Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 05.10.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема пак фук-фук и важен въпроснови  
Автор 2biri ()
Публикувано27.11.15 00:16



Има ни у вестника. С медал по математика вече и в немската. Аз така и не разбрах кога се случи това. Много хора смятат, че съм прекалено либерална и добра и няма правила вкъщи. То си е така. И че не възпитавам правилно, щото го мързи много, та го боли. Но то е от зодията на мама



Детето е умно, майка му къде я има къде - не. Трябва ли да съм по-амбициозна? Имаме куп грамоти и награди до сега, неглижирам предполагам. Дечко е съвсем съвременен отворко - напивал се е вече, за сега не пуши, социален, отговорен, мързелив, тарикат. За мен е нормален тийн на 14. Даже по-скоро майките на другите на 14 смятат, че тва деца невинни. Аз съм реалист. Но една приятелка каза, че изпускам момента да го "пласирам".

Така ли се "пласира" кадър? От тази възраст? Ако да - е ужасно. Ако не го "пласирам" - ще сгреша ли?

Имаме съвсем честни отношения с него.



Тема Re: пак фук-фук и важен въпроснови [re: 2biri]  
Автор Melany99 ()
Публикувано27.11.15 00:19



Според мен е грешно, че си го свикнала да ходи бос вкъщи!

Много е отвратно!





Тема Re: пак фук-фук и важен въпроснови [re: 2biri]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано27.11.15 00:20



ЗАеби - бъди си либерална както до сега.
Едно от нещата, за които съм вечно благодарен на родителите ми е, че не са ми давали наклон в живота.


Да ти е жив и здрав, и ти да си жива, и здрава да му се радваш!
И честито!





Тема Re: пак фук-фук и важен въпроснови [re: Melany99]  
Автор 2biri ()
Публикувано27.11.15 00:23



Идеално е. Мърдаме пръсти на краката като се изнервим (полезно е). И не искаме пари за пантофи от никой





Тема Re: пак фук-фук и важен въпроснови [re: 2biri]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано27.11.15 00:24



браво, жив и здрав да ти е :))

а кво значи пласирането ?


\"Мекотата, е, най- твърдото нещо на света!\" (психопрофил)



Тема Re: пак фук-фук и важен въпроснови [re: 2biri]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано27.11.15 00:25



и какво се очаква от теб за да го "пласираш" ?

даже не съм сигурна, че разбирам въпроса


Нещата се оправят най-добре и правилно за нас без нашата намеса


Тема Re: пак фук-фук и важен въпроснови [re: Molly]  
Автор 2biri ()
Публикувано27.11.15 00:26



Не знам какво значи, само че трябва да го "пласирам". Сега бил момента. За това питам.



Тема Re: пак фук-фук и важен въпроснови [re: 2biri]  
Автор Liya ()
Публикувано27.11.15 00:26



Да ти е жив и здрав и все така да те радва!


И вашите ли смятат като нашите, че не му е стигнал бала за Английската? Нашите два рода и досега са убедени, че моето дете просто не е успяло да влезе в Английската, щото тя нали е върха и затова е записал, забележи, Първа Немска, която тук е с най-висок бал. Скоро ходих и грамотите му си стоят на почетното табло - при нас за състезания по информатика и олимпиади по немски
Квото е имало да възпитаваш, вече е зад гърба на тази възраст. А тва за пласирането не го разбрах.



Тема Re: пак фук-фук и важен въпроснови [re: Liya]  
Автор 2biri ()
Публикувано27.11.15 00:30



То си искаше немската детето. Имаше много висок бал. Нашите са ок, аз съм ок, баща му е ок, нямаме драма. Драмата е моя да не проспя възможността за "пласиране". Щото аз проспах много в ученето на детето досега. И не знам кво да направя. Да го пласирам ли?



Тема Re: пак фук-фук и важен въпроснови [re: 2biri]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано27.11.15 00:31



ми питай я, де да знам, аз пласирам го използвах в друг смисъл, така се изразих като се изпожениха децата, обясих че сме ги пласирали вече и шапка на тояга




\"Мекотата, е, най- твърдото нещо на света!\" (психопрофил)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.