Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано09.03.16 13:41



?



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано09.03.16 13:51



Това сега на 13-ти ли? Нищо специфично не поднасяме, само си искаме прошка. Като бях малък "хамкахме", до към 10 годишна възраст.

Ако искаш да си традиционалистка, направи крем-карамел – има хем яйца, хем мляко.



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано09.03.16 14:43



Постите почнаха миналата седмица. Тези са плавни. Какво да "поднасяш", от теб се иска да постигнеш смирение. Ха!



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: ha!]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано09.03.16 15:39



Какво да "поднасяш", от теб се иска да постигнеш смирение. Ха!

Добре, какво поднасяте с цялото си смирение?





Тема Снощинови [re: UnicaDonna]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.03.16 16:06



ядохме нещо

Не бяхме правили повече от година и затова си поръчахме за вечеря. От мен беше млечната салата. Най-важното беше, че получих прошка, пък и аз дадох такава със самото си присъствие.



Тема Re: Снощинови [re: nbb]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано09.03.16 17:01



Малко предварително сте си раздавали прошки май - Заговезни е другата неделя.





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано09.03.16 17:04



Петел по френски и за десерт - хубаво свинско бонфиле.

не търси кумири, които гъделичкат слуха, но увреждат духовния настрой


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.03.16 17:10



Темата не е за мен, за мен всеки ден е Празник!
Иначе имам мнение, но от уважение към празниците и празнуващите ви го спестявам...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Цялата седмицанови [re: UnicaDonna]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.03.16 18:20



е седмица за прошка.

А който не смогне през тази седмица, може да потърси по всяко време.
От понеделник започваме пости, та е по-добре в неделя да не прекаляваме с нищо.



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (Слънчице)
Публикувано09.03.16 18:27



Като не Го чувстваш,
защо се мъчиш?
По-праведна няма да станеш.





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано09.03.16 18:32



Мноооого оригинално , няма що!

Ако няма да постиш до Великден , кво ти пука какво ще муаш на Заговезни?



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: kiko64]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано09.03.16 19:29



Ако няма да постиш до Великден , кво ти пука какво ще муаш на Заговезни?

На ме ВИНАГИ ми "пука" за това, което правя. Дори и да не го одобряваш ТИ!





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.03.16 20:09



Кико:Ако няма да постиш до Великден , кво ти пука какво ще муаш на Заговезни?

Утикалната:
На ме ВИНАГИ ми "пука" за това, което правя. Дори и да не го одобряваш ТИ!



Ти ли беше тази с претенциите за граматиката , правописа , запетайките и правилата?
А защо се осра тук?

Точно по твоите граматически правила, Кико ти е задал въпрос, а не нито ти е одобрил нито не ти е одобрил нещото което си измисляш.

Що за тъпи заключения си вадиш, нали каза че си грамотна и държиш на правописа!


Е, сега разбра ли аз тогава какво ти казах, че колкото и грамотна да си, ако си тъпа, все е тая, и нищо няма да ти се разбира от правопис, писмо и четмо....


Хайде пак пусни тема за грамотността, че ми залипсваха подобни теми от невежи грамотници...



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: kiko64]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.03.16 20:10



Кико нагласил съм ти я!


Прасни я директно...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано09.03.16 20:14



Ти па къде се тикаш да правиш коментари, свързани с правопис и граматика... Егати фарса!





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: PYTnik]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано09.03.16 20:20





Не ща!
Пости са...А тези пости не са за прости! Не мога да слизам до нивото на която и да е оригинална точно сега.

Дразня се бе , Тате! Всичко ни е едно такова неистинско , удобно - фалшиво.
Едната си била измислила неин си Бог , който всичко и позволявал - меркурий си бил на курея.
Другата капка вяра няма , пости няма да спази , но държи мноо оригинално да сервира манджа , точно за мноо уважавания иначе от нея празник Заговезни.
Ама що е този празникм какъв е - няма значка!
Важно е оригинално да се намуаме !!!

После ще дойде врабеца , да ми обясни колко съм изнервен хейтър ...

А , помниш ли как готино си празнувахме Първи Май , 9-ти септември !



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.03.16 20:27



Нищо не съм измислил аз, просто Кико не те ще...чети внимателно темата...не те ще и това е...само аз те искам, но съм голям фарс...проклинай си късмета...

