Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 26.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: анкетанови [re: snowprincess]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано21.03.16 15:39



Да, аз съм любопитна и безразсъдно смела

, повече безразсъдно, отколкото смела.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Хи-хи-хинови [re: MupaM]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.03.16 15:49



Е да де - да, не е само веднъж.
Там е то проблема.
От една страна - от милионите анкетирани (в сходни култури, да речем Америка, Европа, Русия) ще се появят барем 100 000 султански наложници на султан Ахмед ибн Хасан ибн Мохамед ибн Чок ибн Селям*. А султана - колкото и да е бил мъжествен - не би издържал само тъщите дет се вика.

Или пък да земем проблема с недостига на душите. Щото населението расте мамамустара.
Или душите се размножават чрез просто делене, или старшинката има резервни в склада, или по-голямата част от народонаселението нямат душа (според някои мъжки съждения относно женската популация, последното може и да е вярно).

--------------------------------------------------------------
* И стотина деца на лейтенант Шмит



Тема Re: анкетанови [re: snowprincess]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано21.03.16 16:03



Без съмнение бих опитал, но не от любопитство а ако се налага. С регресивната хипноза шега не бива. Чел съм за случай в който регресията води до влошаване на сегашния живот... И то брутално.

Светлината идва и си отива. Мракът е вечен.


Тема Re: анкетанови [re: snowprincess]  
Автор vr. (старо куче)
Публикувано21.03.16 16:48



добре де, а защо да бих имала такова желание?
просто се чудя.
желанието на хората да се подлагат на хипноза ей така, просто от любопитство и без друга причина силно ми напомня за оня номер, когато един си потупва капачката на главата с едната ръка, а с дланта на другата глади кръгообразно корема си, прави го пред други хора даже без да каже дума и изведнъж гледаш - един куп хора около него също понечват да опитат и те.
ей така - я да видя мога ли и аз


без никаква истинска причина.
разбирам, например, да съм била свидетел на тежко произшествие, или престъпление (да не чуе д.), да съм видяла всичко, но да не мога да си спомня какво се е случило, пък това да е необходимо, за да се помогне на някого, или на правосъдието (нали така правят по филмите), или да не мога да понеса упойка (тук четох някой, че спомена такова нещо, дано не е уникадонната, че пак ще се цупи, че не й давам кредит за споменаването и дръндрън), или да съм в огромен стрес, причинен от нещо и такава една интервенция с хипноза да е от малкото останали начини да ми се помогне да се справя с това, или да съществува някаква друга такава причина.
но хипноза просто така? да видя какво е това?
ако няма накъде да мърдам и задължително трябва да избера едно - предпочитам да скоча с бънджи, или с парашут - макар че знам какво е това - ами доста е гадно, всъщност



Тема Не е таканови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.03.16 17:37



В един от животите си бях келт, много болен и ходих да се лекувам на камъните в Стоунхендж. Спомням си само животите и хората, които са ми полезни, за да науча уроците в този си живот или за да мога да приключа с кармата си.





Тема Re: Съжалявам,нови [re: nbb]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.03.16 17:56



няма нищо, като шега го пуснах
малко офф от темата, щото това е шоу, а аз сериозно питам



Тема Re: анкетанови [re: Lira Emerald]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.03.16 18:03



колкото - толкова


никога не съм разбирала защо Филип иска много мнения в темите
освен ако не прави социометрични изследвания



Тема Имам желаниенови [re: snowprincess]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.03.16 18:03



и така съм гласувала, но явно още не е дошло времето за това, ако въобще дойде. Получавам нужната ми информация по други начини.





Тема Re: Какво следванови [re: nbb]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.03.16 18:05



какво очакваш да има



Тема Не знамнови [re: snowprincess]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.03.16 18:10



Затова задавам въпрос, а не правя предположения.


Може и нищо да не следва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.