Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 20.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Не!нови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.01.16 23:06



Начи, принципно и аз го правя същото. От как разбрах, че тоя капитализъм е неправилен капитализъм.



Преди 5-6 години си купих за село от Метро 5 инструмента за 100 лева. Дрелка, флекс, прободен трион, винтоверт и шкурков виброшлайф. Последния даже още не съм го ползвал. Ми вършат работа, аз не дрелкам всеки ден.
Миналата година нали си купих моторна коса и верижен трион. Идеални са, нищо, че се наложи косата да я доработвам. То и това си беше кеф.

Само за кола нема да се навия да си купя нещо такова.



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор vr. (старо куче)
Публикувано19.01.16 23:08



хъъъ... искаш ли да ти покажа първия си нож, дето си го направих в седми клас :)))
пазя си го, понеже ммм... ми сантимент ми е, много е грозобоен


дръжката му е от стар кокал, много грамадански кокал беше... ходех в тъмното по някаква пресечена местност, спънах се зловещо, строших си тъпата кратуна и кокалът ми сряза пищяла като съм се наденала на него, обаче го изтръгнах от земята като самсон същий и с подсмърчане - щото нямах сили просто за същински рев - го замъкнах в къщи.
и после го варихме, пекохме, намсикво... и после със старата зъболекарска машина на вуйчо ми, с ролки и връвки беше тя.
има жаби по дръжката :))
а за острието малко ми помогнаха, ама наистина само съвсем-съвсем малко.
купи шмиргела! стига с тея печки



Тема Re: Не!нови [re: LAMBl]  
Автор c@t ()
Публикувано19.01.16 23:08



Хахаха катастрофирала пералня



Важното е уредите вкъщи да са по актуалния стандарт. Един приятел имаше огромна сметка за ток. Взел някаква джаджа назаем от енергоснабдяването за да мери колко ползват постоянните му уреди.
Оказало се че стария му хладилник е гълтача на тока. Веднага го изхвърлил и купил нов.


Прахосмукачки с воден филтър и без торба са гнусна работа. Моя приятел искаше без торба, ама като му разясних как ще маха прашните вълнисти "мишки" с ръка и колко вакуум се образува след изсмукването на въздуха от контейнера и всичко наоколо. Стана скептичен. После разгледахме прахосмукачката в кикер-клуба - без торба. Окончателно се отказа от тоя модел.



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.01.16 23:10



Абе не е грешка.
Вкусен е, ама наяжда с по-малко.

Знаеш ли къв кеф е тестото да ти расте в ръцете.

Знам, знам.... Разправял съм тук как веднъж направих 2 големи тенджери масленки.



Битовата техника се разваля почти едновременно, знам го от личен опит.

В нашия случай не е от разваляне.

Ама, със здраве да си ги ползвате уредите.

Мерси, мерси.



Тема Re: Не!нови [re: Lucky Eva]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано19.01.16 23:10



Аааа добре дошла в отбора!

Тази катастрофиралата я купих на мястото на една като твоята пералня и сушилня в едно - ни пере, ни суши!



Тема Re: Хлебопекарничките:нови [re: vr.]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.01.16 23:13



Не се плюска много от тоя хляб, вервай ми.





Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.01.16 23:13



В нашия случай не е от разваляне.
??????
Жилище ли преместихте? И не се вмъква старата техника на новото място?





Тема Re: Не!нови [re: c@t]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано19.01.16 23:14



Първата с воден филтър, втората без торба... как се казва с прахосмукачките направих голям шлем.





Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: c@t]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.01.16 23:15



Набързо поръчахме един 55 цолов

Кви са тия цолове? Нормалните хора си ги мерят в инчове. В краен случай - сантиметри.





Тема Re: Не!нови [re: LAMBl]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано19.01.16 23:16



А най-гадното от всичко беше, че като изпере 6 кг. дрехи, не ги суши 6те килограма, а трябва да извадиш половината от тях, да суши маса време, след това да сложиш другата половина да се досушат, щото пере 6 кг., а суши 4 кг. примерно, вече не помня точно колко. Тогава дъщеря ми беше бебе и генерираше много за пране. И дрехите миришат ужасно, въпреки ароматизаторите дето съм сложила. Ужас. Повече никога такова чудо.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.