Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано01.03.16 22:25



Когато се говори за война, майките не трябва да ги питат. Те винаги ще са против, защото ще гинат техните синове.

По отношение на това предложение, веднъж мисля вече бях казвал, но и сега е същото - в това разложено общество вече е кауза пердута да се прави наборна служба. Ние с едни малки ученици не можем да се оправим, а какво остава да караме на риск и смърт големи и страхливи, ояли се сланини, които освен да пребият някой беззащитен, за друго не стават.

Би могло да се направи нещо като повинност на раотно време, без спане в казарма и с цел обучаване да се борави и действа в разни ситуации, като от това обучение се изключат напълно специализираните дейности като управление на машини, стрелба с разни артилерийски, ракетни и други сложни системи. Просто една паплач за последна самоотбрана с ограничени възможности за водене на бой.
Е, може и да се ползват за първа помощ след бомбардировка и някакъв вид оказване на помощ.
Нищо повече. И никаква една година. Оня идиот дето го говори това, няма как да си представи дори цената в пари и лудата психо-пяна, която ще коства идеята им.

WALL·E


Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: tartarianeyes]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.03.16 22:26



Майките на съучениците на дъщеря ми са в паника, ако това се приеме. Понеже имам две по-близки майки, с които обменяме инфо от време на време, едната днес ми звънна и е в паника/нищо, че са 14-15 годишни/, вика, че ако стане, ще продадат апартамента дето са приготвили за детето си и ще го финансират за чужбина, ако не стане, ще си кандидатства в България.



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано01.03.16 22:26



николай ненчев да си свали тупето и да си проветри тиквата



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано01.03.16 22:27



Аааа, расистки такива!
Имаме в излишък млади хора от ромски произход, които и сега воюват, но с нашите баби и дядовци.

WALL·E


Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: tartarianeyes]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.03.16 22:29



Абе, не знам кой е истински мъж, ама за мене е изключително тъпо това. Мъжът ми разправя, че в казармата само е затъпявал.

А откъде ще вземат пари да се финансира армия като пари за пенсии дори няма, пак ли кредити ще се взимат, за да опропастяват българските момчета в казарма.





Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано01.03.16 22:29



това е някакво безумие
щото сигурно има кинти да се пипнат отнякъде, няма начин да не става въпрос за едни пари

в австрия например военната служба е задължителна
но има опция - можеш да отбиеш това време в червения кръс, например, или като болногледач в болница/старчески дом и т. н

което е разумен вариант



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: Naglets]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.03.16 22:29



А, да, за това си напълно прав.





Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: Munyta]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.03.16 22:31



Да бе, те ще си изпратят синовете в чужбина.





Тема да не се редактирам -нови [re: tartarianeyes]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано01.03.16 22:32



тия са такива идиоти, че утре могат и девойките да завлекат в казарма- например- 6 или 9 месеца



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: tartarianeyes]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано01.03.16 22:34



Може да се пробва като блондин, кестенявата боя не му отива на онова, което има в тиквата си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.