Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 17.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: + допълвам...добре де:)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.03.16 12:31



Позволявам само готин, предпочитан и обичен мъж да ме хипнотизира лИбовно





Тема Re: анкетанови [re: Lira Emerald]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.03.16 12:33



само анкета е



Тема Re: Хм,нови [re: nbb]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.03.16 12:34



или сънят е нещо, където съм била преди
да, допускам и тази вероятност

или каша от предишни животи някъде

но как приемат нещото, че е минал живот
виж, пишат приемаТ, не те слагам в групата, защото ти не си преминала регресивна хипноза



Тема Да,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.03.16 12:37



понякога " виждам ", понякога " чувам ".





Тема Re: анкетанови [re: snowprincess]  
Автор Amanotnikove (KIX-754824)
Публикувано21.03.16 12:39



Ок



Тема Преди много годининови [re: RujaKaramfilova]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.03.16 12:45



сънувах много ярък сън, та го бях запомнила. Усещането беше много странно през цялото време. Намирах се в Москва, на един от проспектите, не помня кой. Бях с голяма група хора, около 20 човека, освен себе си не познавах никой друг. Вървяхме и си говорехме на руски. Аз превеждах на едната част от хората, другите бяха руснаци. Дотогава не бях ходила в Москва, макар и да съм гледала снимки. Разбира се, че всяка седмица учех по 8 часа руски език, но не виждах никаква връзка със съня ми. Няколко години по-късно се оказах на този проспект с колегите ми от университета и определен брой руснаци, при които бяхме на обмяна на опит. Подсъзнанието знае всичко.


И на мен ми е интересно да разбера. Една приятелка ходи, но живее в София и още не е дошла да ми разкаже. Не било за по телефона.



Тема Re: Уни,нови [re: nbb]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано21.03.16 12:45



не знаеш ли, че най-добре се смее този, който се смее последен ?

Знам, и това със сигурност ще си ТИ. Щом си се прераждала от Мария Магдалена до днес - значи може ти да спуснеш завесата на света като такъв... тоест - да го финализираш, де. ПОСЛЕДНА.





Тема Re: Да не мислиш,нови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.03.16 12:46



Абе, не искам да се натрапвам с мнение, ама да вметна, да идеш там при този дето ти е правил хипнозата да 'земе си довърши сеанса и да те събуди накрая

...пуснал те е започната и недовършена, да знаеш

шегувам се



Тема Уни,нови [re: UnicaDonna]  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.03.16 12:47



Вселената е безкрайна, но няма как да го разбереш, защото си се вкопчила в ума.





Тема Re: Да,нови [re: nbb]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.03.16 12:48



абе и аз "виждам" и "чувам", но не си вярвам. Макар че си и "говоря" отдавна, че си и отговарям



но това е при мен, при теб е друго, явно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.