозно, пак!
С цялото ми уважение, няма начин да давам съвети и аз.
Не виждам смисъл от цялата дандания. Разписани правила има, има и добро възпитание. Повече от това какво?
За какво са всички напъни?

Редактирано от eta d на 30.03.16 00:07.



Тема Re: други изтрити от темата за правилата:нови [re: Melany99]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 22:30



ц,ц


искаш ли да ти напиша песен и да се престорим, че съм нова, и ти да се кефиш, че някой нов те ухажва и козирува



Тема Re: благодаря :)нови [re: vr.]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано29.03.16 22:35



А не! Този път аз няма да се хвана на въдицата ти, по едра риба съм

:

"по кое точно написано от мен ти установи, че съм приела каквото лъкиева каза за истина, или както се изразяваш - "уловила съм се на въдицата й"?
отговори ми на този въпрос по-горе. "


Защото няма какво повече да коментираме че евата е неедекватна и ти упорито продължаваш да търсиш под вола теле...вярно ли го е казал това пътника...като само преди няколко дена лъки търсеше някакви доказателства за мен ама не можела да ги намери, а ти веднага точно и ги показа..на всички е известно че много те бива за това... та си представих и с основание колко пак отново си търсила като този път не си намерила щом питаш ева вярно ли е това

Защото много добре виждаш че евата продължава да дава линкове какво съм казал за нещо което се е случило няколко часа след като съм го казал..и че е неадикватна...освен вече и ти да вярваш че съм ясновидец.


А що се отнася и до твоето:"пътник, наистина ли мислиш, че непременно и винаги трябва да напишеш нещо, па било то и пълна глупотевина? само и само да ти се обърне внимание.
много е досадно "
.. то е същото като нейното

Защото и ти упорито ме обвиняваш в нещо което не е мой проблем , а твой.
Защото отказваш да приемеш правото ми да участвам активно в клуба като се обосноваваш че го правя глупаво и досадно. Защото до сега то беше мнение на потребител, а сега е мнение на модератор...аз ли да ви уча, хващате се там с Филип двамата и определяте правилата, които аз съм длъжен и ги спазвам...и там напишете че потребител няма право на мнения които да са глупави и досадни на модераторите и това се наказва с бан.
И край с моите глупави и досадни мнения за теб.

Още ли да кажа?
Че ти упрекваш Киро в еднолична нетърпимост, а в момента натъкмявате с Филип еднолично общите правила за клуба..и че няма и няколко часа самата ти еднолично изтри мнението на тарти....
Е ти ми кажи не е ли права ева като си внуши че между теб и Киро няма разлика...да, точно ти която си против едноличните решения на Киро, в момента вършиш същото.

Разбира се че ще ти е досадно мнението ми, но въпросът е дали наистина е глупаво и дали е вярно, а не колко досадно ти е на теб...

и заради това ти предложих поставете в правилата за досада бан!...и ще оправиш клуба..

Не трябваше да ми задаваш тези въпроси по този начин..някъде има нещо сбъркано...и е много досадно...

Завършвам така, нагласете с Филип правилата да не са такива каквито бяха до сега, аз лично ще ги спазвам стриктно и няма с нищо да ви преча...но както и преди заявих, ще продължавам да участвам активно в живота на клуба, колкото и да ти е досадно...


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: хех,нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 22:39



ами преди минути написах на криле бележка, в отговор на негова (окуражаваща и загрижена), в този смисъл.
това е може би последният опит от моя страна.
обаче, ржевски, имай предвид следното:
ако хората наистина нямат добра воля, а предпочитат да се освини съвсем и да се прецака клубът - за какво и защо да стоим ти и аз тук?
(които четете - моля, приемете това "ти и аз" по-горе по-общо. например така: ти, човеко, който четеш това, си този "ти" от онова "ти и аз".)



Тема Re: благодаря :)нови [re: PYTnik]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 22:44



помислих, че си й написал бележка, изобщо не потърсих из клуба този път.
затова я попитах наистина ли си написал такава глупост.
разбрах, че не си написал точно това още преди да се впуснеш да фърляш плюнки сега и за мен епизодът и смешката приключиха.
но досадата в твое лице отявлено продължава с пълна пара и пръски.
само че на мен не ми се мокри повече...
чао, по въпроса.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.