Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 23.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: хех,нови [re: tartarianeyes]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 21:32



правилата на дира са за услугите, които предоставя дир.бг.
не са специфични правила за общуването на потребителите на клубовете на дир, а още по-малко са специфични правила за общуването на клубарите на клуб 40-50.
който клуб по същество е форум във форум, в портал.
всеки форум навсякъде по света си има специфични свои правила и те се спазват. без това да е унизяващо потребителите на форума. и без да се налага те да бъдат убеждавани и ухажвани, за да ги спазват.
а дали се спазват, или не се спазват - това е по субективното мнение на модераторите.
виж, с това, ако искаш да останеш тук - ще трябва да се съобразяваш :)
усмихвам се от представата как си закопала упорити копитца само при идеята, че. все едно какво, ама нали ще е казано, че "така" бива, а "инак" не може и ти - йок!


но това е положението.
навсякъде по човешките форуми е така и не боли. пишат си хората, общуват си... :))



Тема Re: благодаря :)нови [re: PYTnik]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано29.03.16 21:35



Имал съм предвид че ева упорито се опъваше Киро да не банва, модераторите да не банват, ева е против бана щото така тя не се обогатявала, а в следващото си мнение самата тя одобрява бановете.... е това може да се проследи по мненията и, за който се интересува....малиииии.... скъсала си се да търсиш да намериш че съм казал тази простотия????


Пак лъжеш и манипулираш

:





Тема Re: благодаря :)нови [re: Lucky Eva]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано29.03.16 21:41



Лъжеш бе или съвсем изперка...това в линкът съм го писал днес в 13.20ч а първото мнение на вр със значката на модератор и чак след два часа...

Така че аз е нямало как да зная че вр ще има същите възможности за бан като на Киро!

Но и да не е така ясно се вижда че врабеца не съм го споменал, а това са твои лъжи...и не е само това, а всичкото написано от теб е невярно... що го правиш само ти си знаеш..
Не е вярно и че аз съм причината за бан на джъмбито, тя сама си го направи, както и ти сега...да не би да не беше предупредена от Киро да спре да коментира????? Да не би ти да не знаеш това????

Аман аман..до гуша ми дойде от такива като теб...не умеете и да се забавлявате дори...всичко ви е дадено, какво не ви достига че ви трябват и лъжи... после аз съм бил манипулатора...аман...


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: благодаря :)нови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано29.03.16 21:47



Манипулирай тези, които ти се поддават, мене не можеш...





Тема Re: благодаря :)нови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано29.03.16 21:47



"лъки просто показва на пътника колко е гадно, когато се манипулира"


Бе тя хубаво ми го показва, ама поне да беше вярно...
То на тях устата им големи пък аз съм им виновен че ги баннали..не само Киро, и аз ги предупредих, че прекаляват и че ако не се спрат ще има бан...е, не се спряха, аз съм манипулатора.


Кога пътника е лъгал със зловредна цел, с цел да злепостави някого- НИКОГА.
Кога ПЪТника е манипулира със зловредна цел, с цел да злепостави някого - НИКОГА...

ей в това е разликата...ева е кокошка


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: благодаря :)нови [re: PYTnik]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 21:52



по кое точно написано от мен ти установи, че съм приела каквото лъкиева каза за истина, или както се изразяваш - "уловила съм се на въдицата й"?
отговори ми на този въпрос по-горе.


знам, че задавам излишен въпрос, следващия, който ще задам, и то за незнайно кой път, е: пътник, наистина ли мислиш, че непременно и винаги трябва да напишеш нещо, па било то и пълна глупотевина? само и само да ти се обърне внимание.
много е досадно <- и това го казвам за n-хиляден път.



Тема Re: благодаря :)нови [re: PYTnik]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 21:54



непрекъснато лъжеш и манипулираш.
не ме интересуват целите ти, нито мнението ти за тях - дали са "полезни" според теб, или зловредни, или какви са.
фактът е, че непрекъснато лъготиш!



Тема Re: други изтрити от темата за правилата:нови [re: vr.]  
Автор hypey (о!тенуза)
Публикувано29.03.16 21:58



Ти пак, а?:) Както се казва, ха дано има правила, които да се спазват, ама надали:)
Само едно, като препоръка, да не се допуска разделянето на нови и стари, ако има някакви правила, те трябва да са за всички.

\\\"Понякога си мисля, че до 10-та си година човек е в най-добрата си форма\\\":)


Тема Re: благодаря :)нови [re: vr.]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано29.03.16 22:00



Целите са му ясни за мен. Едната е да се прави на интересен, за да е център на внимание, друга е да дискредитира тези, които са неудобни за него и евентуално да ги отстрани, за да блести още по-ярко.



Заради това са и лъжите, и карпизите му...

Редактирано от Lucky Eva на 29.03.16 22:04.



Тема Re: хех,нови [re: vr.]  
Автор eta d ()
Публикувано29.03.16 22:05



..."който клуб по същество е форум във форум, в портал.
всеки форум навсякъде по света си има специфични свои правила и те се спазват" ...


Това като Ватикана.

Държава в държавата, със собствена конституция. Такива като мен - "нови" - ще ни пускате ли до Ватиканската библиотека? Ще ни подлагате ли, както някой по-горе предложи, на Тамплиерски ритуали, ще има ли изпит, система за оценка на пригодност и т.н.?
Това, с цялото ми уважение към Клуба
Дано намерите начин да съхраните ниво и ценности. Желая го от сърце!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.