Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: 2biri]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано02.03.16 00:46



ужс
аз не умея ни да плета, ни да бродирам

не не, не ме вкарвай във филм на ужасите



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: kiko64]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано02.03.16 00:49



"Офицер НИКОГА не прави извращения с войници. УСТАВА е напълно достатъче да се изчанчи всеки скорпиончо до необходимата степен!"

Под нивото му е, но с под офицери редовно го прави...с по- висшите пак не го прави...



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: да не се редактирам -нови [re: PYTnik]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано02.03.16 00:51



Обичам да съм краен песимист. Уж песимиста не можел да бъде изненадан неприятно....
Но с времето идващите събития са все по- черни от най-черните ми прогнози.


А и забравяш , че разговарям с извънземни!






Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор checkpoint charlie (agent in charge)
Публикувано02.03.16 00:53



русия два пъти пропада класически в разстояние на 70 години.
загуби държавност, териториите й се разбягаха, сега са независими държави,
сателитите й се търкулнаха като котенца в нато един след друг.
като русия няма друга такава тъпа държава на света, която да не знае как да работи с други народи и да не ги мачка.

последното изказване на плевнелиев.
Плевнелиев: България не трябва да търси безумни и излишни баланси с държави на изток

кефи яко този човек.






Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: rokoko543]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано02.03.16 00:54



Ти говориш за това как е БИЛО. Аз говоря как ТРЯБВА да бъде.

Защо вие, като критикувате политиците, все им набивате канчетата как ТРЯБВА да бъде? Или изискваме от всички, или при всички случаи държим сметка в каква държава живеем и как са нещата.

За мен този разговор за казармата е принципен, а не конкретен.



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: PYTnik]  
Автор 2biri ()
Публикувано02.03.16 00:54



В случая дори не разсъждавам като майка. И съседчето не виждам кво ще търси там. Имаме 2 пушки на кръст, малко асфалтец и никакви пари. Айде ако може да наблегнем на лечение и превенция, ако ще вземем няколко милиарда заем. И на обучение. И на социални блага. Тая казарма е на свинче - звънче. Ясно е, че ще плашим гаргите с нея. Не са решили, не са ни ебали майката.



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: PYTnik]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано02.03.16 00:55



но с под офицери редовно го прави...

Глупусти сега....
Какви извращения прави офицер с подофицерите?

Бие ги? Кара ги по нощите да правят ХНП ? Да търкат пода с четка за зъби? Или ги кара да презскачат през оградата да купят алкохол?

Заеби! Пий едно последно и лягай!



ПП. Ко прай Къци Старшинката? Беше казал , че го познаваш?



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано02.03.16 00:56



Ми не знам - не гледам "Скат". Даже не знам дали я имам в пакета на оператора.
Част от от хората наистина четат такива неща. Част от тези, които имат интернет и свободно време за губене. Четат и за британската кралица, че е рептилоид, за Ванга как е предсказала абсолютно всичко и какво ли не още подобно.
Но масмедиите са съвсем друго - те достигат до всички.
Тъпите изказвания на президента не само достигат до всички българи, но и до останалия свят. Това е държавният глава все пак.

И аз примерно чета политикус.ру, просто за да имам алтернативната гледна точка. Ясно ми е кое там пропаганда и кое - не.
Част от непропагандата е, че за крайните радикали в Русия, ние в момента сме тотално вражеска държава. И - което е по-кофти - предателска вражеска държава. Направо по-вражеска и от щатите, щото сме предатели в очите им. И не само за тях, но и за по-умерените.
Също така гледам и няколко руски телевизии, от които си правя извода, че ако за някой обикновен, не особено умен руснак ние сме предателска и вражеска нация, то за руската държавна политика ние общо взето не съществуваме. Тя не се интересува от нас.
Изобщо.
Няма какво да спечели или загуби - ние сме твърде незначителни.
Което не значи, че тя не би експлоатирала крайните виждания на техните маргинали ако се наложи.

Обаче имаме физически факт - руски войник затиска с тялото си нашенски журналист за да го предпази. Тоя войник, вярвай ми, знае, че България е в нато,
Тоя факт за мен е лъч светлина в тунела.



Тема Re: Какво ви е мнението за задължителната казарма?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор checkpoint charlie (agent in charge)
Публикувано02.03.16 01:00



Обаче имаме физически факт - руски войник затиска с тялото си нашенски журналист за да го предпази.

русофилска пропаганда.
обстрелът е бил на далечина от половин километър.
има го на видео.
даже ожулен лакът не е имало измежду журналистите.
само българинът обаче бил спасен. герой!

Тоя факт за мен е лъч светлина в тунела





Тема Re: да не се редактирам -нови [re: kiko64]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано02.03.16 01:01



"Обичам да съм краен песимист."
Но пък мненията ти са прекалено оптимистични...няма лошо, ако си подготвен за разочарования...

Направо ще ти кажа и ще ти отворя очите...
Ако чужбина беше РАЙ, то чарлитата, жесмиччетата и бозите нямаше да висят тук по 24 часа в денонощието...да станеш един като тях е на косъм...няма лошо, стига да можеш да го понесеш...щото връщане назад няма..всъщност има-виж бозата и с-е....
Това за оптимизма ти, а за песимизма ти си цар...само като вероятност, нищо друго...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!





Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.