Но за правописът го разбра-невеж колкото и да е грамотен си остава невеж...
Теб имах предвид и питанката на Кико в края на изречението... от там се сетих че Кико теб не те ще...а после то си го каза в прав текст че не те ще...


Що не те ще такава грамотна и аз не знам...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: kiko64]  
Автор 2biri ()
Публикувано10.03.16 01:10



На Коледа се яде прасе. Преди това същото се коли. Това слага край на постите. Така ти го е разписала вярата - яж от тази до тази дата постно и после може да блажиш. Ти можеш ли като постиш безкрай да претендираш, че спазваш някакъв канон? Нима зайците са по-вярващи от котките?

Идеята е да се смириш. Да гледаш в чинията на другия и да викаш "Ааааа тук има мръвка, значи си лош" е тооооооооолкова далеч от смирение... Съзнателно да се смириш, а не просто да ядеш или не нещо. Все пак сме 21-ви век. Да нагъчиш постна вафла или да пийнеш коктейл от е-та със заглавие "прясно изстискан сок" с трайност 6 месеца, да си наготвиш с Вегета треволяците или най-ужасното - да сготвиш нещо със соеви лайна, щото прилича на кайма... това е просто суета, няма как да е пости. Същото като да не ядеш да отслабнеш - няма никаква връзка с идеята на ядене/постене/глад.

Дразниш се и се изнервяш. Като месоядните. А трябва да ти е леко, духовно, прощателно, благородно.

Ти си скрит месоядец като мислене





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: cyrus-93580]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано10.03.16 01:28



Не ги ли изяде тези петли бе Киро?



Освен това, рецептата е "петле" по френски, а не тръст петел



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: 2biri]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано10.03.16 08:03



Идеята е да се смириш. Да гледаш в чинията на другия и да викаш "Ааааа тук има мръвка, значи си лош" е тооооооооолкова далеч от смирение...

И ти ми гледаш в чинията и ми пишеш всичко това????



Сладурана!

Ма , много удобно така бе!!!???
Ама па сме суперхристиени?
Извличаме есенцията и майната му на другото?

Идеята била ... И дай да муаме през пости месо , ама да го муаме смирени едни такива?!!

Който не е съгласен да муа и му е комично цялото това псевдохристианско празнуване е изнервен хейтър?
Верно ли?

Ми , то все едно аз да реша , че главното , есенцията в секса за мен е празненето.
И що ми е жена? Та ухажване , та свалки , та терени , та ласки ...
И си се обслужвам така сам...нали ....
И някой ми казва , че съм чикиджия???!!!

Алоуууу , хейтър изнервен!!!!
Не разбираш ти кое е главното!!!





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: kiko64]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано10.03.16 08:17



И аз не разбрах кое му е главното на храненето?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: PYTnik]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано10.03.16 08:28



Главно е пиенето , ясно е !
Да се обединят христиените и да направят апел към синода за отмяна на постите , а ?

Или пък.... Тук до мен има някаква протестантска лиии, адвентистка лиии, каква не знам църква, но там пеят на службите , смеят се, пляскат с ръце и се целуват.... Няма пости, няма нищо. Веселят се хората , пийват си порядъчно , хапват месце целогодишно.
Като нация да вземем да се откажем от православието и да се присъединим?
Обаче па , тез всяка сряда вечер и неделя сутрин стриктно ходят в църквата...


Ай сиктир! Ще ми казва някой на мен кога , къде да ходя!!!
Че и баш в неделя!

Редактирано от kiko64 на 10.03.16 08:38.



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: kiko64]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано10.03.16 08:37



Абе я се СМИРИ и стига си подскачал наоколо на куц крак!! НЕ Е ТВОЯ РАБОТА дали съм вярваща, доколко съм, и дали спазвам каквото и да било. Може пък да ползвам тоя ден просто за да събера гости, щото е неделя, и да измисля някакво готино постно ястие, без това да има нещо общо с християнството? ТИ ЛИ ще ми даваш нареждания как да живея и в какво да вярвам, тревопасен с тревопасен такъв??



