Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано20.01.16 11:19



Действа, но при мен покупката на печки, хладилници и прочие домакински уреди е досадно задължение, а не удоволствие от шопинга. Под шопинг терапия разбирам купуване на дрехи, обувки, парфюмерия, бижута и коли.



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: DarkSide]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.01.16 11:30



Прави го щом ти харесва и както ти харесва, няма лошо..аз го написах да не би случайно да го правиш по навик без да знаеш че тук е без значение как ни се представяш..
сигурно знаеш че в началото е необходимост, после става навик който ти харесва..няма лошо, прави се на какъвто ти харесва...това може да се използва за целите ти..

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: PYTnik]  
Автор DarkSide ()
Публикувано20.01.16 11:36



то верно забава има, прикриване, али - бали, ама викам да ми стига вече с това правене на такъв и онакъв, време е за сваляне на всички маски



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: MilaO6]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано20.01.16 11:50



Казвай къде са точно магазините, понеже дъщеря ми е в ново жилище и в момента е на тема пердета и шалтета.
Апропо - аз сменям пердета и шалтета периодически, понеже мебели е трудно да се сменят на няколко години, така си освежавам къщата и имам нещо ново.



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: copadevino]  
Автор c@t ()
Публикувано20.01.16 12:14



За стаята на дъщеря ми поръчах от тук. Имат и други хубави неща, с пердетата получих и каталога им с мебели от дърво, харесаха ми.







Тема Така е.нови [re: DarkSide]  
Автор Phillip (von Kostov)
Публикувано20.01.16 12:29



Няма смисъл да се купуват нови неща под благовидния предлог, че са по-икономични.
То Поручика даде пример със старите хладилници, но не всички стари уреди са така икономични. Напр. новите готварски печки харчат доста по-малко за постигане на дадена температура. И, както казваш, няма смисъл да икономисваме, а да си оставим старата, за да не ни се смеят, че искаме максимална икономия.



___

Събаряй!
(Котешки девиз.)


Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: pyrvata]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано20.01.16 12:32



Някой си мислят че ползвайки у дома хлебопекарна и купено брашно , ще си направят по-здравословен хляб . Което не е вярно.





Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: c@t]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано20.01.16 12:34



Благодаря, ще кажа на щерката да го разгледа.



Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано20.01.16 12:39



Направо ме убива ..... особено ако вляза в магазина на "Конрад" ...



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Действа ли ви шопинг-терапията?нови [re: DarkSide]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.01.16 12:49



Че как да вярвам на прикривач, че вече не се прикрива. Това е обсурдно!



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.