Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 22.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема феминизъм-календарнови  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано01.12.15 17:06




от снимките не разбрах - каква е целта на фотографиите?
вярно не всички сме красиви и пропорционални!
НО да ми навират "грозните" жени ЧЕ излъчват само "черно-бяло" визуално петно!
не ми допада

какво ви е мнението за календара - И дали бихте си опънали подобен в помещение което обитавате?



Тема Re: феминизъм-календарнови [re: NUT]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано01.12.15 17:35



Изгъзици всекакви. Йоко Оно пък защо я извадиха от нафталина и за какви нейни лични постижения? Не ща такъв каледар, дори да ми дават пари за да си го сложа.



Редактирано от Metropolis на 01.12.15 17:36.



Тема Re: феминизъм-календарнови [re: Metropolis]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано01.12.15 17:52



и аз така...
А
как ще коментираш тази новина -





Тема Re: феминизъм-календарнови [re: NUT]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано01.12.15 18:27



Как да се коментират драсканици претендиращи да са новини, а не носят почти никаква информация? Още от първото изречение един от най. По принцип много мразя етикетите от сорта по, най, най-най и т.н. Хора разни вкусове разни - за едни едно е най, за други друго. Всички гледни точки по отношение на вкусовете за мен са равностойни. Инак нищо лошо че търновци инвестират в реклама на обектите в общината им. Ама в новината нищо конкретно, освен общи приказки.
Та туй мисля аз - не знам дали ти мяза на коментар, ама толко си мога.



Редактирано от Metropolis на 01.12.15 18:28.



Тема Re: феминизъм-календарнови [re: NUT]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано01.12.15 18:27



Продавам торби цимент.Мисля да ги доставям с дронове.Проблема е че са тежки,а и не само!Ами ако завали дъжд ? И се чудя,ако купува някой 35 торби.Трийспет дрона наведнъж ли,или един трийспет пъти.
Тия дронове,винетки ще им измислят,интуитивно го усещам.
Ако се изстрелват балистично,важно е да падне на мястото си.

Днес жената ми купи дюнер.Ако дойде с дрон,може гарга да го накълве,врабче да му се изсере.

Абе,тия дронове масово тръгват да навлизат.Ами наркотици с тях ? Оръжие ? гранати ?

Законодателството да се ожесточи ! Ти Иване,ще имаш право да летиш само ако имаш собствени пера.



Пияни сънища !


Добрия нинджа съм аз ,заел съм кръгова отбрана,обаче лошите напират отвсякъде.
-Прасс..Прасс..-два бързи отмерени шамара ме спасяват от неизбежната месомелачка която предстоеше,силата им беше недостатъчна да зарадва зъболекаря ми но със сигурност ми гарантираше приятна руменина за целия ден .
Последвал вик от който би увяхнало всяко мушкато възвърна бързината на реакциите ми.
-Пак си сънувал данъчни инспектори а?….никога не ми е идвало на ум да противореча ,а и омотания на топка лежащ на земята чаршаф и студената пот която ме бе обляла ме лишаваха от всякакви смекчаващи вината обстоятелства.

С респект и страхопочитание погледнах жената си, -телосложение на гюлетласкачка с няколко олимпийски рекорда зад гърба ,не..,не..тя не би могла да бъде гюлетласкачка,не мога да си представя че има гюлле което не би и се разтекло между пръстите,.
Защо ние дребните мъже харесваме все големи здрави жени –хубав въпрос,но сега нямам време-отивам на работа!
Коридори,коридори-оглеждам се подозрително ,мъже в черно ,агенти с надпис FBI на гърба ,доктори ,санитари ,клонирани копия на агент Скъли-всичко мога да очаквам ,но и всичко съм предвидил не е лесно да си счетоводител но още по трудно е да си счетоводител който ще познае данъчния само по погледа,независимо дали се е маскирал на Червената шапчица или Котаракът в чизми!……………………………………………………………………………………………………………………………..Късно вечерта откраднахме с жена ми една релса,жици масово се крадат и е малко тривиално,пък и какво е жицата-релса с недостатъчна концентрация.
Занесохме я в къщи и я скрихме зад вратата на кухнята,но за да няма изненади проиграхме най вероятните сценарии за които непременно трябваше да бъдем готови-
----Звъни се!-отварям!...боже...шерифа,началника на гарата,зад него началника на влака и тримата кондуктори и боже...колко много пътници!

.....-Добър вечер,търсим една релса,-да сте виждали някой с релса да мине от тук,да сте чували нещо?

----Нее...-а може ли да проверим?---Емиии...добре!

