Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 22.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: Munyta]  
Автор h1685614 (член)
Публикувано01.02.16 12:48



Досега изказванията му подлежаха на сверка, особено Келвините,
а това за заплащането е между него и работодателя му и няма как да се узнае, освен ако той не сподели с нас.

За да му проверяваш изказванията значи толкова си му вярвала. И сега на първото изказване неподлежащо на проверяване, реши да му повярваш? Не ти ли изглежда нелогично?



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: DarkSide]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано01.02.16 12:53



според мене руснаците му плащат, един вид скрита реклама





Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: Munyta]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано01.02.16 12:55



Ауси и бирата доскучават с перманентните си препирни, но пък си се забавляват и генерират трафик.

Отделно, хич не си пестят изразните средства един към друг.

Затова, против бан за ауси.
Като те дразни, не го чети.
Ама разни смукани от пръсти доводи "ох, пък той каза тъй и си наумих смъртно да се обидя", обаче опонентите му ич не пишат смъртни обиди, за тях се правим на дръж ми шапката...нали?



Защото, където се обади ауси, там са наредени с голям кеф бирата-море, поручикът, пътникът и силверадо. Менкат си разни солени задявки, кефят се и никому не пречат, ако не оди зорлем да ги чете и да протестира.



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: h1685614]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано01.02.16 13:03



е то винаги има първи път



Или пък ауси е изкусен лъжец,
или съм алогична
може пък да използвам думите му срещу него?
Как беше е УСА - при арест те предупреждават, че всяка дума може да бъде използвана срещу теб?

Но ето сега благодарение на теб виждам, че няма логика да му повярвам точно от първия път.
Съгласна съм, че нямам основание
Ще чакам поне 5- 6 пъти, и чак тогава
тъпо и упорито



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: alisalisa]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано01.02.16 13:07



ти ме разкри



няма да го чета



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: Munyta]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано01.02.16 13:11



Да. По-добре си пусни "сите българе заедно". По скат. Докато дялкаш резки по дръжката на кирката



Не се заяждам, просто не мога да се сдържа.
Прости ми, ако някак те обиждам.

единак, в синьо.


Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано01.02.16 13:13



ни най- малко
чета те с интерес
не съм абонат на скат, но ще го имам предвид



не съм държала кирка досега в ръце, но ако ми покажеш
ще се пробвам



Тема Re: Да емигрират от клуба!нови [re: pyrvata]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано01.02.16 13:15




За, в комлект с Бозата и Алиса... полза от дискусии с тях няма... а и много обиждат българското и българите!


Това за българообиждащата българка в България Алиса беше най-голямата смешка.



Да го пише съгражданин от нашенско, разбирам, ми то гастарбайтерка от Германия.



Тема Re: до клубарите, чистачи и админанови [re: pyrvata]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано01.02.16 13:20



разкарайте се просто от форума и всичко ще е наред!

Тебе кога те направиха модератор на 40-50, че нещо съм пропуснала?
Или имаш нотариален акт за собственост на форума?



Тема Точнонови [re: Munyta]  
Автор Phillip (von Kostov)
Публикувано01.02.16 13:29



Точно си мислех, че ще минем този път без традиционните съботно-неделни скандали, но не би. Много пъти съм казвал, че определен тип организми особено се възбуждат събота, неделя и по празници. Даже почваме още от петък вечер, но не по-рано. Това е предмет на отделно клубно изследване. Лично моето предположение е, че е следствие на липсодобросемействие, ама карай.

Ауси е сравнително добро момче, но нещо се е вманячил на тема превъзпитаване на клуба. Познато и нетвърде обезпокоително. Казва, че бил получавал пари за тая работа, но според мен само да се прави на интересен и да дразни, който му се върже. Преди малко говорих с мой приятел, друго американче и той ми каза, че за съжаление доста са били ограничили щата за подобни позиции, та българчетата желаещи да се облажват чрез превъзпитаване на нашенски форуми, били силно разочаровани. То хонорарите не са кой знае какво на фона на безсрамно тлъстите заплати, които се раздават там, но са поне форма на някакво признание от чичо Сам.



Както каза по-горе Кирето, банове тук рядко се дават, но за сметка на това продължителни. Какво е това "до 3 март"!? Ей го кога е. На 100 вълци, кози крак.

А ти, Минутке, си общо взето нормален организъм, но и теб понякога те хваща съботно-неделната възбуда, нали?

___

Събаряй!
(Котешки девиз.)



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.