Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема А трябва всички да сме тамнови  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано03.11.15 19:29







Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано03.11.15 19:56



Защо?

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано03.11.15 20:22



Защо? Защото се пенсионират на 40 с 10, вместо 20 заплати? И защото нарушават директно закона, блокирайки ключови кръстовища, щото знаят, че няма кой да ги изрита оттам?
И пречат на данъкоплатците, след като са им изкарали парите, да се приберат при семействата си?
Айде без мен.

Вибрациите на Земята се вдигат и ако искаме да оцелеем,трябва да променим храненето си


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано03.11.15 20:51



Имаш предвид да протестирам, че няма 20 заплати за счетоводителите ли?

Готово. Отивам.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: cyrus-93580]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано03.11.15 21:20



АПсЕлютно съм съгласна, макар и да не го написа в мойта тема!



Ама направо прекаляват вече с техните глезотии. Да, някои от тях са "на течение", работят извънредно, работата им е тежка и неблагодарна... те заслужават. Обаче какъв процент са те от общата маса, която ползва същите привилегии? Откъде накъде разни чиновнически плъхове, ДО ЕДИН назначени с връзки из разни паспортни отдели и канцеларии, ще имат такива привилегии??

Самите полицаи, дето сега пречат на гражданите, така цинично организирани (на малки групи в час пик на възлови кръстовища!!!!!!!!!), ако са хора на място, трябва да ИЗИСКВАТ този проблем да бъде СПРАВЕДЛИВО изчистен. А не да ми се правят на щипани госпожици и да ПРОТЕСТИРАТ НЕЗАКОННО!!

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано03.11.15 21:30



Съгласен съм.
Когато държавата лишава служителите си от привилегии, тя демонстрира плиткоумие и неспособност да намери качествено решение.
Парите, които правителството ще спечели по този начин са пренебрежимо малка капка в бюджета.
То бива некадърност, то бива малоумие, ама чак толкоз не бива.
Независмо от недоволството срещу полицията, служителите и трябва да бъдат подкрепени. Обаче няма как. Злоба и завист тресе всяка дребна душица. Потриване на ръце и доволно хихикане от нечие нещастие прави деня на повечето нещастни, заблудени овци, дето убедено гласуват. Никой не си дава сметка, че спестените пари няма да отидат в ничий джоб. Нито в твоя, нито в моя.
Държавата абдикира. Това е фактът. Реже от там, откъдето може. Късогледо и тъпо. Без да мисли за последиците. Цялата държава е заложник на амбициите на една тъпа мутра.
Утре, след като го изберат за президент оня тъпунгер, ще са други. И срещу тях пак ще се намери кой да вие. Я някой ще се сети, че някоя учителка е ходила пияна на работа, я някой доктор ще е убил пациент, я нещо друго. Все ръце ще се потриват и ще има подхилване. Обаче проблемът на държавата ще си седи нерешен. Ама ще се намери и някой да ни обяснява колко сме добре всъщност и колко по-лошо може да стане.
Затова казвам, че е необходима подкрепа.
Държавния апарат трябва да функционира правилно. Нито полицаите, нито военните са виновни, че това не се случва. Хората не знаят как да защитават интересите си, заради които изобщо съществува тази държава.
Не искам на мен да ми е добре, ами на Вуте да му е зле.
Баси, тъпо е някак.
Естествено, сега оня селски хитрец ще се появи на кон да оправи нещата. Ама до другия път.

Предварително се извинявам, пих едно питие и речта ми може да не е много равна.

единак, в синьо.


Тема ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано03.11.15 21:32



Имах няколко съученички от гимназията - ОПРЕДЕЛЕНО най-....абе да не ги обиждам, момичетата, щото не бяха лоши като характери, дружелюбни и незлобливи общо взето, ама от тия, дето ЕДВА избутаха. Подсмихвахме им се на отговорите, когато ги изпитваха...Бяха си групичка, щото бяха от "същата черга"...

И какво? Най-"неуспялата" от тях 25 години вече работи в Паспортното на Лъвов мост, без НИКАКВО образование. Все с кожени палта ходи и с ланци. Другите се находиха по посолства и търговски представителства "по света и у нас"... ми - просто се омъжиха за ЧЕНГЕТА - прикрити и открити...от "тяхната черга"...

Бляк!

И ся ше ми протестират!!

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано03.11.15 21:33



Съгласен съм.
Когато държавата лишава служителите си от привилегии, тя демонстрира плиткоумие и неспособност да намери качествено решение.


Ся ме разсмя истински.... Отивам да чистя с повдигнато настроение!!



\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: UnicaDonna]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано03.11.15 21:36



Не бе.(небе ненененемеебе)
Той е напълно прав.
Но в случай, че говори не за нашите неспособни дебелогъзи търтеи, а за, например, Пруската(да не се бърка с Руската) полиция


Бегом марш на гугъла да видим какво, аджеба, е туй...
Майкуо мийа, руодиноу мила....

Вибрациите на Земята се вдигат и ако искаме да оцелеем,трябва да променим храненето си

Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.11.15 21:40



да.
всеки отрасъл трябва да бъде подкрепен от останалите...
и, да...отдавна всички трябва да сме навън.

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.