Я да видим в гардероба!-нямаа..,я да видим в банята!-нямаа...,а я да видим зад вратата на кухнята!!!!!!!-белезници!!!

Скрихме я в мазето!--пак звънят ---Добър вечер,търсим една релса,-да сте виждали някой с релса да мине от тук,да сте чували нещо?-

---Нее...-а може ли да проверим?---Емиии...добре! Я да видим в гардероба!-нямаа..,я да видим в банята!-нямаа...,а я да видим зад вратата на кухнята!-нямаа...,а я да видим в мазето!!!!!!-белезници!!!

Скрихме я под спалнята,,,,,---и пак ме питат и ме разпитват!-Добър вечер,търсим една релса,-да сте виждали някой с релса да мине от тук,да сте чували нещо?----Нее...-а може ли да проверим?

---Емиии...добре! Я да видим в гардероба!-нямаа..,я да видим в банята!-нямаа...,а я да видим зад вратата на кухнята!-нямаа...,а я да видим в мазето!-нямаа...,а я да видим под спалнята!!!!!-белезници!!!Закопах я на двора-безлунна нощ-тъмница върха на копача остър,на няколко пъти се забива между пръстите на краката!!

--Звъни се!-отварям!.....шерифа,началника на гарата,зад него началника на влака и тримата кондуктори и много, много пътници!

.....-Добър вечер,търсим една релса,-да сте виждали някой с релса да мине от тук,да сте чували нещо?----Нее...-а може ли да проверим?

---Емиии...добре! Я да видим в гардероба!-нямаа..,я да видим в банята!-нямаа...,а я да видим зад вратата на кухнята!-нямаа...,а я да видим в мазето!-нямаа...,а я да видим под спалнята!-нямаа...,а я да копнем на двора!!!---Я да копнем тук......а няма я!!!....я да копнем там....-няма я!!!а я ейй там......-няма я !

------по дяволите къде я закопах тази релса???

-заспал съм облегнат на копача-на главата ми е триъгълната шапка която взех от един наполеонов генерал миг преди да падне с главата му.

Бурята е страхотна -двата кораба със скърцане трият един в друг,а мачтите им са преплетени -превземат ни на абордаж,но набразденото ми от белези лице не трепва ,оправям си черната превръзката покриваща това което би трябвало да е око,свалих папагала от рамото и го поставих в клетката,с куката която от няма и къде замества липсващата китка на дясната ръка държа руля, а с дървения крак съм притиснал бурето с барут до което доближавам лулата си-по добре прекрасен край,отколкото приказка без край.

..-Имате въпроси?...Крака ли? ами отнесе го едно Гюлле в битката при Трафалгар,където лично адмирал Нелсън ми подари сабята си.

..А ?-ръката ли -отсече я един турчин когато нападнахме Порт Саид,но почти не усетих,така хубаво си точат ятаганите,пък и тя ми спаси главата към която въпросния ятаган имаше явни предпочитания .

......окото ли??...ах окото,окото -паднал на колене пред кралицата която ми дава титлата "Сър" и ключа на замък за какъвто винаги съм мечтал,първата в живота ми сълза се спускаше по осеяното с белези лице,не можех да си го позволя ,аз бях войн ,аз вече бях"Сър" с рязко движение посегнах да я изтрия ,но бях забравил за куката!!!!!! -

--Прасс..Прасс..-два бързи отмерени шамара ме спасяват миг преди да избухне бурето с барут!-----защо си разкопал градината!!!виж какво си направил цветята,така подпрян на копача ли си спал!!Пак си бил на Острова на Съкровищата- ЩЕ ТЕ УБИЯЯЯ...........................


Дванайсет без двайсет

--------------------------------------------------------------------------------

Дванайсет водки без двайсет грама може би.Правя си трапанация на черепа/вече рутинна дейност/.

В леген съм налял последните си осем шишета водка "Докторс"/бавно го изваждам от разтворената кутия/добре че нямам маникюр/грижовно го поставям в легена за да не пльосне и разплиска част от скъпоценната за сърцето ми течност/на него сега още не му е ред/.

Тихо!тихичко да не събудя жена ми....Две полукълба,малък мозък.....гладки и лъскави/какво тук значат някакви си гънки!!!/,хипофизната жлеза-така нареченото трето око ме гледа високомерно,надменно бих казал.

