Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: LAMBl]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано10.03.16 11:24



Аз казах какво бих направила, не какво ще направя.

Баш на Заговезни ще празнуваме рождения ден на малкия, иначе бих ти доставила това удоволствие. Ама и ти ми се струваш махнаджия, та не знам дали да рискувам. Най-добре, понеже виж каква хубава идея дадох, ти вземи направи калмарите, пък бирата ще е от мен.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Уни,нови [re: UnicaDonna]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.03.16 11:33



правя салата, но нямам претенции да е оригинална. Правя това, което пожелаят.
Основата е от намачкани варени картофи и праз или лук, според желанието. След това поставям пласт от тънко нарязани кисели краставички и пласт от белтъка на яйца, нарязан на тънки филийки. Върху тях мажа пласт майонеза и настъргвам сирене. Отново следва пласт краставички, яйца, майонеза и сирене и така до изчерпване на подготвените продукти. Най-отгоре настъргвам кашкавал и жълтъците.
В крайна сметка се събираме, за да си поприказваме, да се посмеем, а не да преяждаме.





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.03.16 11:54



Не става! Не че не искам да ти направя едни калмари, ами нищо не си ми направила, та да те тровя.



"Ама и ти ми се струваш махнаджия, та не знам дали да рискувам." Това го обърни на 180 градуса и ще получиш реалното положение. Няма по-непретенциозно жувотно от мене, особено на храна...



Тема Класиката е ...нови [re: UnicaDonna]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано10.03.16 15:30



Яж, бе кръстник, яж, бе пуяк ....

Но аз съм неокласик:
Аз ще готвя пиле по някаква китайска рецепта .... ,която още не съм я измислил. За антре ще има пушена сьомга за узото, тарама хайвер, маслини с лук, царска туршийка. Мисля си и за едно тараторче, но съм колебливко ... Да-сера не е моя грижа, но май ще направят нещо аласладолед с алкохолно тутифрути.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: LAMBl]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано10.03.16 16:17



Значи като приключа с годишното приключване обещавам да ти направя калмари някой ден. Бирата ще е от теб. Честна пионерска!

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Класиката е ...нови [re: BATHco]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано10.03.16 16:18



Ей, човек, теб само като те чета и дебелея. Имай милост!

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.03.16 16:36



Знаеш ли, какво пишело на гроба на счетоводителя?
"Той приключи!"



"Бирата ще е от теб." ОК! Ама ако знаеш какво вино имам в момента, ... значи много бързо ще направиш годишното приключване. Щото не гарантирам, че ще остане.



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано10.03.16 16:59



Абе,бил съм се бил напил,и съм се бил бил,и са ме били били ?


Аз го знам това като "А я съм се бил напил", която фраза се ползва при безпаметно пиянство.



Тема Кикич ..... ти си гений!нови [re: kiko64]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано10.03.16 17:11



На яденето ..... Главно е пиенето , ясно е !

Тук ще млъкна, но да знаеш, че си ми натикал в устата готов отговор ....





Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: crystalkyle]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано10.03.16 17:15



Какви охлюви през март!? ..... я си кръщавайте кокошката - алабаш и какво .... някой ще ти гледа ли тоалетната хартия ....

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.