Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 17.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: pyrvata]  
Автор h1685614 (член)
Публикувано01.02.16 00:17



...мда, финансовия интерес трябва да е голям щом упорствате да седите тук!

Извинявай, започвам да се съмнявам в изправността на някой от логическите ти вериги ако това го твърдиш сериозно. Колко си представяш че може да се плаща на някой в чужбина за да пише във форум с 60 активни потребителя? Та той няма да може да си плати интернета с тия пари.



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: Munyta]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано01.02.16 00:42



Има лицемерни животини, с хубави думи, но противни за държавата дела, които трябва да бъдат разстреляни.



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: h1685614]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.02.16 00:57



Ми тук отработва тактики и стратегии.
Па и как я виждаш - надзирника там от цру или ми14 да тръгне да гледа колко са потребителите баш у тоя форум?

Bеer? Mоre?




Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: h1685614]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано01.02.16 01:29



... хахаха, брей, и тоз с лични нападки... съмнявам се в изправността на ... сега в прав текст, разкарай се заедно с дружината тъпанари, които защитаваш... изобщо не ме интересуват съмненията и убежденията ти... иронизирам ви и ви се подигравам... и не мога да ви схвана наглостта, но явно сте някво специално издание, оперирани от усещането кога не са си на мястото, за граници, за срам, смирение и т.н. все едни такива чисто социални емоции...



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: bira_more]  
Автор h1685614 (член)
Публикувано01.02.16 01:38



Ми тук отработва тактики и стратегии.

Той има само една тактика - Русия е виновна. Ако му бяха дали поръчение нямаше ли да му дадат и лист с тактики за влизане под кожата на кората така че да не му скачат на нож като се обади? Просто ми е подволотелие това обвинение в платено тролстване.



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: pyrvata]  
Автор h1685614 (член)
Публикувано01.02.16 01:52



Не мисля че си в позиция да решаваш кой да се разкара и кой не.
Обвини ме в плюене по българите и дори във финансова изгода от това. Това не са нападки според теб, но когато аз, който най-добре знам дали някой ми плаща да съм в един форум, изявих съмнения в логичната основа на така предложената от теб постройка (ако сериозно го мислиш), вече са лична нападка.

Но нека оставим това настрани. Принципът е - имаш мнение, казваш го. Ако някой го намира за некоректно, ползва аргументи да ти го покаже. Ако нямаш аргументи, това не значи че събеседникът ти трябва да бъде изгонен. Това е зряло и цивилизовано.



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: h1685614]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.02.16 01:55



Хайде сега - тактики, листове....
Ние тук сме диваци и варвари, и се ловим дори не на кукичка а на пирон.
Те, на своите хора пробутват такива тъпотии - и вървят, та за нас ли ще се стараят?
Дето вече няма и смисъл да се стараят - има си окупационни войски, правителството го държат здраво.
Просто имат някакъв там бюджетец, и за оправдаване на средствата - трябва да има набран персонал, а персонала трябва да блъвне достатъчно постинги.

Bеer? Mоre?




Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: h1685614]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано01.02.16 01:59



...хахаха, не ми и трябва да съм в позиция, изказвам просто емоционално и темпераментно личното си мнение и отношение към твоята групичка ... а ти си голям ръб, верно не очаквах, не можеш да различиш иронията и сарказма ... и да, странни хора сте вие, деструктивни, отхвърлящи и негативни... лишени от чувство за хумор, от усещане за красивото, за редно...



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: pyrvata]  
Автор h1685614 (член)
Публикувано01.02.16 02:04



...хахаха, не ми и трябва да съм в позиция, изказвам просто емоционално и темпераментно личното си мнение и отношение към твоята групичка ... а ти си голям ръб, верно не очаквах, не можеш да различиш иронията и сарказма ... и да, странни хора сте вие, деструктивни, отхвърлящи и негативни... лишени от чувство за хумор, от усещане за красивото, за редно...

Мисля че в един форум с цивилизована модерация/администрация за такова изказване щеше да получиш почивка. Аз виждам че говориш емоционално, всички кавги са емоционални.



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: bira_more]  
Автор h1685614 (член)
Публикувано01.02.16 02:16



Е ми добре, гонете го тогава. Но ако не сте успели да му затворите устата, значи е бил прав. Аз съм спорил с него, накрая млъкна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.