Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано01.03.16 22:55



безопасно ще е в някоя друга галактика, с планети със същите условия за живот

но стъпим ли и там, вече няма да са безопасни



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: Lucky Eva]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано01.03.16 22:56



Противоречиво ми е мнението.



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: tartarianeyes]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.03.16 22:58



Ще трябва да прилагаме телепортация, левитация, телепатия и други подобни.





Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: tirtirlin]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.03.16 23:00



А именно, в какво се изразяват противоречията?



Тема Тук намерих една анкетанови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.03.16 23:08




Интересно ми е кой е гласувал за казармата, защото аз не познавам някой, който е за. Може ли да е манипулирана?



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: Lucky Eva]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано01.03.16 23:08



Интересно!?
Ма трябва да е безопасно ли? Да търсим безопасно място? Никога не ми е идвало на ум... Може би, защото винаги съм знаел, къде ще бъда при война - най-отпред. За това не съм се сещал да търся място, още по-малко - безопасно





Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: Lucky Eva]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано01.03.16 23:13



Кой има за какво да се бие, пари, палати и тн, той да ходи по фронтовете да го стрелят. Останалите ще емигрираме.



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: Lucky Eva]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано01.03.16 23:13



Служил съм в четири армии, две от тях в филм,преди хиляда и триста години.Много взводове запасняци,по 50 човека, и други,много.Пет години ученици.Знам какво дава на мъжа войнската школовка, но войната е ужасна, и аз мога да се разплача само от емпатия.Айде да не питаш, израелската е втората.



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: LAMBl]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.03.16 23:15



Ами ти сигурно си се родил воин по призвание, банкерството ти е само за прикритие, а иначе си същий Кутузов, ама само ни баламосваш тук с паричните бордове, а само чакаш да станат бойни действия и да застанеш начело в първите редици.

Аз пък съм се родила пъзла и ще се чудя къде да се скрия, ако започне война и не съм сигурна, че такива като теб ще ме спасят, та затова така се чудя накъде да бягам в случай на нужда.

Редактирано от Lucky Eva на 02.03.16 00:40.



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: tirtirlin]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.03.16 23:18



Не съм много запозната с армиите, но бях чела нещо, че в израелската армия най-опасни били жените, но не знам дали е вярно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.