Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 29.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Xmas giftsнови  
Автор Liya ()
Публикувано03.11.15 01:40



Коледни подаръци


Тези дни имах време за себе си и почнах да избирам - голям кеф!
Може да кажете, че е рано, но аз с моето работно време почвам всичко отдалече, включително чистенето на прозорците си разпределям по една стая на седмица в продължение на месец, щото украса на мръсни прозорци не може. Освен това, понякога подаръците се поръчват от далеч, а това отнема време и става несигурно.
Долу-горе вече съм намислила за близки и приятели, само за двамата най-близки ми е проблем.
На детето вече не смея нищо да вземам и ще е парички с нещо дребно, което трябва да избера. За големия е наистина сериозен проблема. Вече се изчерпих с парфУми, комплект любимо уиски лимитид едишън, хубава запалка, персонифицирана с надпис, киндъла, който беше най-успешния подарък, фръцкави ризки, шалчета, декантер, който е ползвал само веднъж... и сега съм в мат направо.
Споменавал е за аксесоари за вино с термометър и гледах - нищо не ме вдъхнови, а и очаквам да са със съдбата на декантера, но все пак ми е като спасителна последна идея.
Търсих калъфче за хубавите му скъпи сгъваеми очила, защото го забрави някъде по света, но се оказа невъзможно за намиране такова същото, което си върви с очилата, иначе много би му се зарадвал.
Гледах разни стендове за вино и чаши - има интересни, но не зная после ще се върже ли с кухнята ни и дали няма да му търся място по складовите помещения, а и най-любимите ми от всичко гледано са много надалече и невъзможни за доставка. Едното - There's always time for a glass of wine - се оказа, че само в Щатите и Канада го има, а другото е от германски търговец и го доставят само на тяхна територия, а как да дойде от там...Тукашните предложения хич не ми харесват...
Поствам отдолу картинки на двете и ще ми е приятно да ми разкажете за вашите намислени подаръци, емоциите около тях и настройката за коледни звънчета Аз даже си смених вече фона на фейсбукския профил с коледни светлинки
ПС За Ферарито и свирката сме ги чувале






Тема Re: Xmas giftsнови [re: Liya]  
Автор Melany99 ()
Публикувано03.11.15 02:43



Тези джиджавки за вино могат да ти ги направят тук от дърво, а за надписите, състаряването и т. н. има хора, които ще ти го направят повече от перфектно.

Избери си модел, размери и на Лира дърводелеца ще ти направи дървената част, а за останалото имам група във фейса, които с радост ще направят останалото.
Важното е, по дървото да няма нищо като завършек.



Тема Каква интересна теманови [re: Liya]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано03.11.15 02:47



Да още много малко остава и до тази Коледа, както винаги живи и здрави да сме да дойде, и аз като теб започвам още от сега да се подготвям , малки подаръчета, но от сърце за всички взимам, наблягам на любимите продукти от типа хубава опаковка чай или какао, сега ще ходя до една по северна страна и там съм си планирала разни изненади да закупя, за най близките ми обикновено подарявам ваучери от типа ден в спа център с процедура по избор, или вечеря за двама в шикозен ресторант или има и ваучери за екскурзия през уикенда, влиза вечеря, платена нощувка и закуска

на децата обикновено плик с парички, така всеки си ги ползва за каквото желае, елхата ми е сравнително малка, заради кучо...стои по нависочко ,да не му дойде идея да изгризе някоя играчка, тук около 6.11 започват вече и коледните украсимного е хубаво, продават греяно вино с карамфил, мекици, салами типични, сирена, абе купон си е!

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Редактирано от dymo на 03.11.15 02:50.



Тема Re: Xmas giftsнови [re: Liya]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано03.11.15 09:11



Лия,
подаръкът е отношение, обич, топлина в едно....
Не знам защо, но от твоя избор на подаръци ме лъхна на снобизъм..

Поне научих какво е декантер/ много съм проста се оказа/.
Задължителният подарък съизмерим с финансовия статус...

Моите уважения към теб, днес ми е ден да съм гадна май, ще ходя на зъболекар заради внезапно възникнал проблем и може да е от това.
А може и защото по принцип съм над материалните неща извън необходимото.
Не ми обръщай внимание.



Тема Кажинови [re: Pfiffikus]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.11.15 09:24



кой зъб ще лекуваш, за да ти напиша от къде ти е дошло.





Тема Re: Xmas giftsнови [re: Melany99]  
Автор Liya ()
Публикувано03.11.15 10:32



Ха! Страхотна си, Мел! Да опитаме

Ще ти пиша на лични довечера
ПС Знаеш ли, че онзи шопинг лист на черен фон, който ти пусна в интериорната тема в тъмната кухня, ми е влязъл в главата и съм му намислила стеничка.



Тема Re: Каква интересна теманови [re: dymo]  
Автор Liya ()
Публикувано03.11.15 10:43



За ваучери не се бях сетила - идейка


Викаш, кучо проявява интерес към украсата Той каква марка е? (така викаше детето, като беше малко)
Много обичам коледна украса, и да е различна всяка година. Момчетата не обръщат внимание, освен на самата трапеза.
И аз харесвам коледните базари и атмосферата им. Тук един много хубав правят традиционно в градинката до паметника на съветския воин, със занаяти и музика на живо. И немския коледен базар е също посещаван от нас и глювайн-а им оценен



Тема Re: Xmas giftsнови [re: Pfiffikus]  
Автор Liya ()
Публикувано03.11.15 10:54



Ето как стават скандалите! Ти нещо много се вживя за кратко време в ролята на съдник!
Подарък, съизмерим с финансов статус - глупости големи! Тъпизми, измерими с твоите критерии явно

Щото един декантер много скъп, около 60 лева, и щото толкова си можеш явно - нали се заглеждаш по слезли от мерцедеси и не си в опърпан анцунг, и тая Турция я размяташ тука, пък Хонгконзи, па... Нека те боли зъб ся
Освен гадна, си и тъпа!
Е, вече не ми се пише тука - клошарка, снобка... Баси, великия народ тука!
И хич не ми се обяснявай повече!



Тема Re: Xmas giftsнови [re: Liya]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано03.11.15 11:01



Ти добре поде темата, че и мен отрано ме е развълнувала.



Тази година решихме да не обикаляме ние родата ...а да ги поканим вкъщи накуп. Което означава, че Ич няма да се справя с нещата.
Но като за първи път със сугурност ще ми е простено.
Така, че подаръците за масите ще са под формата на чехли и манджи.
Който ял - ял

На любимото ми е гУлем проблем какво да му дарявам. Преди искаше мачете- получи го. Сега подозирам, че е хвърлил око на нещо по-касапско и ще го закъсам в търсенето.

Много ми е мерак му взема едно пуловерче с елени и камбанки , но подозирам, че няя се зарадва толкова ...колкото аз



Тема Re: Xmas giftsнови [re: Liya]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано03.11.15 11:11



Не дълбай с длетото тънко моето сърце!

Коледата е един от най-големите ми кошмари, именно заради мисленето за подаръци. Нямам представа кой на какво би се зарадвал. Дори когато имам, пак не съм сигурна дали това, което взема, ще му хареса. И въобще, аз отказвам да участвам в това. Нито имам време, нито мога да изтрая обикалянето по магазините. Ще направя една предколедна обиколка и каквото грабна, това ще е.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от hubavka69-110043 на 03.11.15 11:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.