Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: crystalkyle]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано10.03.16 09:11



Кое в думата "безгръбначни" не разбираш?



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: ha!]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано10.03.16 09:20



Уточнявам просто. Нали Уникална искаше идеи за меню - ами ето: охлюви, миди и октоподи са разрешени според канона.



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: kiko64]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано10.03.16 09:28



Пости, постииии, съвсем скоро ще се наложат от само себе си, политкоретна тенденция
Скоро ще ни откажат от свинското, я някоя европейска директива, я пришълците ще избият прасетата. Овчарите измряха, а агнешкото се изнася. Телешкото е от пенсионирани крави, а пилешкото е пластмасово.
Така че с времето ще ти станем колеги, и тогава ще се броим





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано10.03.16 10:45



Бих направила едни калмари в масло и чесън.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: crystalkyle]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано10.03.16 10:45



За любопитните в Старият Заве е написано кои риби, птици бива да ядем и кои не бива...пълзящи НЕ, НЕ на тези които нямат рога или копита ...и т. н... В Новия Исус казва, че не е дошъл да отхвърли старото, а да го потвърди, като допълва, че не важно какво влиза в устата, а какво излиза от нея...така,че и аз това гледам...защото това е Християнството, а не попската свинщина на човеци и невежи драсканици и в клуба какво е християнсво и кои са най християните от нас и що за простотия е Християнството...истната е, че ако ще само корени да ядем и само планинска вода да пием то невежеството няма да изпадне от нас...истната е, че и с бухалка да ме бухат по главата, то простотията ми мяма да изпадне от мен....Та мнението ми е че...това което можем е дасе опитаме да бъдем Внимателни към невниманието си към Големите неща каквото е Християнството...дори и когато си играем весело в клуба...устройството на човеци е Съвършено и това е и отговорност към самите себе си...Яжте, пийте,веселете се, обичайте се...и се чукайте

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: PYTnik]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано10.03.16 10:57



Амин



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.03.16 11:08



Ееее, бива ли така, приятелю!? Тъкмо да ти кажа ашколсун и това "...и се чукайте" осра пейзажа!



... не бе и то е на място.

Ашколсун!

Иначе казано, призна ме ти мене за праведен християнин. Благодаря!
Нейсе, аз не държа да се кича с определения. Ама на това държа:
"...дасе опитаме да бъдем Внимателни към невниманието си към Големите неща..." Ако това е християнството, тогава съм християнин! ... скромно се изказа Ламби...

Редактирано от LAMBl на 10.03.16 16:42.



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.03.16 11:10



Ако даваш и бира към тях, веднага идвам!


Къде?



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано10.03.16 11:14



На скоростна кутия от ГАЗ 69, поднасям трифазен двигател с планетарен редуктор, куплиране се казва.
Абе,бил съм се бил напил,и съм се бил бил,и са ме били били ?





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано10.03.16 11:16



Некви гювеtcheta викам да направиш






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.