Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема При меннови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.03.16 12:49



нещата са други, не съм ходила на хипноза. Знаеш, че си правя пречиствания на тялото и тогава ми излизат спомени. Клетките помнят.





Тема Re: Хм,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.03.16 12:50



Щото повечето шамановерни са все я рода/генерали на Наполеон, я са били служители в храма на делфийския оракул, я - в харема на Чингис хан*. Някои се регресират чак до Адам и Ева. Иначе не е интересно - нали се сещаш. Щото ако си рода на крепостен селянин, цял живот блъскал на нивата и умрял от настинка на 30 - кво му е интересното, как да си мислим, че сме значими.

------
* Само една откачалка се е показала скромна - президентът-пастирка. Тоя човек няма даже въображение.






Тема Вярвай си !нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.03.16 12:50



Всеки знае най-добре за себе си, друг не може да ти каже какво се случва в теб.





Тема Хи-хи-хинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.03.16 12:53



Имали сме различни животи. В един от тях съм била любовница вече не помня на кого беше, но можеш да ме видиш как съм изглеждала на картината на Леонардо да Винчи " Дамата с хермелина ".





Тема Re: Преди много годининови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.03.16 12:55



Мдаммм, с някои неща съм съгласна. И аз например карах кола години насън и когато започнах курсовете - просто я подкарах бе:))..бях тренирала насън:)



Насън свиря и на цигулка. Кръстницата на малката щерка е цигуларка и един ден я помолих с нейно разрешение да взема инструмента и да направя така, както сънувам. Тя ме видя и ме попита дали съм сигурна, че някога не съм свирила като дете поне?...постановката на ръцете ми и въобще захвата бил много точен, усещането...казах и, не, за първи път държа цигулка в ръцете си...остави това, че сърцето ми заби лудо като я държах...странни неща мдаммм...и досега си мисля понякога да взема някой урок по цигулка, много ме влече този инструмент, но засега нямам възможност

Но хипноза, реална, някой да ми прави, спец някой...НЕ, това съм категорична:) И после да ме пусне по улиците отново...забрави!!!!!!!!!!!!



Тема Re: анкетанови [re: snowprincess]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.03.16 12:56



Сноуи, тази тема ще удари къде 500 мнения...да знаеш





Тема Хи-хинови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.03.16 12:58



Явно си била цигуларка в предишен живот.


Толкова ли е страшно да се подложиш на хипноза според теб ? Подсъзнанието пуска толкова информация, колкото можеш да понесеш в дадения момент, за да не откачиш. Не бой се !



Тема Re: При меннови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.03.16 12:58



ок...това е друго:)))





Тема Какво следванови [re: snowprincess]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.03.16 12:59



след анкетата ?





Тема Re: Хи-хинови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.03.16 13:01



А нЕма нужда както казах да ровим там, къето е заключено и по-добре, че е така:)))

Да си живеем с кеф настоящият живот с него да се справим някак си, останалит енеща нека не закачаме



После що толкоз луди Ленчета наоколо, всеки рови там дето не му е работата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.