Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 27.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Не!нови [re: 741]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.01.16 12:47



Естествено. Макар, че и двата се намират в постоянно отопляеми помещения, в които се живее по 24 часа на ден. Така че едва ли ще има повече от градус-два разлика за външната. Вътрешната обаче е важна.

Колкото до как са я мислили тогава, не може консумацията да не е взимана предвид - иначе изобщо нямаше да слагат изолация. Пък и на ресурса на моторно - компресорната група би влияла повечето работа.



Тема Re: Да де, аманови [re: kiko64]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.01.16 12:49



Нашата перла изкара едно барем 20 години без ремонт. Накрая ми я откраднаха.
На гонението с което сме в момента, на третата година му се скъса ремъка. И как няма да се скъса, като широк 5 ми. и дебел два....



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: DarkSide]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.01.16 12:52



Не й то баш тъй.
Първо, магазините спокойно може да са сайтове. Аз от 2-3 години насам пазарувам така почти всичко, освен тия неща, дет` ги има в супермаркета. Добре, че измислиха онлайн пазаруването, че да можем и пО темерутите / мързеливите / квито там да усетим чистото шопингово удоволствие, без да се блъскаме по магазините и без да се разправяме с продавачки и съ-клиенти.



Второ, обикалянето из магазини или сайтове може да е целенасочено. Било с цел конкретна покупка (конкретизирана напълно или повече или по-малко общо) или просто "я да видя какво да си купя днес", разбира се.

Трето, то ясно, че двайсет и деветата лятна рокля в гардероба ми е непотребна покупка, но няма нужда да е скъпа. Даже мисля, че добрата цена - или поне привидно такавата - си носи изразено допълнително удоволствие.



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: kiko64]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.01.16 12:56



Ся, ако не са фунгицидите, ще е нещо друго.
Я житото няма да е правилно щото е селектирано, а не от мезозойската ера, я няма да е достатъчно сурово, я няма да е покълнало, я няма да е сято по пълнолуние и мляно когато Марс е в шести дом, я ще е прекалено бяло брашното, а бялото брашно е смърт, бетер хероина....



Винаги един заклет фундаменталист на здравословното хранене може да измисли нещо.
Въобще - да се яде е вредно и отровно. Само фотосинтеза и прана трябва да се ползват.

Храната става все по-промишлена, вредна и отровна.
А пък средната продължителност на живота расте....



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: pyrvata]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.01.16 13:01



Ка` щяло да е лошо! На мен на някои от дрехите ми пише "curve"!

Е го е:

Редактирано от MupaM на 21.01.16 13:07.



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано21.01.16 13:28



колкото да ни не ни развали гъзарията от шопинга и чата





Тема Re: Ама не съм казал "хубави".нови [re: Phillip]  
Автор c@t ()
Публикувано21.01.16 13:53



В отговор на:

Естествено, че един капиталистически "Technics" е по-хубав и на вид и като звук, от кой да е социалистически.




Моля?! Преди малко гледах що е то Техникс - някаква японска джаджа подфирма на Панасоник.

Ние избрахме саунд система на Teufel, защото аз още не съм се изказала за Bose



Тема Re: скиф ми са дъската :)нови [re: vr.]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.01.16 14:26



Супер ти е дъската))) Имам за месене , точене, рязане и блъскане на теста))) ей такова чудо


от дядо ми е и е от цяло дърво)))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: скиф ми са дъската :)нови [re: tia9]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано21.01.16 15:57



Много искам да я видя



Тема Е, па тогаванови [re: c@t]  
Автор Phillip (von Kostov)
Публикувано21.01.16 16:07



Е, па тогава най-хубавото аудио, което можеше да се намери в нашенските Корекоми, беше именно Техникс. Дори и най-страстните аудио-гъзари не бяха помирисвали Босета-Мосета и пр.



Ама ти сигурно си доста по-малка от нас и не помниш.

___

Събаряй!
(Котешки девиз.)



Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.