Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Действа ли ви шопинг-терапията?нови  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.01.16 20:49



Поради причини, днес ходихме със сестра ми на пазар.
Една готварска печка. (маркова)
Два телевизора, плоски, от немско. (то сичките са една стока)
Блендер. (марков)
Хлебопекарна. (по модата)

Всичко на всичко - 2000 гроша и петнайсе пари.

Тя изглежда по-щастлива някак си, па на мен гаче не ми действува.
Да взема утре да ида да си напазарувам някоя интегрална схема ли... Или винтоверт и шмиргел...?

Иначе сега печем чапа ли, мотика ли, кирка ли... Талянски хляб било, ша видим кво ша излезе.....



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано19.01.16 20:53



А, върши работа, ама за кратко. Кефът е в това, че си поглезил сам себе си. Не че е много важно какво си си купил, а просто, че си си го позволил.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано19.01.16 20:56



... за инъ рокля данфезена 1500 гроша и 15 пари!... всичку нъ всичку ... хилядо гроша и 15 пари от дюгеня ми, от кисията ми!
хлебопекарничките са върхъ...аз даже един път и козуначе врътвах там, но стана като сладък хляб... иначе хлебчетата пресни и ухаят невероятно... много се бях пристрастила... пусто не ям нормален хляб вече, а с безглутеновия пекарните не се справят добре...



Тема Единственонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор nbb (весела)
Публикувано19.01.16 20:57



в книжарница обичам да ходя. В останалите магазини влизам по задължение, като преди това съм разпитала приятелки къде има това, което ми е нужно.





Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано19.01.16 21:01



вглъбнати телевизори са земат веки, че да са гледат отвсякъди... таквиз дето пиши "курвет"на тях, с което не казват нищо лошо...

... а, виж от хубава готварска печка имам нужда и аз... обаче местенето ми изяде доста кинти, та ще я отложим...



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.01.16 21:18



Подпали ми отминала идея-да си купя хлебопекарна... тъкмо да си купя, и като се сетя че трябва и да я почиствам и се отказвам...щото дефектът ми е че когато правя нещо, аз го правя и на жена си няма да се доверявам за такива важни неща като правене на хляб.. да си пуши тютюна там отстрани и да не ми се меси в женската ми работа...а и хлябът си и мъжка работа незнайно как отнета ни от жените



И въпреки мързелът бих си купил хлебопекарна, но при условие че добия информация от личен опит...
Май ще пусна тема да видя какво ще стане...

офффф...много пари сте изхарчили, това е толкова много ракия...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор DarkSide ()
Публикувано19.01.16 21:20



Бе тва изобщо не е шопинг, тва е тривиално пазаруване на необходими неща, докато шопингът е изкуството да обикаляш привидно безцелно из множество магазини и да купуваш екстравагантно скъпи и напълно непотребни неща - в което аз намирам голямо удоволствие, в шопинга имам предвид, а не в печките и прочие битовизми, които тук се поръчват с кликане по екрана от къщи и ти ги носят у вас, инсталират и ти зимат старата печка, пералня, бойлер и прочие ...



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: DarkSide]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.01.16 21:23



Не е така, шопинг терапия е да си изхарчиш всичките пари, и не да ти го донесат у вас.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: pyrvata]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.01.16 21:26



Ъхъ. От кисията ми.



А за ляба - ся ша пробваме. Половин час остана ощи....



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: hubavka69-110043]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.01.16 21:27



Бе някак си не ме напъва на пазаруване.... Увреден съм нещо явно....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.