Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 20.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Не!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано19.01.16 23:34



На Киро писах. Ама ей, ся ше ги изкупите и ше остана капо. Ако свършат, от вас ще вземам да знаете!





Тема Re: Не!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор c@t ()
Публикувано19.01.16 23:35



При нас има квалификация за всичко - за консуматор на ток в степени А, Б, В, Г, Д итн, консуматорство на вода. Квалификация А, Б,В,Г,Д за степен на чистене при прахосмукачки например.

Старите уреди са големи консуматори, но човек трябва да прецени дали цената си заслужава за една буква по-нагоре.
Евтоните прахосмукачки не чистят, а са шумни.
Малко са тези, които чистят килим и твърд под в класа А, а и да са тихи. Затова и са едни от скъпите, ама мъжка му работа





Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор c@t ()
Публикувано19.01.16 23:38



Ц-ц-ц немска работа


Поне се разбрахме, въобще не съм обръщала внимание, защото тук пазарът е по-голям от потребността ми за телевизори.



Тема Re: Не!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано19.01.16 23:38



Ходих в магазина щото чух реклама по радиото и го видях на място. Оказа се, че рекламата е за друг, много по-слабичък от тоя якия.

Що не го купих...? ... и аз не знам...



Тема Re: Не!нови [re: cyrus-93580]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.01.16 23:41



идея нямаш - водно стъкло, добавки....
Ще ми се отели волът.


Къртач?

Гледах преди време някакъв документален филм, изобщо не помня темата. Но.. помня един нюанс : представи си Берлинската стена или част от китайската стена...

Събират хора, с посредничеството на психолози, психиатри, които са насъбрали много гняв, супер енергия или с други поведенчески проблеми. Хора, които имат необходимостта да си го "изкарат" на някого. Та.. канят ги тези хора и те с кирки, лопати, чукове, майка й разгониха на стената за нула време. Тухла върху тухла не остана, сол и пипер за час време.

Просто намери точните хора. В клубовете яко матрял. Хем ще помогнеш на хората да си изкарат "дяволите" хем ше се рахатясаш, няма и пари да даваш за техника. Икономисаното-нов цитрус





Тема Re: Не!нови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.01.16 23:43



Нас не ни свиди - шти дадем.





Тема Re: Не!нови [re: c@t]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.01.16 23:47



При нас има квалификация за всичко - за консуматор на ток в степени А, Б, В, Г, Д итн, консуматорство на вода. Квалификация А, Б,В,Г,Д за степен на чистене при прахосмукачки например.

То щото тука няма - ние живеем в землянки и ядем доматите с колците.



Старите уреди са големи консуматори

Не са.
Един хладилник от 50-те, ако е в изправност, консумира колкото и хладилник от 2015-та. Защото нито кпд на двигателите се е променило, нито - на компресорите.
Втълпяват го на балъци като вас, за да си купите ново.
Щото иначе не върви икономиката.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 19.01.16 23:49.



Тема Re: Не!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано19.01.16 23:49



а старите уреди развалиха ли се ?

до скоро харесвах да пазарувам, вече не
явно съм остаряла неусетно

понякога си викам, че кога да си го купувам





Тема Re: Не!нови [re: c@t]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано19.01.16 23:49



Аз затова си купих прахосмукачка менте, дето не отговаря на никакви стандарти - смуче като дзвер и реве като лев! Консумацията на ел. енергия няма никакво значение - това не е хладилник, та да е 24/7 включена. Ако ще и 10 kW да е, а тя не е, пак няма да го усетиш в бюджета, щото я ползваш 5 - 6 часа месечно.



Високия клас следва да се избира за уреди които са постоянно включени - бойлери, хладилници, отоплителни уреди... Такива дето ги ползваш за малко, не е фатално да са по-нисък клас, т. е. по-евтини.



Тема Re: Не!нови [re: Munyta]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.01.16 23:51



Не се развалиха - изчезнаха.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.