Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано03.11.15 21:45



Абсолютно подкрепям мнението ти за служебните мишки, натикани с връзки в систамата.
Точно тая вечер попаднах случайно във фейсбука на много бивша колежка, съпруга на човек с чин. Напълно посредствена, но хиперактивна като личен интерес. И понеже историята датира от най-гладните и бедни посттоталитарни години и до ден днешен помня как му звъни по телефона - *Слагай фуражката! Имаме да вършим работа*. И така, така...все покрай него си живуркаше..

И тая вечер гледам момиченцето и, вече пораснала жена, написало във фейса, че работи в МО. Това дете сричаше до шести клас. Омъжи се рано-рано и вече оправя света. Случайност просто, точно в тоя ден да попадна на техния профил.
Не за 20 заплати, май в случая и за 10 не съм съгласна.

За другите полицаи, които живеят в постоянен стрес и са на предния редут - да, но за службашите твърдо не.



Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: cyrus-93580]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано03.11.15 21:48



Киро, да те питам.
Не знам каква ти е заплатата, но да кажем 5000лв.
Ако внезапно шефовете ти решат, че им изглеждаш като един дебелогъз търтей, пък и нещо трафикът е намалял напоследък и решат да наложат ограничение и те резнат с 50%. Рязко така, без да ти дадат обяснение. От утре вземаш по 2500лв.
Каква мотивация ще имаш за да продължиш да работиш?
Ще кажеш, ама отвън има стотици гладни програмисчета, дето ще скочат веднага да ти заемат мястото. Ми да, може. Ама колко поразии ще се натворят, докато се научат чии мнения да трият?

И друго.

Кое е по-силна мотивация, в една уж цивилизована държава, тоягата, или моркова? Моеш ли се сети?

Божемили, що не работела държавата...
Ама няма, този страх и ужас да не сгрешиш в линията на партията няма да се изкорени.

п.с. Нещо странично. Преди малко видях, че Бозата е с бан.
Пусни я обратно.

единак, в синьо.


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано03.11.15 21:57



Човек, ти си дори ужасяващо, невероятно по-тъп, отколкото приемах, че си.
Слушам, веднага пускам Бозата;)))
Льольо



Вибрациите на Земята се вдигат и ако искаме да оцелеем,трябва да променим храненето си

Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: cyrus-93580]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано03.11.15 21:58



Той е напълно прав.
Но в случай, че говори не за нашите неспособни дебелогъзи търтеи, а за, например,


Ама писнало ми е от дрънканици ей така, в пространството.

По въпроса за политиците е СЪЩОТО.

Как ТРЯБВАЛО да бъде, как ББ бил чел само Винету, как тоя това а оня онова... Ами ТОВА Е РЕАЛНОСТТА бе, хора! Това е матриалът, това е чипът.
Кат сте умни та умни - ИДЕТЕ ПО ВЪРХОВЕТЕ И ОПРАВЕТЕ ДЪРЖАВАТА.

Ако не - разсъждавайте АДЕКВАТНО според обстановката.

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: cyrus-93580]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано03.11.15 22:02



Щом това те кара да се чувстваш добре, ок, не ми пречи точно твоето мнение. Ей, тъй, от любопитство, тъпия изказ ли те кара да мислиш така, или твърде директния пример? Щото и двете си имат обяснение, когато се комуникира с теб.
Или нещо не разбра?

За Бозата, моля. Излишно е това.

единак, в синьо.


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: UnicaDonna]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано03.11.15 22:02



Чей, че имам заповед да изпълнявам! Трябва веднага да пусна Айряна, а освен това да сторя свирка на тоя тхе монстер - Оптимиста ли беше, Куросмукача ли - все едно, трябва веднага да се подчиня:))
Трябва да ме разберете.....



Вибрациите на Земята се вдигат и ако искаме да оцелеем,трябва да променим храненето си

Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано03.11.15 22:05



Не, очевидно си толкова класи по-умен от мен и толкова ченге(Поручикът е русофил и поручик - ясен е), че няма как да не си обясним поддръжката на тия мързеливи търтеи(90 на сто) от твоя страна.
Затова вдигам ръце и те оставам неудовлетворен:)
Примири се - ще останеш неразбран, ш'от си прекалено умен.
Носи си кръста, дето се вика.

Вибрациите на Земята се вдигат и ако искаме да оцелеем,трябва да променим храненето си


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: cyrus-93580]  
Автор thehuntermuster-57605 (старо куче)
Публикувано03.11.15 22:15



Аха, ок.
Виж, не се имам за капацитет. Не съм и ченге. Честно. Ти изобщо не си глупав. На моменти разсъденията ти са извънредно ограничени, но предполагам затова може да се намери обяснение. Казвам ограничени, а не тъпи. Сигурно така ти е по-лесно.

Не смятам работата на полицията за задоволителна, нека е ясно. Това, което мисля е, че лишаването от някакви привилегии няма да оправи нещата. Напротив, ще ги влоши. Трябва да си малоумен да не го видиш. Не ти, по принцип говоря. Злорадството няма да помогне на никого.
Толкова ли ти е трудно да превъзмогнеш отвращението си към полицаите и да си дадеш сметка, че един организъм реже от себе си за да се нахрани? Отново простичък пример, не се учудвай.

единак, в синьо.


Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано03.11.15 22:21



а защо?!? На теб ще ти дадат ли 20 брутни заплати като се пенсионираш?!?



Тема Re: А трябва всички да сме тамнови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано03.11.15 22:25



Абе, пич(квачко), аз УВАЖАВАМ полицаите.
По причини, които нямам намерение да ти обяснявам.
А, да върна жеста: За разлика от моите, твоите разсъждения винаги са елементарни :)
Не се опитвам да те обидя. Не ми дреме за мнението на анонимен пудел за мен. Наистина.

Джокерче: Много повече са регистрираните селскосопански производители(стотици хиляди), които нямат:

-индулгенция за пътни нарушения(а и други престъпления("колега....")
-20 заплати припенсия
-пенсия нА 40
-сигурност, че ако умре внезапно, близките му ще получат няакква застраховка
-сигурна заплата(няма наводнения, скакальи, фунги етцетцетцетц................
-качествена медицинска помощ

АКО не разбираш какво ти казвам, НЕ МИ отговаряй повече.
Споменатите категории не могат да блокират пътища - бареков, тебеподобните и сегапротестиращите ще ги стъпчат.
ПС: Да, ако защитаваше миньори или учители, бих бил на твоя страна.

Вибрациите на Земята се вдигат и ако искаме да оцелеем,трябва да променим храненето си



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.