Чак ми идва да му отнема водката,но аз съм жалостив-не мога да го направя.Сякаш разбра че няма да му взема водката и го оставя на сухо и изражението му се смени,иска сякаш нещо да ми каже,но е пропуснал факта че устата е останала при мен /виждам че ръцете пишат няк'ви глупости-да му мисли който ще ги чете...../

Едното полукълбо видно е по малко от другото,и най вероятно паразитира върху другото,но няма гаранция че по малкото винаги е паразит,по някога паразита е по голям от гостоприемника.Личи му че му е добре, все пак водката е класна /ректификация 37 по Ланге/,по това че водката в легена намалява усещам че я попива като сюнгер/в кви ли мисли ще я преработи??/.

Уплашен съм!!!-дали?ако!...ами? от изпитата водка ако се надуе-как ще си го прибера обратно??/а утре съм на работа!!-то не че много работя с главата но все пак спада към главни части и механизми.Бързо го грабвам преди да е изсмукал всичко и ловко с леки подпъхвания го поставям обратно в кутията/неговата си/,затварям.Шевовете се получиха прилични /рибена кост/хирург може да не съм но все пак съм доктор/психиатър/та сме ги учили и тези неща......Ютията вече е загряла и много сполучливо изглаждам ръбчетата на шева....Изпивам малкото останала в легена водка но чувствам че градуса и леко е паднал-отбирал е гада предимно от по хубавото!!


Спя ,и се усещам някак странно,сякаш някой ме сънува.....

Спя!!не хъркам!-това е труд който няма кой да ми заплати.
Спя тихо и спокойно/не малка роля за това имат и дванайсетте водки без двайсет грама...и..и.../сънувам някъф постен сън-ей така за фон,за едно средно наспиване/не че не съм пробвал девет седмици и половина,но на четвъртата седмица се отказах и се събудих/.
Изведнъж стихията на нечий гръмогласен сън ме изтръгна от моя си/онзи постния/и чрез някаква двойна спирала с грамадна скорост от центробежните сили на която ми изхвръкнаха всички пломби,а аз с две ръце стисках това което дори на сън е доказателство за полова принадлежност,ме изсипа в кашата на някаква група безработни бъдещи ангели явно обрани от разни чужди сънища.
Строй се!!-с глас нетърпящ възражение една санитарка с поглед на ядрена подводница ни заобиколи от всякаде,не разбрах как се клонира за миг или това е холографска техника на самия сънов режисьор но се поддадох на стадното чувство и бързо се строихме в две редици.

Влязоха двама стажанти-млади момчета които носеха йод и ножица,разрязаха ни по две ивици на гърба на тениските и ни намазаха през тях с йод.Санитарката дръпна един голям шалтер на стената от който изхвърчаха много искри като от електрожен и ...изведнъж!!-започнаха да ни никнат крила...Явно обаче за да растът тия крила изсмукват организма защото коремчето ми/биро-водков дизайн/изчезна пред очите ми.....едно притеснение ме зачовърка....проверих!-там си е!!!
Строя видимо отесня а всеки от нас гледаше някак аеродинамично а стойката му беше като на делтапланер.Тя изключи шалтера!

-Разре-дис!..разредихме се което не беше никак проста работа заради многобройните преплитания на крила/забелязах че ни липсват опашки,а от гледна точка на аеродинамиката опашката като балансьор плюс няколко елерона си е просто незаменима/понечих да вдигна ръка за да доложа за тази липса,но една от обкръжилите ни санитарки с дългата си показалка ме удари по вдигнатите два пръста,а погледа и вече беше като на Кракатау миг преди да изригне.

Уплаших се!ужасих се,заоглеждах се за някаква възможност за събуждане-Нее..!това явно не им беше първия сън,и ние не им бяхме първите жертви....прекръстих се наум,всички делтапланери гледаха жално и обречено/и аз гледах така но само да не предизвикам подозрения/.Забелязах близо до мен капак на някаква шахта явно водеща към друг сън.Нямаше да мога да го повдигна,щяха да ме разстрелят преди това,да ме обезкостят,да ме разглобят на атоми,на свободни електрони...................................................................................................................................................................../продължението следва...сънуващия отиде до тоалетната/





--------------------------------------------------------------------------------

Шахта?-обезателно води към нечий неиндентифициран сън,вероятно не по малко опасен и с ограничен брой опции за така жадуваното събуждане/дори и събуждане облят в ледено студена пот и чаршаф усукан като моряшко въже около врата е за предпочитане пред нечий сън пък дори и с осигурена роля на ангел/.

За миг с периферното зрение,подсилено с шесто чувство,осмо чувство и корен квадратен от двайсет и първо чувство-направих моментна снимка на ситуацията.

-Всички ангели бяхме строени в две редици,с бели цвички и червени шорти,крилата ни се допираха по един ненатрапващ се начин,за секунда се възхитих на перата по периферията на крилото-красота на Брюкселска дантела!

