Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: PYTnik]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано03.12.15 19:42



не едно куче, а няколко
и конкурсът е чадърчето на сладоледа

питай си, аз не мога да ти отговоря.

Мога да ти разкажа една софийска приказка.
Зетят харесал едно помиярче, младостка подобрена, пред офиса си и започнал да го храни. Дойде миналата зима и се юрнаха с щерката да купуват къщичка. Сложиха я пред офиса и продължи зетя да го храни. Да, ама много люти дни имаше и той споделил у дома, че кучето се гърчи. И като един скочили двамката, на колата и до офиса. Взеха си кучката и до сега си я гледат.

Аз не бях възхитена от този акт на милосърдие, защото имам мое си виждане за кучетата, а то е че в апартаменти ги мъчим. Но... къщата си е тяхна, кучето... също.



Едно-стига. Това е. Конкурси....ай ся



това мога да кажа.



Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: ALONE911]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано03.12.15 19:43



въпрос на лично усещане



Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: kiko64]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано03.12.15 19:45



ок. приех информацията. Благодаря. Пожелавам им успех!

казах си



Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: kiko64]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано03.12.15 19:53



Покажи ми приятелите, да ти кажа и ти какъв си



с удоволствие един глас и от мен.



Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: kiko64]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано03.12.15 20:01



Един глас от вманиачен кучелюб в мое лице.



Еее, ама гласувайте, бе хора!Та има ли по-мила снимка от тази там - едно безпомощно кученце се е усмихнало на своя ангел-хранител?!
Отивам пак да проверя дали гласовете са станали повече от 57..



Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: PYTnik]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано03.12.15 20:06



Не го печелят стопаните, а го печели кучето. Може и да почерпи.
Това което не харесвам е, че кучето е с увреждане и някой ще гласуват от съжаление.
Аз пък гласувам за борбеността на това куче и на стопаните му.
Заслужава си торбичката.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: kiko64]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано03.12.15 21:09



Ми ударих и аз рамо. Дано да свършим работа.

Кико, що ли те разбирам? Ако и да не съм вегетарианиц, нито любител на животни...





Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: kiko64]  
Автор eta d ()
Публикувано03.12.15 21:16



+1

Успех!



Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: kiko64]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано03.12.15 21:17



имаш го.





Тема Re: Ударете едно рамо?нови [re: kiko64]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано03.12.15 21:17



Дано не обиждам никого, но подобни неща, особено навирани безпардонно в лицето ми от всеки медиен ъгъл, не мога да ги разбера.

Нищо против хуманното отношение към всяка жива твар, напълно споделям, но някаква градация е необходима. Приоритетност. В смисъл, ако тези хора например(тук спекулирам, може и да го правят по принцип) влагаха същата енергия, време и пари в грижа за някое цигане, светът можеше и да е малко по-добър.

Сещам се за едни истерии преди около година, дето цялата "социална" мрежа изтрещя, че никой от институциите не реагирал на призивите на някакви младежи, дето казаха, че някакъв човек си оставил кучетата в средата на наводнение. А в същото време всички възможни сили и средства се бореха да спасяват хора. Е, търсеха тела, де, но пак ми е непонятно. Да не говорим, че кучетата изобщо не се оказаха в опасност. Просто виели много тъжно.

единак, в синьо.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.