Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Познавате ли това момче?нови [re: copadevino]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано19.01.16 10:38



1. Кое момче? Убитото от Опиц или излязлото с бокс да се саморазправя с пешеходци(...)?
2. Няма рекрут-ресурс. Свестните учат и работят, т.е за такива шпицкоманди ще останат подобни...типове:)
3. Вероятно. Въпрос на късмет или, ако искаш "каквото ти е писано". Все пак, каквото и да ти е писано, един качествен тийзър или друг подобен инструмент в дамската чанта, значително би повишил вероятността "писаното" да е в твоя полза при контакт със семейство Мейзга:)

не търси кумири, които гъделичкат слуха, но увреждат духовния настрой


Тема Re: Познавате ли това момче?нови [re: cyrus-93580]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано19.01.16 10:44



За втория говоря, аз така й не разбрах имал ли е бокс или не, защото нали него са ударили с такъв.
А тийзър какво е? Да вземя да си купя един.



Тема по света и у нас.нови [re: cyrus-93580]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано19.01.16 10:44



май само си мислим, че тук е потрес над потресите.

скиф флагмана на без-пределната толер...пардон, на "свободата" докъде се е докарал. обаче пък и чувство за хЮмър имат хората, не може да им се отрече супершегичката-12 безплатни обучения в университета им осигурили на привилегированата дузина. хааааааааааахаааа...
(за полицая-много, много жалко. освен мангизите и дванайсетте бъдещи академика, делото продължава за доживотна....

)





Тема Re: Познавате ли това момче?нови [re: cyrus-93580]  
Автор Grok (пристрастен)
Публикувано19.01.16 10:51



2. Много си прав. Историята показва, че винаги, когато са се образували такива "групи по самоотбрана" те се напълват с най-големия измет на обществото, точно хората от които трябва да се пазим.



Тема Re: Познавате ли това момче?нови [re: copadevino]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано19.01.16 19:48



нещо с форма на пистолет, но изстрелва два електрода на кабели. забиват се в нападателя и ти натискаш спусъка пак и протича ток, висок волтаж, но нисък апераж и този го удря ток, но не го убива.
Не знам къде се продава, не мисря, че го има в БГ.
Недостатък е, ако са двама. Езиния тиизваш, но за втория?
Затова стария добър Макаров, 9 мм има за поне още един...



Тема Re: Познавате ли това момче?нови [re: Grok]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.01.16 20:12



"Аз ти казвам, че преди по-лошо сме се справяли с тези проблеми, а ти казваш, че сме се справяли. Ами не сме, ако може да се вярва на данните, давани от комунистите на ООН и днешните данни. И да са лъгали и сегашните да лъжат, надали биха лъгали в посока повече, а биха казали по-малко от реалното."

Нямаме спор по този въпрос.
Защото аз съм от тези дето живяхме 30 години от онова време и з0 години от това време..и разни смешни доводи като ООН, ДДС, ДЗС няма как да минат при мен..трябва си намериш някое хлапе.

Диалогът ти приключва и по причина, че вместо да попиташ мен как тогава беше и как е сега, а не да зяпаш гугъла, ти си тръгнал да ми обясняваш онова което аз изживях-съвсем нелепо.

Приключвам този диалог и по причина, че в главата ти и в мненията ти и думичка няма за това че ние , днес, ако искаме да живеем по- добре като общество, то ще трябва да се върнем назад и вземем от там всички онези неща които са добри и да ги приложим в системата, изхвърляш бебето заедно с мръсната вода.. ...и така няма смисъл да се говори повече...то няма и какво да се говори....
със здраве..

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Познавате ли това момче?нови [re: Grok]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано19.01.16 20:47



Историята показва и друго.
Когато се сформират такива доброволни групи по самоотбрана рано или късно се започва.
Всички новинарски емисии напоследък неуморно вменяват безнаказано самочувствие на тълпите. За квот се сетиш - будно гражданство, готово да коли и беси пред ... каквато и да е проявата на местна власт в случая.
Когато същото това патриотично, родолюбиво будно гражданство(селячество) добие повечко увереност и усещане за правилна безнаказаност ще бъде необходима една мъничка искрица, на подходящото място.
А винаги ще се намери кой да я драсне. България разполага с широк етнически потенциал за това.

единак, в синьо.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.