Тема Уни,нови [re: UnicaDonna]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.03.16 08:43



на този ден се поднася всичко освен месо. Риба също може.
Другото, което сега прочетох, е, че прошка се дава преди вечерята, а аз я исках преди да си тръгнем. Нищо де, вече ще знам.





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано10.03.16 08:44



Не ти давам нареждания.
Възхищавам ти се! Честно!!!
Нали затова си в този клуб? Да си уникална и да ти се възхищават!
Ми на! Получаваш си го!





Тема Re: Уни,нови [re: nbb]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано10.03.16 08:47



на този ден се поднася всичко освен месо. Риба също може.

Знам, нбб, и аз чета гугъл.

Просто искам да изляза от стандартните неща и реших да ви питам за нещо по-така. Смятам, че няма нищо лошо в това, нито има нещо общо с вярата.

А иначе - ето, темата е послужила, за да разбереш нещо, което не си знаела досега. А портокали разменяте ли си заедно с прошката?



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано10.03.16 08:49



Безгръбначните са постни. И яйцата са все още разрешени.
Егаси вампира си



Тема Уни,нови [re: UnicaDonna]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.03.16 08:56



не съм чела в Гугъл, имам няколко книги за празниците на българите. Хем съм ги чела, но явно вече паметта сериозно ми изневерява.

Едно време носехме на баба портокали, защото тя не ядеше нищо друго сладко. Сега традициите не са това, което бяха.



Тема Хм,нови [re: ha!]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.03.16 08:58



защо пък да е вампир ?





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: ha!]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано10.03.16 09:01



А животинките с външен скелет постни ли са или не?



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: crystalkyle]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано10.03.16 09:11



Кое в думата "безгръбначни" не разбираш?



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: ha!]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано10.03.16 09:20



Уточнявам просто. Нали Уникална искаше идеи за меню - ами ето: охлюви, миди и октоподи са разрешени според канона.



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: kiko64]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано10.03.16 09:28



Пости, постииии, съвсем скоро ще се наложат от само себе си, политкоретна тенденция
Скоро ще ни откажат от свинското, я някоя европейска директива, я пришълците ще избият прасетата. Овчарите измряха, а агнешкото се изнася. Телешкото е от пенсионирани крави, а пилешкото е пластмасово.
Така че с времето ще ти станем колеги, и тогава ще се броим





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано10.03.16 10:45



Бих направила едни калмари в масло и чесън.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: crystalkyle]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано10.03.16 10:45



За любопитните в Старият Заве е написано кои риби, птици бива да ядем и кои не бива...пълзящи НЕ, НЕ на тези които нямат рога или копита ...и т. н... В Новия Исус казва, че не е дошъл да отхвърли старото, а да го потвърди, като допълва, че не важно какво влиза в устата, а какво излиза от нея...така,че и аз това гледам...защото това е Християнството, а не попската свинщина на човеци и невежи драсканици и в клуба какво е християнсво и кои са най християните от нас и що за простотия е Християнството...истната е, че ако ще само корени да ядем и само планинска вода да пием то невежеството няма да изпадне от нас...истната е, че и с бухалка да ме бухат по главата, то простотията ми мяма да изпадне от мен....Та мнението ми е че...това което можем е дасе опитаме да бъдем Внимателни към невниманието си към Големите неща каквото е Християнството...дори и когато си играем весело в клуба...устройството на човеци е Съвършено и това е и отговорност към самите себе си...Яжте, пийте,веселете се, обичайте се...и се чукайте

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: PYTnik]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано10.03.16 10:57



Амин



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.03.16 11:08



Ееее, бива ли така, приятелю!? Тъкмо да ти кажа ашколсун и това "...и се чукайте" осра пейзажа!



... не бе и то е на място.

Ашколсун!

Иначе казано, призна ме ти мене за праведен християнин. Благодаря!
Нейсе, аз не държа да се кича с определения. Ама на това държа:
"...дасе опитаме да бъдем Внимателни към невниманието си към Големите неща..." Ако това е християнството, тогава съм християнин! ... скромно се изказа Ламби...

Редактирано от LAMBl на 10.03.16 16:42.



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.03.16 11:10



Ако даваш и бира към тях, веднага идвам!


Къде?



