Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Щастиетонови  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано01.10.15 02:14



Спортувайте поне три пъти седмично за по 30 минути и ще се чувствате чудесно, понеже при физически усилия мозъкът произвежда ендорфини, наречени хормони на щастието.

Имате ли подобни наблюдения?

Според мен е вярно.Кара те да се чувстваш доволен.



Тема Re: Щастиетонови [re: Monica123]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано01.10.15 02:26



Ако не може друго да те прави доволен...

Ендорфините се произвеждат и иначе, ядене на шоколад, секс.. смях, хубави миризми, музика, храна...





Тема Re: Щастиетонови [re: Monica123]  
Автор Melany99 ()
Публикувано01.10.15 02:42



Зарежи...
Ако не се налагаше, въобще нямаше да спортувам.
Ядене, пиене и...тези три неща ме правят щастлива достатъчно.


А и книжки и интернет джиткане.



Тема Re: Щастиетонови [re: chavdar4e]  
Автор Melany99 ()
Публикувано01.10.15 02:42



Както казах по-горе - ядене, пиене и ....тези три неща...





Тема Re: Щастиетонови [re: Monica123]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано01.10.15 08:10



САМАТА МИСЪЛ за спорт ме прави НЕЩАСТНА!! Независимо дали трябва да се включа в него по някакъв начин, или не.



Може би точната дума не е "нещастна", но ако трябва да обясня - не обичам да правя никакви движения, свързани със спорт, а спортът като понятие много отдавна е свързан в съзнанието ми с понятия като мафия, корупция, лъжи, измами, изстискване на средства от заблудени запалянковци и пр напълно отрицателни явления.

Сори.

Що се отнася до това какво ме прави ЩАСТЛИВА - понеже гледам че другите са засегнали тази тема - УСПЕХЪТ. Независимо на какво ниво и колко "голям". Слагам в кавички, защото за мен, примерно, успех би било дори поне веднъж да видя Уникалното да тръгне НАВРЕМЕ за някъде (не среща с гадже, естествено).

Това беше майтап, но не много далече от истината.

Успех навремето ми беше - да направим някоя трудна песен и тя да бъде ВИСОКО оценена от публиката. (Щото се случва и обратното - трепеш се, трепеш се, а хората пляскат много повече на някоя боза...) Понякога някоя ПРОБЛЕМНА сделка с малка печалба я приемам като много по-голям успех от друга, голяма, която си е протекла без всякакви компликации, та чак е била скучна.

(Последното го пиша за да стане ясно, че не свързвам понятията "успех" или "щастие" непременно с пари.)

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Щастиетонови [re: Monica123]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано01.10.15 08:33



Всякакво движение, независимо дали е спортуване или работа със земята или планински преход ме кара да се чувствам чудесно, потвърждавам за себе си. С добавката, че за мен е важно да има изпотяване. Хем ендорфини, хем изхвърляне на някакви вещества.
Като казах земя - понеже повечето хора не обичат да се занимават, на тях да им кажа (може да е нещо ново за тях): това е толкова силна антистрес терапия, че човек се пристрастява. Мачкайте пръстта с ръце, желателно с ръкавици заради кожата (много изсушава) и ноктите, главата - на 50 см от почвата, и получавате няколко ефекта: чувате шума от всяко падащо листенце, чувате всяко птиченце, виждате всеки нюанс на цветовете, вдишвате всяко боже ароматче, допирате се до божествената смес на почвата, сдобивате се с нови приятелчета като червейчета и пчелички, суетата за вашето облекло, грим и прическа отпада, после спите като къпани - особено ако после сте се изкъпали





Тема Re: Щастиетонови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано01.10.15 08:36



Което за пореден път доказва колко сме различни, хората....

\"Милиони години еволюция и накрая - Уникалната!!)))!\"


Тема Re: Щастиетонови [re: Monica123]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано01.10.15 08:41



Вярно е да, аз след един час крос из парка с кучето се чувствам по свежа, кожата на лицето ми се освежав и после като постопя и лагерите на мъжа ми....абе щастие си е



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Щастиетонови [re: Monica123]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано01.10.15 08:49



Правиш ли сметка, че има разлика между спортуващ и състезател!?

Е, а темата за щастието няма да се изчерпи и с 10000 мнения ....



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Щастиетонови [re: Monica123]  
Автор 2biri ()
Публикувано01.10.15 08:57



Мъжете, чиито жени не спортуват, да не се помайват, а 3 пъти седмично по 35 мин. да я...... (карат да мести мебели и чисти с прахосмукачка)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.