Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 24.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: отговарям на лъки тукнови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.03.16 20:52



да, няма смисъл

но реалността сочи друго

пп нали не искаш да въведат правило "преди на напишеш нещо, което евентуално може да обиди някого, брой до хиляда и тогава"

защото много хора след броенето са още по-нахъсени

виж, всичко си е от и до човека

това е

правилата тук не са нищо кой знае какво
човекът, човекът е в основата

някои сме много проклети - ако ми се забрани нещо, или ми се поставят условия, се появява неистово желание да направя точно обратното

знам, знам - незрялост и т. н

аз пиша за себе си - за другите не зная как е



Тема Re: хех,нови [re: tartarianeyes]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 20:59



няма лошо в обсъждането на идеите, разбира се.
просто - когато се заемем да съставяме клубния правилник, ще ни е по-лесно да го направим без да се оплитаме в сто мнения спам на 14 мнения по същество, каквото е досега съотношението между броя на мненията в тази тема и темата по същество - можеш да се убедиш с един само поглед и сама.
за теб може модераторите да не са хора и да не ти пука какво им е, но това би било само твое лично мнение. което аз отчитам, но не съм му навита, нали се сещаш :)
моето мнение в случая е, че предпочитам да мога да свърша нещо без излишни движения. и бездруго съставянето на правилата няма да е лесна работа.
трябва да се отдели сериозното от несериозното, или просто емоционалното, доколкото е възможно.
пък и, както казах вече - едно нагледно упражнение: колко е трудно да се схване, че може да съществуват правила, които трябва да се спазват.
ето - в темата за идеи и предложения за клубни правила има правило: в нея да се публикуват само идеи и предложения за клубни правила.
не е трудно така погледнато, нали :)
нито е обидно, нито нещо друго. просто - правило, за което си има причини, които вече изложих.



Тема Re: благодаря :)нови [re: tartarianeyes]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 21:04



ми нали питам, за да разбера каква е обективността без да се налага да "вярвам".



Тема Re: благодаря :)нови [re: Lucky Eva]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 21:05



бе плямпал е, той и той надали е наясно какво е казал. сефте :)
но че киро и аз сме един човек - не е казал, ясно.



Тема Re: благодаря :)нови [re: vr.]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано29.03.16 21:09



Аз в онази тема казах, че ти и Филип ми допадате за модератори, в отговор на това Пътника е написал този пост, така че е точно това, което написах, няма друо тълкувание, според мене.

Не че сте един и същ човек, а че той стои зад теб.

Редактирано от Lucky Eva на 29.03.16 21:09.



Тема Re: хех,нови [re: vr.]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.03.16 21:11



виж, вр.,
нали се сещаш, че няма как да има преклонени главички тука...

ти самата не си от тях

затова - какво пирксът само спами с разни анкети - решавайте си на лични, какво ще правите и плясвайте решенията в готов вид като лутер на вратата на църквата навремето

иначе докато пирксът симулира бон тон и игри на демокрация, ще има и теми, които ще набъбват и ще ви дразнят, и ще ви нервят

е го на - той вече обяви от пиедестала - решения на модератор не се коментират, обсъждат и оспорват

давайте тогава. решавайте, обявявайте и - дотук

ама къде се захвана и ти...



Тема Re: хех,нови [re: tartarianeyes]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 21:15



защо пък - преклонени.
главите на хората са върху раменете им.
както е по всички цивилизовани форуми.
нали си била и по други форуми?
аз съм чест посетител на много форуми по света.
пълно е с нормални, достойни хора, които разговарят едни с други.
и това, че има форумни правила, които се налага да спазват, не е унизително за тях.



Тема Re: благодаря :)нови [re: Lucky Eva]  
Автор vr.Модератор (старо куче)
Публикувано29.03.16 21:16



бе карай, щеше да е смешка, ако беше казал, че сме едно и също лице, ама той не е, така че и смешката отече :)



Тема Re: хех,нови [re: vr.]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.03.16 21:23



да, не е унизително да разговаряш нормално с хората
унизително е когато има условие, което те кара да си склониш главата, ако искаш да си говориш с хората

в нашия случай това условие е свързано с модераторите засега
те казват, ний кво - мълчим


правила на дир-а има
трябва да се спазват
който не ще - аут

правила на дир-а, а не модераторски измислени правила

какво не ви е достатъчно в тях?

всъщност както искате де

тая моя тема подмина стоте мнения

обсъждане, къде сериозно, къде на майтап
но нека - нали после вече няма да е разрешено да се обсъжда





Тема Re: благодаря :)нови [re: vr.]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано29.03.16 21:29



"И какво се получава на практика, тез които не желаят да модерират, най-много плюят, че модераторите не модерират правилно... големи промени настанаха, самата Ева, която до снощи не искаше Киро да я модерира щото и ограничавал пълненията и , днес вече иска Киро да я модерира... "

Ти в това да виждаш някъде себе си?
Ева ме мисли за пророк, как са времената на бележките, да не би тази бележка да съм я писал преди ти да пропишеш със значката тук? не ми се ровят сега за сравнение....пък и не ме интересуват времената...

Аз пък мисля че ева прекалява в лъжите и измислиците си, и че ти и се улови на въдицата и...

Имал съм предвид че ева упорито се опъваше Киро да не банва, модераторите да не банват, ева е против бана щото така тя не се обогатявала, а в следващото си мнение самата тя одобрява бановете.... е това може да се проследи по мненията и, за който се интересува....малиииии.... скъсала си се да търсиш да намериш че съм казал тази простотия????


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.