Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Корекомнови [re: 741]  
Автор .Jess. ()
Публикувано29.11.15 14:22



Имахме близначки в класа, класната ги беше накарала и двете да се абонират поотделно,

Малиии, баси и тъпотията, нема лабаво

.
Направо шизофренично, "само" 96 % за нещо, което едва ли някой го четеше. Аз поне - не.



Тема Re: Корекомнови [re: 741]  
Автор .Jess. ()
Публикувано29.11.15 14:23



Мурзилката директно заминаваше в купчината за вторични суровини без да се чете :)

Току-що ти написах същото.





Тема Re: Корекомнови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано30.11.15 20:49



Абе, в мурзилката ли имаше плочи? Едни сини такива, гъвкави и прозрачни, с песни и приказки на тях?

Въргалят ми се още на село.....





Тема Re: Корекомнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.11.15 21:00



ей, верно имаше такива плочи



и на мен ми се намират на вилата, ама не помня от кое списание беше



Тема Re: Корекомнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано30.11.15 22:19



А грамофонът работи ли?



Тема Re: Корекомнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано30.11.15 22:23



И аз не помня..... Изрязваха се от списанието.



Тема Re: Корекомнови [re: ha!]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано30.11.15 22:23



Ми - работи си.... Що?



Тема Re: Корекомнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано30.11.15 23:35



Е, то във всяка шега има доза истина.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема ТАМнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор DarkSide ()
Публикувано02.12.15 09:25



oooooобожавах комовете, с часове съм прекарвал залепен за витрините им, единствените с решетки в онуй свободно време, ама у наше село немаше ком, та рeдко ми се случваше и си беше цeло приключение, направо се едно съм бил за миг - два ТАМ, в недостижимото и невъзможното, ходил съм до София единствено за да гледам витрината на централния, имаше един ролков дек сони за космическата сума от триста и педесе долАра, беше направо убийствен, още настръхвам кат се сетя кво чудо беше ... и една триглава Айва имаше на логика - трепач направо ... обаче нашите немаха долари и дума не даваха да се издума за чейндж и виетнамци, и съответно никога не са пазарували нищо, и те кат вас тука, мнозинството, гнусливо набръчкваха носле при споменаването на тази дума, тва дънки рифле, нескафета, метаха, тоблероне, нъ въ и йохние валкер, тва беха некви мръсни и кофти неща за тях, дето ние сме много по-извисени и тез дрънкулки изобщо не ни интересуват, штот само селяците се дуят с таквиз простотии, но за мене си беше пещерата на чудесата ... или май беше на али баба, нема значение ... толкоз съм си мечтал да съм и аз селяк и да можем да се издуем и язе с некой леви щраус или барем с бич може, ама не би, штот не може, и така си останах кат същий гаврошовец пред електричен глобус, дето всуе тъй празнично блести, a ТАМ вътре ... ТАМ вътре всичко тъй празнично блестеше и ухаеше ли ухаеше, ете баш тозио мирис нийде веч го нема и баш той най-много ми липсTва, амин



Тема Re: Корекомнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор dedoandro (познат бе!)
Публикувано02.12.15 09:26



Кореком като кореком. Аз няма да го коментирам, но ще ви попитам всичките:
спомня ли си някой от вас т.нар. "представителни магазини"?
Един имаше на Раковска и Стефан Караджа, а друг - на Стамболийски, до Детмаг.

Бахти цинизма!!!

Избягвайки деепричастията, ще подобрите стила на речта си.

Марти Ларни.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.