Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано03.11.15 22:57



Ти да не мислиш, че един редови млад полицай зима повече от тия 600.

И въобще за даскалски заплати нема кво да ми обясняваш. Щото ако ми вземат 25-те процента за прослужено време и аз ще сляза на към 600.

А държавният апарат е огромен не заради полицаите.

Реално - работещите полицаи в системата на мвр не са много. Щото и там е същата работа като при нас - 50% администрация, която взима по-високи заплати от нашите.



Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано03.11.15 22:58



Йок. Хич нямах предвид нея. Тя е излишна 90 на сто по дефолт, макар да е генерална част от проблема.
Именно 90 на сто от полеваците имам предвид. 120 кг и гъз като синия - тоя ще гони опасен престъпник по покривите като Уил Смит в МиБ?:)
ПЛС.
Не стават, човек.
*0 на сто са нелечими тъпунгери, генетично.
А останалите 20 на сто заслужават мотивация.
Друг е въпросът, че няма как да стане, поради същата причина: Всеобщо (избирателно)право и толерастия.
И шлака, избутана на повърхността, като "управници(следствие).
На мен протестите на каскетите са ми досадни и затруднителни заради необходимостта да се съобразявам с безаконните им действия.
По-интересно ми е онова малодушно нищожество как ще клекне безпогрешно пред тях за пореден път.
Да не си мислиш, че ще направи локаут?:))
Пфу.

Вибрациите на Земята се вдигат и ако искаме да оцелеем,трябва да променим храненето си


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: 2biri]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано03.11.15 23:01



Синдикати всъщност няма.
Аз заради това преди няколко години отказах да се записвам в тях, въпреки, че натискът върху нас (щото не отказах само аз) беше огромен.



Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано03.11.15 23:04



Синдикатите са ясла за най-големите и излишни търтеи - факт.
Няма какво да коментираме.
Но - по темата(и аз приключвам): Стигнахме до консенсус, че "всички трябва да сме там" заради 80 на сто тлъсти полеви търтеи и 90 на сто безполезна администрация?
Удовлетворен съм. В смисъл, че не, аз няма как да изляза "там" с подобна мотивация:)

Вибрациите на Земята се вдигат и ако искаме да оцелеем,трябва да променим храненето си


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: 2biri]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано03.11.15 23:09



Само вметка, иначе благодаря за разбирането.
Няма такъв филм, за всички. Тва го видяхме вече, още сме до шия в тия лайна.
Защо да се взема от полицаите и да се дава на циганите? Щото сме социална държава, нали. Така трябва, няма проблем. Обаче на какво отгоре още да се взема?! Нещо, което няма да отиде някъде, където ще има смисъл от него. Всичко е през куп за грош, не е ли ясно.

единак, в синьо.


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: parvaty]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано03.11.15 23:11



Мисля, че ти чудесно си ме разбрала, дори и да не си чела мнението ми :-)

единак, в синьо.


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: cyrus-93580]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано03.11.15 23:20



Всички трябва да сме там заради всички.

В Гърция като излязат даскалите, с тях излизат и шофьорите на автобуси. И обратното.
Ей затва там пенсиите са по иляда евро, а у нас - по 100.

Обаче по руската почва кин-дза-дза пацак и ще поглеждам по-рядко тук, нищо, че съм го гледал.





Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: tirtirlin]  
Автор Baldrian ()
Публикувано03.11.15 23:34



а с държавата, в която пребивават...
и те трябва да са навън.

Духовното блондинство удължава физическото брюнетство!
Ruja Karamfilova


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано04.11.15 00:02



Гранична полиция е част от МВР.
Това, първо, за да се знае, че не всички от ония 65хил, дето се спрягат из пространството и изобщо не знам дали са верни, трябва да бъдат очаквани точно на вашата улица. Жандармерията също.

От началото на бежанската криза тези точно са непрекъснато по границите, по график. Разположени са през 200м, иди-дойди. Студ, дъжд, сняг, там са. Работят. Работят така, че никой да не разбира точно как.
Ефектът, сравнен с околните държави, е очеваден, мисля. Всякакви простоии, че ни обикаляли щото сме били кофти държава са пълни идиотщини. Просто трафикът е ограничен в голяма степен.
Дали не идва времето, дето Кирчо много се страхува, че ще го изнасилват и ще му режат главите, като няма да има кой да пази границата?

Или, например, да погледнем съседна Турция. Голяма държава, силна и доста способна. И си избра за шеф човек, чиятно отколешна мечта е да съсредоточи в ръцете си цялата власт. Сега има и способностите да го направи. Познаваме го. Знаем му и ислямистките заигравки. Много сериозни. Светските му опоненти са от средите на интелектуалците и военните . Предимно военните, традиционно и по закон. Да, ама законът предстои да се промени. Възможно е военните да се размърдат, което пък ще предизвика реакция у властта. Там фитилът е къс.
А ние гоним и военни.

единак, в синьо.


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано04.11.15 00:04



По нова - Милен Цветков - гости по темата

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.