Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Как най-безобидно се отказва на клиент?нови  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано28.10.15 18:00



Историята е следната:

От един месец и нещо имам нов клиент, горе-долу около моята възраст. Доведе го друг мой клиент, който познавам много отдавна и сме в отлични делови и човешки отношения, доволен е от нашата фирма и затова ни препоръчва и на приятели. Та онзи Новият, съвсем не прилича на приятеля си, а е един такъв мазен и отдалеч му личи, че е женкар от класа. Аз пък хич не понасям такива. Откакто ми е станал клиент все разни намеци ми прави, а днес направи огромна поръчка и накрая ме покани на вечеря като ми обясни, че ме харесва като жена. Аз му казах, че нямам време за вечери, за да не го обидя, но всъщност си знам, че никога няма да изляза с него. Проблемът е, че при следващата среща не знам какво да го правя и как да му откажа така, че да го запазя като клиент, пък и приятелят му да не се разсърди и да се откаже заради него.

Давайте някакви съвети...



Тема Re: Как най-безобидно се отказва на клиент?нови [re: Lucky Eva]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано28.10.15 18:05



Аз бих те посъветвала, пий валериан, глог и мента и иди на едн вечеря с него, като по време на вечерят деликатно го постави на място и му покажи мястото, делово и сдържано



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Как най-безобидно се отказва на клиент?нови [re: dymo]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано28.10.15 18:08



Ох, не знам, хич не понасям такива, пък да го удостоявам с време за вечеря, не ми се иска да излизам с него, би ме било срам от себе си дори да вървя с него към някакъв ресторант.



Тема Re: Как най-безобидно се отказва на клиент?нови [re: dymo]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано28.10.15 18:10



Другият вариант е да приема и да отида на вечерята заедно с мъжа ми.



Редактирано от Lucky Eva на 28.10.15 18:10.



Тема Re: Как най-безобидно се отказва на клиент?нови [re: Lucky Eva]  
Автор c@t ()
Публикувано28.10.15 18:20



Пфф муахахаха ти ако не можеш да завъртиш един такъв на малкия пръст хахаха



Други жени си правят всеки ден шарен ( не бъркай израза с "изневяра", мисля че му казват платонически флирт ) само за да се поддържат във форма

Хахахах окей, един съвет - ако мъж забележи че гледаш хитро и си драка, знаеш какво да поръчаш в най- шик локейшъни в града => едва ли ще те награби просто така (вероятно ще е по-склонен да вдигне гарда и избяга, ако станеш стресираща хахаха)



Тема Re: Как най-безобидно се отказва на клиент?нови [re: c@t]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано28.10.15 18:26



Абе, аз не го приемам като платонически флирт. Той иска да ме заведе на вечеря не за да ми гледа очите, ще иска секс, най-директно казано, пък аз секс няма да правя с него. Не ми се излиза с него и на вечеря, дори не си мисля за такъв вариант.



Тема Re: Как най-безобидно се отказва на клиент?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано28.10.15 18:29



Намекни му, че имаш примерно хроничен трипер и ще те остави на секундата.





Тема Re: Как най-безобидно се отказва на клиент?нови [re: Noy BG]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано28.10.15 18:31



Не знаех, че триперът има хронична форма, но прочетох и си прав, че това може да подейства.





Тема Re: Как най-безобидно се отказва на клиент?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано28.10.15 18:35



Лошото е само, че това може да се разчуе и иди после доказвай, че нямаш сестра.
Майтапех се.



Тема Re: Как най-безобидно се отказва на клиент?нови [re: Noy BG]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано28.10.15 18:37



Ми именно, той може да разкаже на приятеля си. Не е много удачен вариант.

Ти, ако си на мое място, как би постъпил? Защото аз съм жена и мисля по женски, ще ми се да чуя от мъжка гледна точка как да постъпя. Не ми се ще да казвам на мъжа ми, защото сигурно няма да му е приятно, че някакъв ме задява.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.