Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво следванови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.03.16 13:06



Ми следва..."Елате се вижте"





Тема Като гледамнови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.03.16 13:09



кои цъфнахме в темата, и 1000 мнения можем да натворим с енергията си.





Тема Re: Хи-хи-хинови [re: nbb]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.03.16 13:31



БИЛА си любовница на

ти не помниш, но аз помняяя



Тема Re: анкетанови [re: snowprincess]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано21.03.16 13:47



да, може пък да проям някой път крем-карамел




\"Мекотата, е, най- твърдото нещо на света!\" (психопрофил)

Тема Re: анкетанови [re: snowprincess]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано21.03.16 13:54



Не, не бих се подложила на хипноза, нито бих позволила на децата, ако ме питат.
Вярвам, убедена съм в прераждането – само така успявам да сглобя представата си за Вселената.
Считам, че хипнозата проведена от вещо и добронамерено лице, би помогнала на човек по един или друг повод, начин.
Но вярата ми в Битието и Твореца ми е достатъчна, и не смятам за целесъобразно да прибягвам до хипноза.



Тема Хи-хи-хинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.03.16 14:33



Да не би да си другата фаворитка ?

Ако е така, по-хубава си от мен.



Тема Re: предпочитам този...:)))))))нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.03.16 14:58



Lorenzo de' Medici


Лоренцо Великолепни

Много ме привлича...'начи





Тема Re: предпочитам този...:)))))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор the bag (торба)
Публикувано21.03.16 15:15





Това пак е твоят човек Лоренцо Медичи, нарисуван от самия Вазари. Картината се пази в галерията Уфици и я видях с очите си. Лоренцо е бил наречен Великолепни вероятно заради силната му протекция върху хората на изкуството (Микеланджело също се е учил на занаят под покровителството на Лоренцо и е живял в дома му).

Между другото флорентинците си приличат - всички са дребни, слаби, с много тесни лица, тънки дълги носове и светлокестеняви на цвят.



Тема Re: Хи-хи-хинови [re: nbb]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.03.16 15:30



Имали сте курамуянко.

Ако земеш та пуснеш една анкета за подобни кудкудякщини, ще видиш, че всички са били я любовници на известни личности, я - самите известни личности или техни приближени в краен случай (някак си не върви да разправяш, че си бил Наполеон - знаем защо*).
При това, кой знае защо - само на популярните и известни в дадения кутурен ареал такъв.

Казано просто - любовници на Хенри 8-ми и Ван Гог, обитателници на харемите, приближени генерали на Атила и подобни ще има доста, но да кажем изобщо няма да се срещнат генерали на Шака Зулу, патагонски вождове и кралици на Раджапарапутрастан. Да има да няма двама индиански вожда и само една - както вече казах - ирландска пастирка.
И едва ли ще се намери някоя любовница на Хитлер да речем. Или прероден Ленин*.
Защо ли?
А какви ли са били душите преди 10 000 години? С какво са се занимавали? Или и те страдат от старческа амнезия и алцхаймер та не си спомнят?

Освен това - някак си бройката не излиза. Горките известни личности - или ще да са страдали от уникално множествена шизофрения, да бъдат по няколко десетки хиляди души едновременно, или ще трябва да са сменяли жените не като носни кърпички, ами да кажем по 2 на секунда.

-----------------------------------------------------------
* За преродените наполеоновци знаем къде могат да се намерят в изобилие.



Тема Re: Хи-хи-хинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.03.16 15:36



Не си прав, поручик. Един човек да не се преражда само веднъж, я. Просто внимание се обръща на важните му прераждания, което не пречи същата душа да е била и любовница на Хитлер, и палач в средновековна Мавритания, и парижки просяк от 18 век, и камериер трети ранг на махараджата на Раджапутрастан.

Ти ако имаш у ващо село триста съселяни, за баба Пена касиерката на текезесето ли ще разказваш, или за Евгени Минчев, примерно, ако той се беше случил от ващо село?

Редактирано от MupaM на 21.03.16 15:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.