Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 20.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хлебопекарничките:нови [re: vr.]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано19.01.16 22:48



Странно съвпадение е, защото точно днес мислех да я "размразя" и щях да го сторя, ако имах брашно. Аз обаче, като алкохолиците, държа брашното далеч от себе си и хлебопекарната;:) А се сетих, защото малкият отвори хляба, дето купих вчера от супера и се оказа, че е взел да мухлясва.


Затуй се сетих за нея.
Тя става не само за "мързелив", но страхотен хляб, но и разни теста - за мекици, а на мен фаворит ми е/ са ми онези продълговати маслиново-зехтинени хлебчета - изхвърча ми името от главата...
както и да е, утре ще я сваля в мазето

не търси кумири, които гъделичкат слуха, но увреждат духовния настрой

Тема Re: Не!нови [re: LAMBl]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.01.16 22:49



много готин очерк)))хилих се кат дзвер, прав си. Споделям напълно мнението ти. Аз все още съм по средата, като съм тръгнала от най-високото марково домакинско обзавеждане. Слизам надолу по стълбата, все още.

Скоро вероятно ще те намеря.
Сподели, моля, каква кола караш? Или имаш балканче? Симсонче?





Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: DarkSide]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.01.16 22:50



Ами знаеш ли, тва беше единственото телевизор, с топъл, лампов

цвят на картината.
И си го харесах тоя модел. Хем детайлно и контрастно фул хд, хем меко едно такова, а не като електрожен.

Пък колите не ме дърпат толкоз. Ама пусни ме в магазин за чаркалаци или инструменти - кой казва, че мъжете нямали множествени оргазми!




Тема Re: Не!нови [re: LAMBl]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано19.01.16 22:50



А, товатвое писание е направо за слагане в рамка.

Аз така си купих преди години пералня със сушилня за близо 1000 лв., тъкмо й изтече гаранцията и изгоря нещо. Дойде първия техник, разглоби я и каза, че трябва да се замени някаква част, взе ми пари за разглабянето и си тръгна. Каза, че ще търси частта. Звънях му няколко пъти и не я беше намерил. Така се разрових в интернет и намерих някакви телефони на други техници. Дойдоха баща и син, взеха разглобената пералня както си беше с всички части и се разбрахме да си я взема след 10на дни. Звънях след 10на дни и на двата телефона, даваше ми, че телефоните са изключени и повече не се включиха, адрес нямаше, така че се простих с пералнята със сушилня. Не че бях доволна от сушилнята - някои дрехи ги изкарваше с размери на бебешки дрешки, защото се бяха свили. На всичкото отгоре и миришеха на застояла пара. Съсипах дрехи на цялото семейство. Повече никога няма да си купя пералня със сушилня.

От три години съм с пералня Daewoo, много съм доволна.



Тема Re: Хлебопекарничките:нови [re: cyrus-93580]  
Автор vr. (старо куче)
Публикувано19.01.16 22:50



разбирам те


... отивам да си взема пети мъфин и к-р-а-й!



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: cyrus-93580]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.01.16 22:53



Оня ден влязох натагадък в лидъл, да купя неква маринована риба и пътьом зярнах страшен шмиргел!
Хем шмиргел от едната страна, хем шлайф с шкуркова лента от другата. И за без пари. Обаче бързах и нямах време.
Тия дни ще си купя шмиргел, видяло се е!





Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор c@t ()
Публикувано19.01.16 22:56



За 800 лева аз тая печка си е представям сама да готви и да сервира даже... Ебаси!


На мен ми се струва че е много много стара употребявана печка.

Миналата седмица купихме прахосмукачка за 329,00 € .

Трабвало да е тиха и въпреки това страхотна.
В момента моя приятел е в банята и мисля че прахосмучи шкафовете отгоре - 6 броя ( 3 от тях висящи ) 21:50 часа наше време. Вторник. Грозната сестра на Понеделник.





Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано19.01.16 22:58



Да се еба в гъза, тъй и не се научих да точа както трябва.
В смисъл, не - точа, ама с ръчен брус:)
На шмиргел - мани мани....



не търси кумири, които гъделичкат слуха, но увреждат духовния настрой

Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: vr.]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.01.16 23:00



Е, нашта е цяла, че и широка.

Относно експеримента - чуден ляп!
Хем за сефте и май малко го попрепекох. В смисъл, коричката дето се допира до тавичката е дебеличка. Горната обаче е връхта (хоризонтална е хлебопекарната, с 2 бъркалки) и хляба, макар, че от готов микс е мноо фкусен.
Другото което е - както е мноо фкусен, не се яде по много от него. Засища. Аз напоследък плюскам поне по 3 филии, а сега минах с една. Само коричка ми се яде още, от горната, щото много фубава.

Пък за глупотевините - утре отивам и си зимам оня шмиргел. И лятото на село ще си правя ножове. Голям ми е кеф, един набор от Чирпан (!) ме научи в казармата.

Ти си един мънисто-камъчен чичо Скрудж!



Редактирано от oberleutnantRzevski на 19.01.16 23:21.



Тема Даааа...нови [re: vr.]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано19.01.16 23:05



Това моето е контра-шопинг мания. На 180 градуса от стандартното шопинг поведение.

Също така установих, че продавачите се обезоръжават, когато директно му заявиш, че е скъпо. Повечето купувачи се срамуват да си признаят, че им е скъпо, щото да не ги вземат за стиснати и бедни, а продавачите точно по тази струна свирят, като ти внушават, ти такъв мизерник ли си, че да не можеш да си позволиш качество? Да! Стиснат съм! Голтак съм! Не съм като теб баровец! Що? Какво против имаш сиромасите?? Те са свикнали да работят в снобарска атмосфера на перчещи се парвенюта, това поведение ги обърква.

Около Коледа ми звъни телефона - непознат номер. Вдигам. От един нафукан магазин за дрехи. Чуруликащ девичи глас ми съобщава, че от днес, започват техните намаления, като гледа да не ме обиди на баровец. Викам, момиче, точно това звънене чаках цяла година, та да си напазарувам на човешки цени. Какво ви е намалението. - 50 %! Аааа! Недостатъчно - отговарям аз. Като го направите 70 % пак се обади.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.