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано10.03.16 11:14



На скоростна кутия от ГАЗ 69, поднасям трифазен двигател с планетарен редуктор, куплиране се казва.
Абе,бил съм се бил напил,и съм се бил бил,и са ме били били ?





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано10.03.16 11:16



Некви гювеtcheta викам да направиш





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: LAMBl]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано10.03.16 11:24



Аз казах какво бих направила, не какво ще направя.

Баш на Заговезни ще празнуваме рождения ден на малкия, иначе бих ти доставила това удоволствие. Ама и ти ми се струваш махнаджия, та не знам дали да рискувам. Най-добре, понеже виж каква хубава идея дадох, ти вземи направи калмарите, пък бирата ще е от мен.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Уни,нови [re: UnicaDonna]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.03.16 11:33



правя салата, но нямам претенции да е оригинална. Правя това, което пожелаят.
Основата е от намачкани варени картофи и праз или лук, според желанието. След това поставям пласт от тънко нарязани кисели краставички и пласт от белтъка на яйца, нарязан на тънки филийки. Върху тях мажа пласт майонеза и настъргвам сирене. Отново следва пласт краставички, яйца, майонеза и сирене и така до изчерпване на подготвените продукти. Най-отгоре настъргвам кашкавал и жълтъците.
В крайна сметка се събираме, за да си поприказваме, да се посмеем, а не да преяждаме.





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.03.16 11:54



Не става! Не че не искам да ти направя едни калмари, ами нищо не си ми направила, та да те тровя.



"Ама и ти ми се струваш махнаджия, та не знам дали да рискувам." Това го обърни на 180 градуса и ще получиш реалното положение. Няма по-непретенциозно жувотно от мене, особено на храна...



Тема Класиката е ...нови [re: UnicaDonna]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано10.03.16 15:30



Яж, бе кръстник, яж, бе пуяк ....

Но аз съм неокласик:
Аз ще готвя пиле по някаква китайска рецепта .... ,която още не съм я измислил. За антре ще има пушена сьомга за узото, тарама хайвер, маслини с лук, царска туршийка. Мисля си и за едно тараторче, но съм колебливко ... Да-сера не е моя грижа, но май ще направят нещо аласладолед с алкохолно тутифрути.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: LAMBl]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано10.03.16 16:17



Значи като приключа с годишното приключване обещавам да ти направя калмари някой ден. Бирата ще е от теб. Честна пионерска!

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Класиката е ...нови [re: BATHco]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано10.03.16 16:18



Ей, човек, теб само като те чета и дебелея. Имай милост!

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.03.16 16:36



Знаеш ли, какво пишело на гроба на счетоводителя?
"Той приключи!"



"Бирата ще е от теб." ОК! Ама ако знаеш какво вино имам в момента, ... значи много бързо ще направиш годишното приключване. Щото не гарантирам, че ще остане.



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано10.03.16 16:59



Абе,бил съм се бил напил,и съм се бил бил,и са ме били били ?


Аз го знам това като "А я съм се бил напил", която фраза се ползва при безпаметно пиянство.



Тема Кикич ..... ти си гений!нови [re: kiko64]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано10.03.16 17:11



На яденето ..... Главно е пиенето , ясно е !

Тук ще млъкна, но да знаеш, че си ми натикал в устата готов отговор ....





Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: crystalkyle]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано10.03.16 17:15



Какви охлюви през март!? ..... я си кръщавайте кокошката - алабаш и какво .... някой ще ти гледа ли тоалетната хартия ....

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано10.03.16 18:25



Бих направила едни калмари в масло и чесън.


Благодаря, това беше единствената идея, която ми се даде, но за сметка на това беше прекрасна!))) Как ги правиш точно?

(Домакините и кулинарките от клуба, знам, че ги има, дали ми се сърдят нещо, очаквах, че ще ме засипят със съвети и рецепти...

)



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: LAMBl]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано10.03.16 20:19



Да се хванем ли на бас, че моето вино е по-хубаво?

Този виц за счетоводителя ми е любим. Както и каква е разликата между счетоводителките и другите жени- другите жени обичат да им влиза, а счетоводителките да им излиза.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано10.03.16 20:24



Ами, да си призная всеки път ги правя, както ми дойде. Взимам първата рецепта от нета и действам. Ето например тази:


Аз ползвам замразени и почистени калмари, защото нямам идея как се чисти ципата. Тук сигурно Батко ще ти помогне.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано10.03.16 21:00



Уф, аз пък се отнесох... не знам защо помислих, че говориш за СКАРИДИ...



