Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Тийнейджърска тема за 40-годишнинови  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано16.08.15 18:35



За секса и срещите е темата. Говорихме си днес с една приятелка на 30 за съвременните свалки. И и двете споделихме, че никак не ни е о.к., когато някой тръгне на първо излизане заедно да налита да ни целува, опипва и прочие стремления към незабавен секс, ама понякога кандисваме, защото така е прието и ако се дърпаш, човекът ще реши, че не го харесваш и ще се оттегли. Обаче това отнема от чара на свалката и прескача сума ти хубави етапи, които е добре да се изживеят. Пък и това, че харесваш някого, не означава, че веднага ти се прави секс с него. В един момент се замислихме, щом и двете сме на едно мнение, дали и на тези, дето ни налитат, това не им е в повече, ама да го правят, защото смятат, че така е модерно и да не ни обидят един вид. Та, я споделете тези, които все още ходите по срещи, как предпочитате да станат нещата. Аз предполагам какви ще са отговорите, ама защо пък да не си побъбрим.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Тийнейджърска тема за 40-годишнинови [re: hubavka69-110043]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано16.08.15 18:40



Тва сега въпрос към мъжете ли беше или към жените?!





Тема Re: Тийнейджърска тема за 40-годишнинови [re: MilaO6]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано16.08.15 18:42



И към едните, и към другите. Защото ако приемем, че всички жени предпочитат едно по-дълго ухажване, защо просто не си го поискаме като не се навиваме да правим нещо, което не ни харесва. Ако пък и мъжете предпочитат плавните свалки, тогава е още по-смешно. Естествено знам, че всички се изкушават да ми дадат акъл като не ми харесва нещо да не го правя, но не за това е темата.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Тийнейджърска тема за 40-годишнинови [re: hubavka69-110043]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано16.08.15 18:46



По спомени::)))
Ако си падам по този, с когото ми е срещата нЕмам време да го чакам да ме ухажва или аз да му се дърпам...то си проличава дали ще се усуквам/ако нещо не ме кефи достатъчно, но пък имам интерес д аго позадържа/ или ще си скочим напраО щото не сЪ трае от готиност на ситуацията и човека





Тема Re: Тийнейджърска тема за 40-годишнинови [re: Lira Emerald]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано16.08.15 18:49



Ама говорим за хора, с които се срещаш за първи път след запознанство в нета или примерно едно-две общи излизания преди това или за такива, които си имала време да опознаеш преди срещата?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Тийнейджърска тема за 40-годишнинови [re: hubavka69-110043]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано16.08.15 18:54



Говоря з атакива дето току що ги виждам...така съм процедирала, нЕАм време да търпя ако пича ми допада неустоимо...и аз на него де:) То е взаимно..изпуснеш ли мига...край:)



Абе има такива хора дето само като се погледнете и разбирате, че просто няма как д ане стане веднага, стига и двамата да искат де
Попадала съм на мъже, които мммм...направо ми иде да го съблека на улицата, а той така по не с едава, но знам, че ми е навит. Ами удължавам срещата, щото го усещам , че иска и до 12 часа или 1 през нощта е предал крепостта ...след вечеря, вино и подобни предразполагания:)

Не може бе, на неустоимото как да устоиш?



Тема Re: Тийнейджърска тема за 40-годишнинови [re: Lira Emerald]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано16.08.15 18:56



Аз май чак толкова неустоими не съм срещала.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Тийнейджърска тема за 40-годишнинови [re: hubavka69-110043]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано16.08.15 18:58



Ееее, пожелавам ти да срещнеш...аз съм...и е огън работата...пожар





Тема Re: Тийнейджърска тема за 40-годишнинови [re: hubavka69-110043]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано16.08.15 19:00



ако е само уан найт стенд няма смисъл да се преминава по утвърдените правила в ухажването

има обаче и кофти вариант, когато уан найт става мор найтс
(работя по спомени и ми се губят много подробности, баби)





Тема Re: Тийнейджърска тема за 40-годишнинови [re: tartarianeyes]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано16.08.15 19:03



Е, идеята е да не е за една нощ. Не е като да си в командировка и да трябва да използваш нощувката, дето ти я плаща работодателя.



Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.