Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Ето защо трябва да гледаме телевизия!!нови [re: Metropolis]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.11.15 17:53



Какво ми у клиничното на Сидеров?
Или и ти с овчите клишета...лезд та луд......ама нали сега е обвиняем..ако е луд съдът ще го оправдае по обвиненията в които и ти го обвиняваш?

Ти лекар ли си...или и ти си луд?

Кажи кажи какво му е клиничното...ама сериозно?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Ето защо трябва да гледаме телевизия!!нови [re: Metropolis]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.11.15 17:54



Ади недей в подробности, но поне едно нещо ми кажи, за да ми покажеш че Сидеров е луд?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Ето защо трябва да гледаме телевизия!!нови [re: PYTnik]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.11.15 18:03



Не аз не съм лекар, но това не ми пречи да виждам че се държи тотално неадекватно за общестеник. А защо е клиничен случай виж

.

Редактирано от Metropolis на 16.11.15 18:04.



Тема Re: Ето защо трябва да гледаме телевизия!!нови [re: Metropolis]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.11.15 18:17



" А защо е клиничен случай виж тук."

А Учител ли си че ме учиш и къде да гледам?
Каква е учителската ти титла, щото аз не свалям нивото си на ниво капацитети...?
Значи да видя там а?

Ами погледнах и нищо не видях...сигурно съм тъп...аха разбрах те...Сидеров е луд щото там го пише!!!!!
Вече те разбрах, четеш някъде какво е написал някой и заключаваш че щом там така е написано , това значи че Сидеров е луд...и ако някой като мен те попита защо бе, как, ти му показваш и той да чете че е вярно!

Разбрах те..

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Ето защо трябва да гледаме телевизия!!нови [re: PYTnik]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.11.15 18:26



Ми като не желаеш да ти казват неща които не приемаш не питай. Просто е. Там е обяснено защо симптомите които от години наблюдавме може да говорят за злокачествен нарцисизъм.

Редактирано от Metropolis на 16.11.15 18:27.



Тема Re: Ето защо трябва да гледаме телевизия!!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано16.11.15 18:28



Абе извинявай, но всичките му доводи са комични... Нямало кадри от местопрестъплението. Тва да не е Холивуд? Може би никой не е пратил там 20 минути ПРЕДИ стрелбата хора, които да заснемат случките? Болен вероятно съди по себе си, щото той самият ходи навсякъде с по десет души едри момчета и десетина оператори и репортери от тв Алфа, за да могат да заснемат всичките му подвизи детайлно... и ся му е чудно защо навсякъде не е имало по десетина души да заснемат взривовете или стрелбата.

От нашия атентат (примерно) в Сарафово имаше ли точни кадри? Или бяха само разкази на очевидци, които също изобилстваха след ударите в Париж?

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Ето защо трябва да гледаме телевизия!!нови [re: Metropolis]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.11.15 18:49



Ето сега пък си измисли че не желая да ми казват неща които не ...приемам.
Това пък къде го прочете?
Просто не приемам нещата които не желая да приемам и въобще не ме бърка да ми ги казваш.
Прочети някъде каква е разликата и ще се убедиш че съм прав.

Щото аз пак ще те попитам същото, ти ми кажи поне едно нещо белег или поведение на Сидеров с което да докажеш и на себе си, че Сидеров е луд?

И остави къде какво и защо така пише?

Ти нямаш ли си лично мнение с което да се обосновеш за думите си и начина си на мислене?
Не може да си нямаш?

Пък и може само да четеш кой какво си пише и да не си задаваш въпрос като "защо" е така написано, но не ми се вярва да си чак пък толкова...

Щото Ти нямаш ли си лично мнение с което да се обосновеш за думите си и начина си на мислене?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Тема Re: Ето защо трябва да гледаме телевизия!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.11.15 18:52



"От нашия атентат (примерно) в Сарафово имаше ли точни кадри?"

Спомних си този случай, помня тогава всички французи се обвиха с българското знаме!

Имаше кадри от камерите, разбира се че имаше много кадри и ги даваха многократно по телевизията...
Помня че дори веднага след взрива обявиха че това е човек от "Хамас", веднага го разпознаха по кадрите....





Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Редактирано от PYTnik на 16.11.15 18:56.



Тема Re: Ето защо трябва да гледаме телевизия!!нови [re: PYTnik]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.11.15 19:16



Нямам време за празнословене. Първо не съм казъл че е луд, а че е клиничен случай. Мнението ми за Сидеров са изразил в много теми. И аз съм пускал няколко теми за него. Там съм се мотивирал защо считам поведението му за асоциално. Ако не разбираш за какво говоря това си е твой проблем.

Редактирано от Metropolis на 16.11.15 19:17.



Тема Re: Ето защо трябва да гледаме телевизия!!нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано16.11.15 19:29





Не се били увили с българско знаме? Ми - грамотен си (може би), отвори горния линк и прочети "Дипломатически реакции" - целият свят е осъдил случилото се. И не е трябвало в българското знаме да се увият, защото сарафовският случай не е бил насочен срещу България и българите.

А кадрите от Сарафово КОГА се появиха, според теб? Същия ден ли? Да бе...

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.