Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: Noy BG]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано03.12.15 23:36



Пък и като го гледам на снимката хич не е за оплакване. Седнал си на бира-скаричка един такъв чистичък, беличък, отпочинал и бодър и подхвърля огризки на добичето. Ай сиктир.

Как да ти кажа....
Понякога е добре човек да си мълчи , вместо да се изказва неподготвен. Знаеш ли кой е Александър Поуп ?

Този , който си мислиш че е собственика , всъщност е тъстът му.
Вижда се само главата на собственика в ъгъла. Зад обектива , както винаги , е собственичката на кучето.
Предполагам , че тъстът е отишъл на гости , извел е да почерпи семейството ( те не биха си позволили разсипията , наречена от теб бира-скаричка .
Прочее семейството е вегетарианско и непиещо алкохол.

Аре пробвай с още предположения?





Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: kiko64]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано03.12.15 23:39



Готово!



Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: kiko64]  
Автор spunk (капризната)
Публикувано03.12.15 23:56



Ок и моя глас
И сега признание - от твоя клоун ми се вие свят((
Отделно, че мразя клоуни по принцип
н



Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: kiko64]  
Автор 2biri ()
Публикувано04.12.15 00:04



Не си честен. Ако беше казал, че не ядат месо, не пият алкохол и не пушат цигари, щях за дакела да гласувам.



Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: 2biri]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано04.12.15 00:16



Ъъъъъ....тез са по- зле и от мене.
Не карат кола. Е , почти... А мъжът е бегач на дълги разстояния и състезател по ориентиране.
Аз съм мързел.

Не разбирам защо дакелите ( тези иначе пародии на кучета ) предизвикват такива симпатии.



Преди години отидохме в с.Звездец с едно друго приятелско семейство и дакела им Бъки.
Минаха две малки , към 6-7 годишни циганета и се спряха да зяпат странното куче. Много му се кефиха и накрая едното попита : "Чиче , каква порода е това куче?"
казвам :"Дакел"

И ония започнаха да мятат гибеци и да пеят в ритъм на кючек: "Дакелчето , мале , дакелчето маааааале! "
И така танцувайки и пеейки зачезнаха надолу по улицата.




Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: kiko64]  
Автор Liya ()
Публикувано04.12.15 00:17



Хайде още един глас от Германия от сина ми и Сара е само с 5 гласа подгласничка





Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: kiko64]  
Автор 2biri ()
Публикувано04.12.15 00:22



И аз не знам защо. Защото съм имала дакел аз. Зверски умно и малко своенравно куче.



Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: kiko64]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано04.12.15 00:23



Е хубаво де, не се засягай, нищо лично както винаги. Просто казах какво мисля по въпроса и толкоз. Лайкове, конкурси и бла-бла. Да му имам проблемите на този и подобните му.
Трябва ли да знам кой е Сашо някой си?





Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: Liya]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано04.12.15 00:24



Мерси!
Утре ще се включи тежката артилерия от Щатите и Англия( там един екип антихакери определено ще се заинтригува

).
Малко даже се притеснявам , да не се улеят с гласовете и да дисквалифицират Сара.




Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: Noy BG]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано04.12.15 00:36



Не се засягам.
Това не е тема за обсъждане , а молба за помощ.
Нали не се спираш при всеки просяк , за да му кажеш защо няма да му помогнеш?
Трябва ли да знам кой е Сашо някой си?
Не трябва. Всяко знание носи печал. (Еклисиаст 5:10)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.