Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 09.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо извършителят е неизвестен?нови  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.10.15 16:58



и докога?

утре ... и референдум. А ако въпросът беше : да влезе ли в затвора или в Карлуково, Волен?

защо неизвестен, бе хора. миналата седмица пак на Раковски.. да не смее човек да мине вече по тази култова улица



Тема Re: Защо извършителят е неизвестен?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор 317 (•>)
Публикувано24.10.15 17:35



ми за неизвестен, защото е така по закон.
болен бил напуснал сцената преди да дойде полицията, пише в материала.
ако го обвинят поименно няма да бъде спазен законът, защото би бил обвинен по слухове. - една жена каза, че малоумникът сидеров влязъл в учебния час и й свил телефона, и я набил... то нищо, че на разследването определението му е "срещу неизвестен извършител", разследването е различно нещо от съдебно дело.
извършителят е ясен кой е, но изобщо не е ясно дали ще си понесе последствията от действията си... за пореден път.
абе споко бе, като убие някого, или го осакати -може и да му свалят имунитета и даже да му дадат 1-2 години... условно.
като на другите мангали.

Вхат а вондерфул, фуцкингли амайзинг ворлд!


Тема Re: Защо извършителят е неизвестен?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано24.10.15 18:47



Някои хора ходят на планина, други четат книги, а Волен има имунитет и просто така е решил да се забавлява. А и вероятно през годините е събрал доста за другите в политиката, разни работи, които не са за хвалба, та ще го търпят, и за още ще питат. И като казвам през годините, имам в предвид още 88-ма, когато започва да се внедрява в първите дисидентски организации, а по-късно техни представители като Григор Симов и Илия Минев, изказват предположения, че той е бил човек от службите. После главен редактор на в-к Демокрация и така малко по малко та до голямата политика. Може да изглежда луд, но не е





Тема Re: Защо извършителят е неизвестен?нови [re: prekrasenden]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано25.10.15 00:04



с малка поправка - преди да бъде главен редактор на в-к Демокрация, беше пресаташе на Топенерджи/Луканов/, ако помниш.





Тема Re: Защо извършителят е неизвестен?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tyrsiistina-110372 (познат)
Публикувано25.10.15 01:15



Аз бях на Раковска, същата вечер. Момчето, което му е правило купона дойде при нас - свири и пее ни. Идиотът беше си тръгнал от заведениет без да си плати....
Коментарът е излишен.



Тема Re: Защо извършителят е неизвестен?нови [re: Silverado]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано25.10.15 01:39



Това не го знаех. Но има и нещо друго, което е важно. Защо дисидент като Илия Минев, на който целият му живот е напълно съсипан, като идва демокрацията самата опозиция го изритва от всякакви обществени мероприятия и по принцип такива като него не успяват да влязат в политиката. А влизат такива като Волен. Според мен, защото първият не е преценил трезво обстоятелствата, твърде мого е надценил качествата на тоя народ, а преценката на втория е много точна.

Редактирано от prekrasenden на 25.10.15 01:40.



Тема Re: Защо извършителят е неизвестен?нови [re: 317]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.10.15 10:15



като убие някого, или го осакати -може и да му свалят имунитета и даже да му дадат 1-2 години... условно.

пепел ти на езика, но наистина в БГ като убият някого, тогава се взимат мерки, па макар и за седмица шум



сгради падаха, дървета убиваха, реки.... та един Волен.

интересно ми е, че дори и медиите вече не шумят толкова по негов адрес. явно е приет вече като националния луд и всичко му е позволено



Тема Re: Защо извършителят е неизвестен?нови [re: tyrsiistina-110372]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.10.15 10:17



Момчето, което му е правило купона дойде при нас - свири и пее ни. Идиотът беше си тръгнал от заведениет без да си плати....

искаш да кажеш, че преди да нахлуе в НАТФИЗ, Сидеров е бил някъде, където момче му е правило купон?





Тема Re: Защо извършителят е неизвестен?нови [re: prekrasenden]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.10.15 10:19



Може да изглежда луд, но не е

не знам, в очите му гори нещо, което не е баш на нормален човек

виждала съм го отблизо, има нещо странно в тези очи



иначе, вероятно е посъбрал матрял, за да си разиграва магарето



Тема Re: Защо извършителят е неизвестен?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано25.10.15 10:23



Предполагам, защото чух отнякъде, че мазето, което се нарича клек-шоп е собственост на НАТФИЗ и вероятно в мазе до него се крият безбандеролните стоки, но ръководството на Натфиз прикрива това.

Редактирано от Lucky Eva на 25.10.15 10:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.