Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 22.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ми много простонови [re: h1685614]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.01.16 23:48



ама е сложно за обяснение така че да ме разбереш.
Все пак аз съм тъп, и не всичко мога да обясня така че да бъда разбран от всички.

Bеer? Mоre?




Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: h1685614]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.01.16 23:49



Но той ясно написа онова което е написал.

Bеer? Mоre?




Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: bira_more]  
Автор h1685614 (член)
Публикувано31.01.16 23:50



Акото цапа гащи и мерише лошо.

Ако си стигнал само до ако-то, да, мирише.



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: pyrvata]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.01.16 23:51



Не знам за останалите, но усито - направи ясно изказване, което е в първото мнение. Много ясно и категорично.
Избягвам да пиша че мненията на който и да е са платени, но ако някой сам си признае - тогава мога да му повярвам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: bira_more]  
Автор h1685614 (член)
Публикувано31.01.16 23:52



Но той ясно написа онова което е написал.

И аз ясно попитах - след като досега на нищо не му вярвахте, защо сега реши да повярваш?



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: h1685614]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.01.16 23:55



По принцип избягвам да го ползвам, именно поради написаните причини.

Bеer? Mоre?




Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: h1685614]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.01.16 23:56



Ми, попита. Но за съжаление, аз съм твърде тъп, за да мога да ти обясня така че да разбереш.

Bеer? Mоre?




Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: h1685614]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано01.02.16 00:05



не, не ни... но вас явно ви! разкарайте се просто от форума и всичко ще е наред! Направете си форуми съберете се и си плюйте на воля по българите, няма да пречите на никого! Вземете и Алиса и всички желаещи... за какво сме ви ние ретроградните българи с дебели глави... или викаш ви плащат на глава, а там като сте всички еднакви няма да ви плащат за зарибяване, ох, пардон просветителска дейност





Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: pyrvata]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано01.02.16 00:11



...мда, финансовия интерес трябва да е голям щом упорствате да седите тук! Разбираемо е! Ма едно списъче направете, па го пуснете на черно, барем да ви знаем кои сте, че да ви прескачаме! Ти сигур и ти си към тях, щом тъй яростно са фърли да ги защитаваш... нищо де, ние и сами се сещахме, че не е случайна тъз омраза... сега и знаем и мотива

знаем и на прикрепилите се наскоро към агитката мотива



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: pyrvata]  
Автор h1685614 (член)
Публикувано01.02.16 00:11



не, не ни... но вас явно ви! разкарайте се просто от форума и всичко ще е наред! Направете си форуми съберете се и си плюйте на воля по българите, няма да пречите на никого!

Ако обичаш, не ме слагай в групи плюещи българите. Това че съм с позиция която е в разрез с позицията на някой персонажи с радикални виждания не е равнозначно на плюене по българи. Бих оспорвал радикални възгледи независимо от националността на подкрепящите ги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.