Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: анкетанови [re: Molly]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.03.16 18:11



може пък и да стане, в теб съществува вече любопитството и определено желание



Тема Re: анкетанови [re: Munyta]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.03.16 18:19



интересна обратна връзка ми давате в темата
пиша хипноза и разбирам, че повечето проявяват интерес от минали животи, а аз дори нямах това на ум като я пусках сутринта
и това, че я мислите за опасна

"По Закона за народното здраве, в България хипноза може да се прилага от специално подготвени лекари, стоматолози, психолози (Държавен вестник, бр. 88, 6 ноем. 1973, чл. 31) и инструкция Nо. 5 (Държавен вестник, бр. 19, 7 март 1975, изм. бр. 35, 6 май 1975)."



Тема Re: анкетанови [re: hubavka69-110043]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.03.16 18:28



всичко започва от любопитството
върху него се градят цялото ни знание и опит
то е стимулът към промяна
ти си от тези хора, които правят откритията, хващат във въздуха новите идеи и възможности
толкова си готина





Тема Re: анкетанови [re: osvoboden pich]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.03.16 18:32



прав си, с това шега не бива



Тема Re: анкетанови [re: vr.]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.03.16 18:39



аз питам "бихте ли", но не знам какви могат да са причините, всеки има различни
аз не бих скочила нито с бънджи, нито с парашут, щото ще си докарам инфаркт



Тема Re: Хи-хинови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано21.03.16 20:57



При мене нищо не се промени след хипнозите, просто си дадох отговор за доста взаимоотношения и на въпроси, на които преди съм се питала защо е така, даже може да се каже, че се уравновесих малко, защото приемам по-философски нещата.



Тема Re: анкетанови [re: vr.]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано21.03.16 21:23



един куп хора около него също понечват да опитат и те.
ей така - я да видя мога ли и аз
без никаква истинска причина.


Човек, каква по-истинска причина от това - ДА СЕ ПРОБВАШ дали можеш да направиш нещо, което прави друг човек? Нечии неоткрити до момента умения са се зараждали вероятно точно по този начин. Не си ли пробвала да танцуваш по някакъв нов начин, който си видяла, САМО за да провериш дали го можеш? Или да сготвиш по нов начин, като някого, по същите причини?

Онова когато един си потупва капачката на главата с едната ръка, а с дланта на другата глади кръгообразно корема си всъщност представлява умение да разделяш движенията на двете си ръце и е доста интересно като експеримент... Примерно - ако нямаш такъв усет - не можеш да свириш на барабани.



Тема Re: анкетанови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано21.03.16 21:44



Мисля, че се случва, когато човек е узрял за това. При мене и двата пъти не беше планирано.

Първият беше, когато случайно приятели ме заведоха, защото един от тях щеше да си прави хипноза, бяхме компания и както чакахме, излезе човекът, огледа ни и ме попита точно мен дали аз искам да си направя хипноза при него и че щял да направи отстъпка за мен, защото нещо му подсказвало, че съм подходяща за това. Просто ме избра ей така. Аз приех и без много подготовка, след като излезе нашият човек, когото чакахме, влязох аз. Приятелите ми казаха, че съм голяма късметлийка, защото за тези сеанси хората се записват с месеци напред, за да се вредят. И наистина чакаха няколко човека в чакалнята, но той ме взе без ред и предварително записване.

Вторият път бях на гости на една приятелка-психоложка, която имаше кабинет и бях отишла при нея просто да си приказваме и да пием кафе в почивката й. Понеже точно тогава нямаше пациент, тя също предложи безплатно да ме хипнотизира.


Мисля, че е било писано да се случи.

Редактирано от Lucky Eva на 21.03.16 21:47.



Тема Re: анкетанови [re: snowprincess]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано21.03.16 21:48



Аз съм се подлагала преди малко повече от 10-ина години при Милен Николов - мой връстник, приятел и колега. Той е един от първите дипломирани и сертифицирани български психолог-хипнотизатори, създател на Българската асоциация по хипноза. За съжаление той почина, но успя да въведе и обучи в медицинската хипноза много лекари, зъболекари и психолози от цялата страна.

Ето

съм споменавала за него по друг повод...



Тема Re: анкетанови [re: snowprincess]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано21.03.16 21:51



Не пиша във всякакви теми.. Откак прописах обаче, пътника по малко теми зе да пуска, а вашите постинги станаха, ако не е нахално да го твърдя, по задълбочени и проникновенни ! Аллах да ви поживи юзъри ! и честита Пролет !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.