Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 25.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: анкетанови [re: tirtirlin]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано21.03.16 22:04







Тема Re: анкетанови [re: snowprincess]  
Автор checkpoint charlie (agent in charge)
Публикувано21.03.16 22:13



много хора се поставят периодично под хипноза и без съгласие.
маси народ могат да бъдат хипнотизирани едновременно без да подозират.
личните хипнотизатори с магическите жествове са обикновено шарлатани.
(зависи от клиента)



Тема Re: анкетанови [re: snowprincess]  
Автор Taigun (анонимна кучка)
Публикувано21.03.16 22:57



Не бих, въпреки че съм любопитна сврака. Обаче съм и скорпионка, а като такава "нЕмам мЕрка на нищо", пристрастя ли се веднъж

! Та, по-добре да си седя на гъзицата и да не предприемам експерименти "от заплесИя", че ку зЕма да лудна... за народа загуба голЕма! Както рече Лира по-преди: хипноза само от мнооого желан мъж.




Тема Re: анкетанови [re: snowprincess]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.03.16 00:27



да, стига да не е при кварталаната скучаеща домакиня, която да е минала интернет курс



1. Понеже съм била куче - ама такова леко дръгливо и с голеееееееееми тъжни очи - да видя дали наистина съм била куче. Аз съм убедена, че ако съм била нещо - това съм била. Или в краен случай някоя бедно циганче пак с големи очи и съм си играла с кучета. Може да съм нова душа и сефте да съм човек (добре ми се е получило за първи път). Никакви и наченки от спомени нямам от кринолини, любовници с шкембета и въшки или някакъв дълбоко интелектуален или поне полезен труд, както и не ми хрумва да са ме колили, бесили, аз да съм умеела нещо съществено или... абе трагедия . Това бих отишла за майтап и щото ми е по-безстрашно от това да скоча с бънджи.

2. Ако мога да помогна с нещо чуто/видяно, което не помня. Голяма работа и да не е вярно.

3. Ако с това откажа цигарите. Просто си представям "Ох, че гадно мирише. Аз не пуша вече!". Чувала съм за такива, но те по принцип са склонни да повярват във всичко и има трябва съвсем лек ритник в дупето по правилното направление.

Навремето, аз - много алергична и майка ми вече й е писнало от моите инжекции, хреми, хапчета и подута муцуна и ме води на екстрасенс. В асансьора си представях "Добре, ако вземе и се напикая, дали няма да ме оставят на мира най-после?" Но бях голяма да се напикавам. Там в някакъв апартамент една кукувица ми повтаряше "Ти си от Сириус. Усещаш ли затоплянето? Чуваш ли, че те викат? ( и хлопаше по дограмата на терасата). Сега дишаш ли по-добре?" И аз мълчах като бурсук (аз много не мълча). Поне 3 пъти ходих, щото поне 2 пъти се представях, че ако се напикая в асансьора, ще ме изгони най-после тая. Майка ми ме съжали - тя по-малко и от мен вярваше, но бяха такива времена и човек решаваше да опита всичко

За Сириус някои ще помислят, че ги бъзикам, но наистина беше така - вкл. ми обясни къде се намира Сириус, как общуват съществата, по какво се познават един друг... Да не ми се сърдят, че им се смея понякога



Тема Re: анкетанови [re: tirtirlin]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.03.16 00:39



Ти си невероятен идиот! Харесваш ми!





Тема Пуста скромност !нови [re: tirtirlin]  
Автор nbb (весела)
Публикувано22.03.16 09:54




Аллах ли те прати в нашите редици ?



Тема Да,нови [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано22.03.16 09:57



така се случва, когато си отворен, а не искаш да контролираш живота.





Тема Да,нови [re: checkpoint charlie]  
Автор nbb (весела)
Публикувано22.03.16 09:59



прав си. Тук сме горе-долу непрекъснато хипнотизирани.





Тема Хе-хе,нови [re: 2biri]  
Автор nbb (весела)
Публикувано22.03.16 10:03



Бири, може ли да ти се обадя, когато дойда в Бургас, за да видим дали ще се познаем ?





Тема Re: Пуста скромност !нови [re: nbb]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано22.03.16 12:16



Бил съм скромен,ей така за да знам какво е. Е ми не бях аз.
Първо правило ако си прос ! - требва да си и нагъл



И пак за полето на Хигс, - то не само дава маса, примерно инерциалната.
Ами и носи логика на нещата.

Ако трябва да се обяснява обаче, няма смисъл да се обяснява.

Друго, друго.......не се сещам сега от какво разбирам, позабравил съм в какво бях вещ, то историята се търкаля и ставаме все по прости. Абе, дет пише Библията, - по постингите ще ги познаете !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.