Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано09.03.16 18:32



Мноооого оригинално , няма що!

Ако няма да постиш до Великден , кво ти пука какво ще муаш на Заговезни?



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: kiko64]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано09.03.16 19:29



Ако няма да постиш до Великден , кво ти пука какво ще муаш на Заговезни?

На ме ВИНАГИ ми "пука" за това, което правя. Дори и да не го одобряваш ТИ!





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.03.16 20:09



Кико:Ако няма да постиш до Великден , кво ти пука какво ще муаш на Заговезни?

Утикалната:
На ме ВИНАГИ ми "пука" за това, което правя. Дори и да не го одобряваш ТИ!



Ти ли беше тази с претенциите за граматиката , правописа , запетайките и правилата?
А защо се осра тук?

Точно по твоите граматически правила, Кико ти е задал въпрос, а не нито ти е одобрил нито не ти е одобрил нещото което си измисляш.

Що за тъпи заключения си вадиш, нали каза че си грамотна и държиш на правописа!


Е, сега разбра ли аз тогава какво ти казах, че колкото и грамотна да си, ако си тъпа, все е тая, и нищо няма да ти се разбира от правопис, писмо и четмо....


Хайде пак пусни тема за грамотността, че ми залипсваха подобни теми от невежи грамотници...



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: kiko64]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.03.16 20:10



Кико нагласил съм ти я!


Прасни я директно...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано09.03.16 20:14



Ти па къде се тикаш да правиш коментари, свързани с правопис и граматика... Егати фарса!





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: PYTnik]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано09.03.16 20:20





Не ща!
Пости са...А тези пости не са за прости! Не мога да слизам до нивото на която и да е оригинална точно сега.

Дразня се бе , Тате! Всичко ни е едно такова неистинско , удобно - фалшиво.
Едната си била измислила неин си Бог , който всичко и позволявал - меркурий си бил на курея.
Другата капка вяра няма , пости няма да спази , но държи мноо оригинално да сервира манджа , точно за мноо уважавания иначе от нея празник Заговезни.
Ама що е този празникм какъв е - няма значка!
Важно е оригинално да се намуаме !!!

После ще дойде врабеца , да ми обясни колко съм изнервен хейтър ...

А , помниш ли как готино си празнувахме Първи Май , 9-ти септември !



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.03.16 20:27



Нищо не съм измислил аз, просто Кико не те ще...чети внимателно темата...не те ще и това е...само аз те искам, но съм голям фарс...проклинай си късмета...

Но за правописът го разбра-невеж колкото и да е грамотен си остава невеж...
Теб имах предвид и питанката на Кико в края на изречението... от там се сетих че Кико теб не те ще...а после то си го каза в прав текст че не те ще...


Що не те ще такава грамотна и аз не знам...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: kiko64]  
Автор 2biri ()
Публикувано10.03.16 01:10



На Коледа се яде прасе. Преди това същото се коли. Това слага край на постите. Така ти го е разписала вярата - яж от тази до тази дата постно и после може да блажиш. Ти можеш ли като постиш безкрай да претендираш, че спазваш някакъв канон? Нима зайците са по-вярващи от котките?

Идеята е да се смириш. Да гледаш в чинията на другия и да викаш "Ааааа тук има мръвка, значи си лош" е тооооооооолкова далеч от смирение... Съзнателно да се смириш, а не просто да ядеш или не нещо. Все пак сме 21-ви век. Да нагъчиш постна вафла или да пийнеш коктейл от е-та със заглавие "прясно изстискан сок" с трайност 6 месеца, да си наготвиш с Вегета треволяците или най-ужасното - да сготвиш нещо със соеви лайна, щото прилича на кайма... това е просто суета, няма как да е пости. Същото като да не ядеш да отслабнеш - няма никаква връзка с идеята на ядене/постене/глад.

Дразниш се и се изнервяш. Като месоядните. А трябва да ти е леко, духовно, прощателно, благородно.

Ти си скрит месоядец като мислене





Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: cyrus-93580]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано10.03.16 01:28



Не ги ли изяде тези петли бе Киро?



Освен това, рецептата е "петле" по френски, а не тръст петел



Тема Re: Какво поднасяте на Заговезни? Нещо оригинално...нови [re: 2biri]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано10.03.16 08:03



Идеята е да се смириш. Да гледаш в чинията на другия и да викаш "Ааааа тук има мръвка, значи си лош" е тооооооооолкова далеч от смирение...

И ти ми гледаш в чинията и ми пишеш всичко това????



Сладурана!

Ма , много удобно така бе!!!???
Ама па сме суперхристиени?
Извличаме есенцията и майната му на другото?

Идеята била ... И дай да муаме през пости месо , ама да го муаме смирени едни такива?!!

Който не е съгласен да муа и му е комично цялото това псевдохристианско празнуване е изнервен хейтър?
Верно ли?

Ми , то все едно аз да реша , че главното , есенцията в секса за мен е празненето.
И що ми е жена? Та ухажване , та свалки , та терени , та ласки ...
И си се обслужвам така сам...нали ....
И някой ми казва , че съм чикиджия???!!!

Алоуууу , хейтър изнервен!!!!
Не разбираш ти кое е главното!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.