Не можех да погледна санитарките в очите,усещането че Медузата Горгона от предишния ми сън е тук в тиражирано копие на санитарка.....,пък и защо да гледаш очи които дори без да си видял ти се иска да извадиш.Предпазителите на калашниците които носеха бяха свалени,но това е сън, а не неговата репетиция.Чакаше се нещо,във въздуха висеше напрежение на нещо страшно което всеки миг щеше да се случи,молекулите потреперваха като рафт кристални чаши предчувствайки земетресение,атомите се бяха наежили,а електроните се завъртяха като обезумели!!!Сега!!!!

В последната хилядна от мига отхвърлих идеята да създам смут като изненадам стоящия пред мен ангел с пръст в неочаквано от него място ,и се възползвам от бъркотията която неминуемо щяха да създадът крилата му с високата честота на паническите махове.
Първо нямаше да е колегиално,и второ не беше сигурно че ангелите във въпросния сън бяха окомплектовани с тази дупка,а може би ангелите още като конструктивен замисъл нямат тази опция,не можех да си губя времето в проверки,дори и върху себе си,всяко мърдане жестоко се наказваше от конвоя ,и два три ангела вече се гърчеха с дупка в тила.

Миг!!-единствен!!-съдбовен!!-с светкавично движение бръкнах с два пръста в контакта!!-волтовата дъга потече с вой по веригата докосващи се крила.

Ефекта беше поразителен-целия обем на катедралата се изпълни с крила,пера ,прах , падащи икони и свещници,някои колеги от първичния мах отскочиха чак до купола на катедралата ,удряйки се в камбаната дадоха и звуковия фон в който звука на отместващ се капак на шахта се загуби.

Падааааааам.............Айййййй...каква минавка!!!откъде да знам!-ми Да! аз този сън го сънувах миналия петък "Четиридесет хиляди левги под земята"и даже моя беше по обзаведен-тва сталагмити,тва сталагтити,тва сталагтони-въобще тук си личеше едно несериозно отношение,едно претупване.......пък аз ,дори за следобедна дрямка да иде реч,пак се отнасям така все едно ще спя дългия сън на Спящата Красавица/в конкретния случай-Красавец/.

........Летя надолу,да си го кажем-падам/добре че крила ми хартисаха от предния сън-мекото кацане е за предпочитане даже и на сън/...нагоре се издигат сънуващи които някак са се уредили с предстоящо събуждане,здраво стискат кирки а миньорските им лампи вече взимат- дават.

Въпреки високата скорост с която се разминаваме,обърсах два шамара на един изкачващ се и вече имам и кирка и каска с фенерче и манерка.

Даже с изненада откривам че дори без да съм си го мислил съм се сдобил с ръчен часовник и порядъчно пълен портфейл,явно навиците на будния помагат и в съня.Грижливо ги прибрах,защото така се прави..........................................................................................продължение може би ще следва ,но падайки и знаейки колко много има до тридесет и девет хилядната и деветстотин левга когато ще се наложи да използва крилата си/вече черни/,спящия реши да си подремне защото предчувстваше тежкия уморителен,пълен с копане и изненади сън/-МОЛЯ!НЕ ГО БУДЕТЕ!!-ХАПЕ!!!

Редактирано от tirtirlin на 01.12.15 18:35.



Тема Re: феминизъм-календарнови [re: NUT]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано01.12.15 19:16



Не, не бих.
Грозна работа.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: феминизъм-календарнови [re: NUT]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано01.12.15 19:28



Старото не ги задоволява и търсят нещо ново да си остане старото..но са объркани в момента, скоро ще се оправят:



ако търсиш обяснение..

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: феминизъм-календарнови [re: NUT]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.12.15 19:30



Абе тая, оновицата, защо винаги е предизвиквала у мен позиви за повръщане....
Да кажеш, да съм некъф голем фен на битълсите, та да споделям недолюбването тяхно към нея - не съм. Да ъм влюбен нещо в Ленън, та да ме избива на ревност - и това не е.
Обаче ми е ужасно гнусна.
Винаги като я зярна и първото, което ми иде на ум е - тая не се е къпала от миналата Коледа и нема начин да не смърди на клошар....

Простете негативизма ми първосигнален.



Тема Re: феминизъм-календарнови [re: tirtirlin]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано01.12.15 19:33



Благодаря!



Тема Re: феминизъм-календарнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано01.12.15 19:35



и аз тъй....и си мисля: Бе вярно бе мамка му, че ни обещаха преди да ни направят бедни да ни направят прости.. с бедните успяват , но с прости имат си проблеми...иби им майката..вече съм и прост..

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.