Яла съм приготвени в кръчма в СН, и никога друг път толкова вкусни... Така и не разбрах какъв им беше сосът.



Тема Re: Класиката е ...нови [re: BATHco]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано10.03.16 22:52



Mенюто е супер, таратора идва в повече....и не се и връзва...



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.03.16 22:57



Ха на бас!



Когато и да убиеш счетоводителя, все е късно!



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: kiko64]  
Автор 2biri ()
Публикувано10.03.16 23:00



Аз не съм вярваща и няма как да съм суперхристиЕнка. И често ям постно.

Инак хейтърството не е до манджа. И чекиите не са до липса на жена вкъщи. Знаеш.



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: cyrus-93580]  
Автор Taigun (анонимна кучка)
Публикувано10.03.16 23:05



Петел по френски и за десерт - хубаво свинско бонфиле.

Иначе казано: прАсе, пълнено с кюфтета

!
(съжалявам, не можах да си замълча)




Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Liya ()
Публикувано10.03.16 23:13



Вий къде ще ги ядете и пиете тези работки





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: Liya]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано10.03.16 23:31



Да нямаш свободен терен?





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: Liya]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано11.03.16 00:33



Ми, не знам, но ако искаш да се присъединиш, направо ще ти звънна, когато му дойде времето.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: kiko64]  
Автор Liya ()
Публикувано11.03.16 00:57



Не ве

Клюкарка го раздавам



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Liya ()
Публикувано11.03.16 00:59



Ама сигурно ще искате и аз да нося нещо домашно

Е на ся какви веге-кифтенца с чеснов сос експериментирАх и станаха чуднички - кво ще кажеш



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: Liya]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано11.03.16 01:03



Ще кажа, че от друго тръгна темата, но много ми харесва накъде отиде.

Само да дойде април.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Liya ()
Публикувано11.03.16 01:04



Туй ся покрай димната завеса ли?





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: Liya]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано11.03.16 01:23



Това не го разбрах.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Liya ()
Публикувано11.03.16 01:25



Оф, помислих, че април заради цигарите и съответно на открито, но явно е заради вашето приключване



Редактирано от Liya на 11.03.16 01:31.



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано11.03.16 01:33



Скариди досега съм правила само на салата с майонеза, настъргано сирене, нарязан лимон и много ситно нарязан лук. Беше ми много любима навремето, но после отказах всякакви майонезени неща и не съм я правила много отдавна.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: Liya]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано11.03.16 01:34



А-а-а, не. Двама души, дори да не спрат да димят, на отворен прозорец не са болка за умирачка.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано11.03.16 14:31



За кое заговезни става дума? Но за което и от двете да е си има традиция.



Редактирано от Metropolis на 11.03.16 14:31.



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: Taigun]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано11.03.16 18:46



Ясно е, че ще е едно от двете:)
Може и да е петел(заклах два - много им идваха на кокошките) рърху ориз с лапад и зелен лук.


Въобще, и бог и постещите ублюдки - дгд.
Т.е - да ядат каквото си искат в непонятния за мен техен лицемерен свят, ОК. В момента, в който тръгнат да натрапват тая си простотия -ДГД и пак ДГД.

не търси кумири, които гъделичкат слуха, но увреждат духовния настрой

Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: cyrus-93580]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано11.03.16 19:03



" В момента, в който тръгнат да натрапват тая си простотия -ДГД и пак ДГД."

На Кико му прощавам, ама натрапничките ДГД и пак ДГД, докато не проядат пържоли.. и сигнатурата си смених за да ги плаша...

Вегетарианците се прераждат в комари.


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: 2biri]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано11.03.16 20:14



И чекиите не са до липса на жена вкъщи. Знаеш.
Чикиджия ли ме нарече???


Искай прошка!!!

Глей ся скъпа... Преди 25 години за пръв път ми проговориха извънземните рептили от Алдебаран и заповядаха : Никкакво месо , никакъв алкохол и никакви чекии!

Ти така , както си почнала , и месояден алкохолик ще ме изкараш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.